خبرآنلاین |
۲ هفته پیش

واکنش معصومه ابتکار به نسل کشی در فلسطین خبرآنلاین

واکنش معصومه ابتکار به نسل‌کشی در فلسطین

معصومه ابتکار، درگفت‌وگو با شبکه TRT World از نسل‌کشی اسرائیل درفلسطین گفت.

به گزارشخبرآنلاینمعصومه ابتکار، در گفت‌وگو با شبکه TRT World درباره نسل‌کشی اسرائیل درفلسطین گفت: نسل کشی اسرائیل، حمله به قوانین بین المللی، نقض کننده کنوانسیون‌های ژنو، منشور حقوق بشر و همه چارچوب های بشری است.

ابتکار اضافه کرد: به رغم تلاش‌ شورای امنیت سازمان ملل، یک قطعنامه برای آتش‌بس صادر نشده است. شرایط بسیار نگران کننده‌ای از نظر جان انسان‌ها، مجروحین و گرسنگی پناهجویان و کودکانشان ایجاد شده که قبل از هر چیزی باید آتش‌بس برقرار شود.

ابتکار ادامه داد: قدرت‌های حامی رژیم صهیونیستی که چراغ سبز برای جنایت‌ها دادند، باید حمایتشان را متوقف و به اسرائیل فشار بیاورند. البته دولت اسرائیل برای حفظ خود برنامه ادامه نسل‌کشی را پیگیری می‌کند.

وی تصریح کرد: در حالیکه جان انسان‌ها از دست می‌رود، بشریت نتوانسته راه حلی برای توقف این جنایت شرم‌آور به کار گیرد ... حامیان و عاملان جوری عمل می‌کنند گویی هیچگاه به خاطر اعمالشان پاسخگو نخواهند بود. دولت‌ها، جوامع بین‌المللی و هر فرد باید صدایش را بلند کند؛ چنانچه بسیاری در دنیا از طریق تحریم کالاهای‌های طرفدار اسرائیل این کار را کردند.

این فعال سیاسی افزود: آنروا UNRWA به خاطر کمک‌های بشردوستانه به مردم فلسطین و مدارکی که از جنایات اسرائیل در دادگاه لاهه ارائه داد، مورد خصم و تحریم قرار گرفت. اگر چه شواهد این جنایات همه جا هست، مانند سایت شما، ولی عده‌ای نمی‌خواهند ببینند. وقوع چنین جنایاتی در قرن ۲۱ نشانگر عقبگرد بشریت است.با استانداردهای دوگانه شرم‌آوری مواجهیم ... اگر مقابل این ظلمی ساکت بمانیم دیر یا زود باید جوابگو باشیم؛ یا در دنیا یا آخرت.

311311

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_بین‌الملل منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهدی ترابی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان حضور یافت.

یک ربع پیش

آیت‌الله رئیسی در پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قدردانی کرد.

یک ربع پیش

بارزترین جلوه بی‌عدالتی وجود مدارس خصوصی در نظام آموزشی است، اگر برخورداری اقتصادی تعیین کننده برخورداری آموزشی باشد، فاجعه است و مدارس خصوصی چنین اتفاقی را رقم زده‌اند.

یک ربع پیش

کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از تداوم سرما و یخبندان در 24 ساعت آینده در استان خبر داد.

یک ربع پیش

آیت‌الله رئیسی در پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قدردانی کرد.

یک ربع پیش

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تمدید یک هفته‌ای برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 خبر داد.

یک ربع پیش

فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) از دولت کانادا خواست تا صدور ویزا برای شرکت‌کنندگان در مسابقات کاندیداها را تسریع بخشد.

یک ربع پیش

‌با شمارش صندوق‌های شهری و روستایی، ‌نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مختلف انتخابیه مشخص شد.

یک ربع پیش

با اتفاقاتی که در بازی شب گذشته دو تیم پاری‌سن‌‌ژرمن و موناکو در رقابت‌های لوشامپیونه افتاد؛ به نظر می‌رسد تنش در صدرنشین این رقابت‌ها رو به افزایش است.

یک ربع پیش

بیشتر...