خودروتک |
۱ هفته پیش

زمان عرضه ری را مشخص شد

زمان عرضه ری را مشخص شد

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در نشست خبری با محوریت خودرو ری‌را بیان کرد: ۶۹ درصد از قطعات استفاده شده در خودروی ری‌را داخلی است، ظرف ۶ ماه تا یک سال آینده نیز، ۳۰ درصد وابستگی به واردات قطعات را کاهش خواهیم داد؛ چرا که یکی از استراتژی های مدیریت ارشد برای ایران‌خودرو، کاهش ارزبری محصولات است که ساپکو در حال پیگیری این استراتژی می باشد.

به گزارشخودروتک،معاونتحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو بیان کرد: به هیچ وجه در کیفیت محصول کوتاه نمی‌آییم. تمام تلاشمان را می‌کنیم ریرا با کیفیت قابلرقابتبا سایر محصولات وارد بازار شود.

رادمنش در مورد زمان تولید انبوه ری‌را گفت: خط تولید و محصول آماده است، تنها باید مجوزهای لازم برای فروشخودرواز مراجع مربوطه اخذ شود.

وی با بیان این که پیش‌بینی می‌کنیم از پاییز امسال خودروی ری‌را در اختیار مشتریان باشد، گفت: اولین محصولات تولیدی در اختیار خودمان برای تست پیمایش قرار می‌گیرد تامشکلاتاحتمالی رفع شود و زمانی که خودرو دست مشتری می‌رسد مشکلی نداشته باشد.

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو تصریح کرد: به هیچ وجه در کیفیت محصول کوتاه نمی‌آییم، تمام تلاشمان را می‌کنیم ریرا با کیفیت قابل رقابت با سایر محصولات وارد بازار شود.

رادمنش در مورد قیمت ری‌را نیز گفت: فرآیند قیمت‌گذاری یکی از موضوعات مهم و چالش برانگیز است. در این زمینه مستندات قیمت‌گذاری به مراجع ارسال شده، اما هنوز قیمت این خودرو، تعیین تکلیف نشده است و در چند هفته آینده مشخص خواهد شد؛ آنطور که از طبقه جانماییقیمت خودرومشخص شده، قیمت ری‌را در سطح قیمت خودروهای وارداتی خواهد بود.

وی درخصوص برقی سازی ری‌را نیز گفت: خودروی ری‌را برقی اولین محصول حوزه برقی سازی ما است که همزمان با تارا هیبرید در همین روزها در سال آینده عرضه خواهد شد. ضمن این که در حوزه خودروهای برقی، علاوه بر اقدامات خودروساز، سایر ذی‌نفعان نیز باید اقدام کنند تا ریسک‌های موجودپوششداده شود.

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو گفت: امکان شماره گذاری خودرو ری‌را با پلاک ملی نیز مهیا شده است.

اقتصاد آنلاین#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اصطلاح ژنرال‌های پیر در دوره دولت حسن روحانی این روزها سر زبان‌ها افتاد که برخی افراد با کارنامه بیش از دو دهه وزارت و حضور در چندین دولت، مجدد سکاندار وزارتخانه‌های مهم شدند. حال این روز‌ها بین دو گروه نوباوه‌ها و پیرمرد‌ها برای تصاحب صندلی وزارتخانه‌های به‌ویژه اقتصادی دعواست؛ حتماً برای خدمت به مردم نه تقسیم آن‌ها بین «هم گروهی‌ها!»

2 ساعت پیش

نرود میخ آهنی در سنگ به معنای کلی یعنی شخص بعد از شنیدن ساعت‌های پند و اندرز دوباره کار خودش را انجام می‌دهد.

1 ساعت پیش

ورزش بازخبر

1 ساعت پیش

قیمت کارخانه خودرو افزایش یافت و قیمت جدید سه محصول ایران خودرو اعلام شد.

1 ساعت پیش

بهروز اتونی ادیب و اسطوره شناس به ابیاتی از عطار نیشابوری پرداخت.

1 ساعت پیش

مجید قربانخانی معروف به مجید سوزوکی یکی از شهدای مدافع حرم است؛ که ماجرای تحول تا شهادتش تنها ۴ماه به طول انجامید.

2 ساعت پیش

شب گذشته هزاران معترض در تل‌آویو علیه نتانیاهو تظاهرات کردند.

2 ساعت پیش

یک نویسنده استرالیایی در صفحه فضای مجازی خود یکی از سخنان امام خمینی (ره) درمورد آمریکا را بازنشر کرد.

1 ساعت پیش

در این ویدئو، با توجه به اشتباه دروازبان و حرکت شانسی فوتبالیست گلی کاملا شانسی به ثمر رسید که در تصاویر با یکدیگر مشاهده می‌کنیم.

2 ساعت پیش

بیشتر...