خبرگزاری ایسنا |
4 ماه پیش

توجه به معیشت مسکن نیازمندان انتظار کمیته امداد از مجلس آینده ایسنا

توجه به «معیشت» و «مسکن» نیازمندان؛ انتظار کمیته‌امداد از مجلس آینده

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد، انتظارات این نهاد از مجلس آینده را تشریح کرد.

حسین خدرویسی در گفت‌وگو با ایسنا،با بیان اینکه مجلس انقلابی ما متعلق به مردم و به‌ویژه محرومان است، اظهار کرد: توقع ما به عنوان خادم محرومان از مجلس انقلابی آینده این است که در حوزه معیشت و خدمات به مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی نهایت توجه را داشته باشند.

وی با بیان اینکه مددجویان در دو حوزه درمان و خدمات مسکن شامل خرید و احداث و ودیعه مسکن نیازمند حمایت جدی هستند، گفت: در این حوزه‌ها نیازمند حمایت‌های مجلس آینده هستیم.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اعلام کرد که تمامی پیشنهادات خود در این حوزه‌ها را جمع‌بندی و به مجلس در برنامه هفتم و قانون بودجه ارائه کرده‌ایم. همه نیازمندی‌های مددجویی در بخش‌های مختلف متناسب با شرایط روز را به مجلس آینده هم اعلام خواهیم کرد و آن مجلس نیز حتما حامی محرومان خواهد بود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بامداد سه شنبه بیمارستان قائم رشت دچار حریق شد که با حضور نیروهای آتش نشانی، هلال احمر و غیره، همه بیماران از این بیمارستان خارج و حریق به صورت کامل اطفا شد.

9 دقیقه پیش

امروز سه‌شنبه بعد از مناظره اول و یک روز توقف همه برنامه‌های انتخاباتی به روالِ قبل برمی‌گردد و کنداکتور انتخاباتی تلویزیون با پخش میزگردهای تلویزیونی، «بدون تعارف» و مستندهای نامزدها پیش می‌رود.

9 دقیقه پیش

قیمت هر اونس طلا امروز با 0.22 درصد افزایش به 2324 دلار و 14 سنت رسید.

10 دقیقه پیش

قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 17 سنت معادل 0.20 درصد کاهش به 84 دلار و 8 سنت رسید.

9 دقیقه پیش

علوی گفت: با رایزنی و تایید AFC دیدار فینال جام حذفی در ورزشگاه آزادی و با VAR برگزار خواهد شد.

6 دقیقه پیش

یک فعال سیاسی به اظهارات علیرضا زاکانی در اولین مناظره انتخاباتی واکنش نشان داد.

6 دقیقه پیش

اردوی تیم ملی فرنگی به پایان رسید و فرنگی‌کاران بعد از چند روز استراحت اردوی بعدی خود را برای حضور در المپیک پاریس از 2 تیر استارت خواهند زد.

10 دقیقه پیش

سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی خسارت به کشاورزان به‌دلیل ناپایداری‌های شدید، از رگبار باران و رعدوبرق طی امروز تا شنبه آینده در15 استان خبر داد.

10 دقیقه پیش

کمیته انضباطی ناظر ویژه خود را برای دیدار تیم های سپاهان اصفهان و مس رفسنجان معرفی کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...