خبرورزشی |
1 روز پیش

پیروزی ۴ – ۴ تیلور ۸۶ کیلو، مقابل باروز ۷۴ کیلو - خبرورزشی

دیدار دو مدعی کشتی‌آزاد آمریکا بعد از بارها تعویق و تاخیر برگزار شد.

پیروزی ۴ – ۴ تیلور ۸۶ کیلو، مقابل باروز ۷۴ کیلو

خبرورزشی/کشتی؛ رویارویی جوردن باروز دارنده مدالهای طلای ۷۴ کیلوی المپیک و جهان، مقابل دیوید تیلور قهرمان ۸۶ کیلوی جهان پس از کری خوانی‌های بسیار و تاخیر و تعویق‌ها، خلاصه در شهر لینکلن مرکز ایالت نبراسکا برگزار و با پیروزی میلیمتری و ناپلئونی ۴ – ۴ دیوید تیلور به‌پایان رسید. این پیروزی درحالی به دست آمد که باروز ۷۴ کیلو بدون این‌که وزن کم کند با وزنی حدود ۸۲ کیلو به‌مصاف مرد اول ۸۶ کیلوی جهان (که خودش را به این مسابقه با ارفاق وزن رسانده بود) رفت و درنهایت تیلور برنده این دیدار لقب گرفت. قهرمان سیه چرده آمریکایی به‌رغم سنگینی وزن حریف و در حالی که ۴ – یک عقب افتاده بود، تا لحظه آخر پاپس نکشید و در آخرین دقیقه مسابقه موفق شد با کسب ۳ امتیاز از حریف جوانتر خود، نتیجه را ۴ – ۴ کند، اما جون تیلور امتیاز درشت تر گرفته بود، دستش به عنوان نفر برنده بالا رفت. برنامه برگزاری تک دیدار با حضور مدعیان و بزرگان کشتی آمریکا در بعضی اوزان دیگر نیز برگزار شده است. 

بعد از دو پیروزی تیلور مقابل حسن یزدانی ما، هنوز فرصتی پیش نیامده تا این دو برای مرتبه سوم با هم سرشاخ شوند. هرچند فدراسیون‌کشتی و کادرفنی تیم‌ملی درنظر دارند حسن یزدانی قبل از المپیک ۲۰۲۱ توکیو یک‌بار با این حریف آمریکایی کشتی بگیرد ولی غیبت حسن یزدانی و دیوید تیلور در دو مسابقه بین‌المللی جام پلیکونه (ایتالیا) و روژه کولن (فرانسه) باعث شده تا فعلاً شرایط رویارویی این دو نامدار کشتی‌دنیا پیش از حضور در المپیک توکیو فراهم نشود.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی
منبع: خبرورزشی


تبلیغات

مطالب مرتبط

آموزش جامع نرم‌افزار مایکروسافت اکسل (Microsoft Excel) برای علاقمندان به این نرم افزار تهیه شده است که قسمت ۱۰۰ آن را مشاهده خواهید کرد.

6 ساعت پیش

مهدی طارمی گل اول پورتو به بنفیکا را در دقیقه 25 به ثمر رساند.

6 ساعت پیش

مهدی طارمی تک گل پورتو به بنفیکا را در دقیقه ۲۵ به ثمر رساند. این ضربه به موسی مارگا برخورد کرد، اما در نهایت گل به نام مهاجم ایرانی ثبت شد.

8 ساعت پیش

تابلویی از «آیدین آغداشلو» که ۱.۲ میلیارد تومان قیمت پایه‌‌ آن تخمین زده شده بود تا ۱۲.۵ میلیارد افزایش پیدا کرد و به فروش رسید و این تابلو رکورد۱۲ دوره‌ حراج تهران را شکست.

10 ساعت پیش

حسینعلی حاجی دلیگانی در قسمتی از برنامه دستخط از حمله تروریستی داعشی ها به مجلس شورای اسلامی روایت جدیدی را بازگو می‌کند.

13 ساعت پیش

کشور تایلند زیبایی های منحصربه فردی دارد، طبیعت زیبای این کشور همیشه مثال زدنی بوده است.

13 ساعت پیش

کسی که فوبیا داره بخاطر ترس‌هاش خیلی اذیت می‌شه، ما با رفتار‌های اشتباه آزارش ندیم.

17 ساعت پیش

موسسه پل الریش مرجع واکسیناسیون کرونا در آلمان گفت: تا یکشنبه گذشته ۳۲۵ مورد مشکوک پس از تزریق واکسن گزارش شده است، همچنین در ۹۱۳ نفر پس از واکسیناسیون عوارض جانبی مشاهده شد که ۵۱ مورد از آن‌ها عوارض سختی بود.

18 ساعت پیش

فیلم کلاس ریاضی و زندگی با محوریت پایه سوم ابتدایی که توسط شبکه آموزش تولید شده، در سایت باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شده است.

19 ساعت پیش

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری گفت: علی رغم کاهش منابع دولت، تلاش کرده ایم که فرهنگیان، کارمندان و کارگران کمتر در معرض آسیب باشند. فکر می کنم بتوانیم در بهمن ماه لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس ارائه کنیم و منابع تامین آن را نیز در بودجه سال آتی پیش بینی کرده ایم که امیدواریم به تصویب مجلس برسد.

21 ساعت پیش

یک گله فیل، سعی می‌کنند بچه فیل در حال مرگ را از روی زمین بلند کنند.

23 ساعت پیش

معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران

دیروز

خلاصه دیدار رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو در چارچوب رقابت‌های سوپرجام اسپانیا که با برتری بیلبائو مقابل کهکشانی‌ها و صعود به فینال به پایان رسید را ببینید.

دیروز

کارخانه‌ای که با ۱۶ سال سابقه تنها تولید کننده فوم پلی استایرن در شرق کشور است.

دیروز

در درمانگاه دل‌ها هنر دست مردانش جان دوباره‌ای به چوب می‌بخشد.

دیروز