ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

لیگ برتر تکواندو پالایش نفت به دنبال اولین قهرمانی ورزش سه

کد خبر : 1866539 |04 بهمن 1401 ساعت 15:55 |29 بازدید |0دیدگاه

چشم امید مس سونگون به شهرداری ورامین

لیگ برتر تکواندو| پالایش نفت به دنبال اولین قهرمانی

بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو مردان روز پنجشنبه در حالی پیگیری می شود که تیم های مدعی شانس بالایی برای کسب عنوان قهرمانی دارند.

لیگ برتر تکواندو| پالایش نفت به دنبال اولین قهرمانی

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از خبرگزاری فارس، هفته دهم و یازدهم (پایانی) رقابت هایلیگ برتر جوانان و بزرگسالان تکواندو باشگاه کشور، (جام خلیج فارس) گرامیداشت شهید مدافع حرم عبدالله اسکندری،روز پنجشنبه ششم بهمن ماهدر خانه تکواندو با شناخت تیم های برتر به کار خود پایان خواهد داد.

در این دوره از رقابت هاتیم های دانشگاه آزاد اسلامی، یزدان، نفت مناطق مرکزیباشگاه زاگرس جنوبی، شهرداری ورامین، باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان، باشگاه دمنده، شرکت پالایش نفت آبادان، پاس، فرمانیه، سولدوز آذربایجان غربی، لوازم خانگی کن و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان به مصاف یکدیگر می روند.

شاگردان گودرزی در تیم پالایش نفت آبادانبا 27 امتیاز صدرنشین بوده و جدی ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی هستند. این در حالیست که2 تیم شهرداری ورامین و مس سونگون ورزقان با 24 امتیاز این تیم را برای رسیدن به تهدید می کنند. نکته مهم تر اینکه نفتی های آبادان در یک بازی مهمباید برابر شهرداری ورامین صف آرایی کنند. تقابل احتمالی متین رضایی برابر فرزان عاشورزاده، مهدی یوسفی مقابل رضا کلهر، سالار رحمتی در پیکار با مهران برخورداری و محمدرضا خانی مقابل ابوالفضل عباسی از تماشایی ترین مبارزات این دیدار خواهد بود.

نفتی ها پیش از دیدار با شهرداری،باید با تیم خوب و سخت کوش زاگرس جنوبی مبارزه کنند، چهار امتیاز از این 2 بازی برای نخستین بار جام قهرمانی لیگ برتر را به آبادان خواهد برد. ورامینی ها همپیش از این دیدار باید با مس کرمان دیدار کنند، مسی که خود مدعی کسب سکوی سوم است. شاگردان پیام خانلرخانی اگر می خواهند عصر پنجشنبه بعد از 2سال دوری، سکوی قهرمانی را تجربه کنند، باید 6امتیاز این 2بازی را کسب کرده و منتظر لغزش مس سونگون باشند.

مس سونگون ورزقان مدافع عنوان قهرمانی که با 3 امتیاز اختلاف خانه دوم جدول را در اختیار دارد،ابتدا بادانشگاه آزاد پیکار کرده وسپس به دیدار یزدان می رود.تیم قدیمی دانشگاه آزاد اسلامی باوجود فاصله 11 متیازی از تیم صدرنشین، با این حال مهره های خوبی را در اختیار دارد که می تواند کار را برای مس سونگون ورزقان کمی سخت کند.

در جدول رده بندی پالایش نفت آبادان با 27 امتیاز صدرنشین است. مس سونگون ورزقان با 24 امتیاز و تفاضل 24 در مکان دوم قرار دارد. شهرداری ورامین نیز با همین شرایط و تفاضل امتیاز فنی کمتر در جایگاه سوم جدول ایستاده است. مس کرمان با 19 امتیاز، دانشگاه آزاد اسلامی با 16 امتیاز، لوازم خانگی کن با 15 امتیاز و زاگرس جنوبی هم با 12امتیاز به همراه پاس12 امتیازی رده های بعدی را در اختیار دارد.

هفته دهم
دانشگاه آزاد اسلامی -مس سونگون ورزقان
نفت مناطق مرکزیباشگاه زاگرس جنوبی - شرکت پالایش نفت آبادان
فرمانیه - یزدان
باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان - شهرداری ورامین
لوازم خانگی کن - باشگاه دمنده

هفته یازدهم
دانشگاه آزاد اسلامی - نفت مناطق مرکزیباشگاه زاگرس جنوبی
باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان -یزدان
شرکت پالایش نفت آبادان - شهرداری ورامین
فرمانیه - باشگاه دمنده
صنعت مس کرمان - پاس

تکواندوتکواندو
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...