راهبرد معاصر |
6 روز پیش

چند فریم از خوشحالی خاص فرهاد مجیدی عکس راهبرد معاصر

فرهاد مجیدی خوشحال‌ترین استقلالی این روز‌های فوتبال ایران است.

بهگزارش راهبرد معاصر، استقلال بعد از ۹ سال توانست جام قهرمانی در لیگ برتر ایران را به دست بیاورد. این موضوع با برنامه‌ریزی هوشمندانه فرهاد مجیدی به دست آمد. او که آخرین قهرمانی استقلال را به عنوان بازیکن در فصل دوازدهم به دست آورده بود، به طلسم ناکامی این تیم در مسیر قهرمانی به عنوان مربی هم پایان داد.

 

فرهاد مجیدی، اما جشن اصلی را قبل از قطعی شدن قهرمانی استقلال برپا کرد؛ او در اهواز و زمانی که تیمش توسط صالح حردانی موفق شد گل دوم را به فولاد بزند، جشن قهرمانی را برپا کرد. فرهاد می‌دانست تیمش با همان گل ۹۹ درصد مسیر قهرمانی را رفته است. فریم‌های خاص از خوشحالی فرهاد مجیدی در همان زمان به ثبت رسیده است./ فرارو

 

چند فریم از خوشحالی خاص فرهاد مجیدی+ عکس

چند فریم از خوشحالی خاص فرهاد مجیدی+ عکس#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مشهد-چهل و ششمین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران به میزبانی شهرداری مشهد مقدس در نخستین هفته خردادماه سال جاری طی دو روز متوالی برگزار خواهد شد

6 ساعت پیش

بندرعباس-دبیر کانون‌های خدمت رضوی هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان مشکل مالی برای امور فرهنگی ندارد اظهار داشت: در همت و تلاش و محتوای کیفی مشکل وجود دارد که باید این نقیصه نیز رفع و برنامه ریزی های کیفی صورت گیرد. 

6 ساعت پیش

بلومبرگ طی گزارشی از رشد قابل توجه هزینه‌های تولید گوشت در دنیا نوشت: بسیاری از دامداران که از همه طرف ضربه خورده‌اند مجبور شده‌اند دام‌های خود را بفروشند که درنتیجه آن تولید گوشت در کوتاه‌مدت کاهش و قیمت‌ها افزایش خواهد یافت.

6 ساعت پیش

معاون فناوری شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: از امروز صبح کار محاسبات سوده جاماندگان را آغاز کردیم و نهایتاً از فردا اول خرداد می‌توانیم سودها را به حساب شبا سهامداران واریز کنیم.

6 ساعت پیش

رقص رضا نیکخواه با لباس زنانه و آرایش در قسمت جدید سریال جیران را در ادامه مشاهده کنید.

5 ساعت پیش

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انتصاب سرپرست جدید برای سازمان خبر داد.

6 ساعت پیش

در شبانه‌روز گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۵۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند.

6 ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به منظور بررسی و پیگیری مشکلات مردم از روستاهای مرزی "خشکلان و ساوجی" مریوان بازدید کرد.

6 ساعت پیش

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: همه افراد مستحق جای مانده در هر گروه و دهکی که باشند، یارانه دریافت خواهند کرد.

6 ساعت پیش

بیشتر...