خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

خبر بد برای یحیی و پرسپولیس رضوی

خبر بد برای یحیی و پرسپولیس
به گزارشخبرگزاری رضوی، پرسپولیس فصل را با سیدجلال و کنعانی‌زادگان شروع کرد، اما مشخص بود که وقتی بکاپ مناسبی برای این مدافعان وجود نداشته باشد، این تیم در ادامه به مشکل خواهد خورد. پست مدافع میانی همیشه جزو حساس‌ترین پست‌هاست چرا که مصدومیت و محرومیت بیشتر از بقیه بازیکنان سراغ نفرات این پست می‌آید. از این جهت تیم‌های بزرگ برای موفقیت، غیر از بازیکنان اصلی درجه یک در این پست باید از مدافعان میانی ذخیره خوبی هم برخوردار باشند که فعلاً پرسپولیس از این مهم محروم است و جدا از اینکه بازیکن ذخیره مناسبی ندارد، مدافعان اصلی‌اش را هم از دست داده است.
محمد حسین کنعانی‌زادگان در بازی با فولاد غیر از ماجرا‌هایی که با داور مسابقه داشت، با یک شروع عجیب دچار کشیدگی همسترینگ شد و حالا گفته شده حداقل یک ماه دور از میدان خواهد بود.
حالا یک هفته از مصدومیت کنعانی می‌گذرد و او حداقل سه هفته دیگر مصدوم خواهد بود، اما با در نظر گرفتن بازی‌های فشرده پیش روی تیمش کنعانی حداقل ۵ بازی بعدی تیمش در نیم فصل اول را از دست داده و اگر مسابقات نیم فصل دوم بلافاصله و بدون تعطیلی آغاز شود شاید یکی دو بازی از نیم فصل دوم در اسفند ماه را از دست بدهد.
پرسپولیسی‌ها مصدومیت کنعانی و از دست دادن مدافع ملی‌پوش‌شان را تقصیر محمدحسین زاهدی‌فر داور بازی با فولاد می‌دانند و می‌گویند با عذرخواهی این داور به خاطر اشتباهی که انجام داد و علیه این تیم پنالتی گرفت، مصدومیت کنعانی که می‌تواند ضربه مهلکی به پرسپولیس بزند درست نمی‌شود.
واقعیت اینکه بعد از آن پنالتی اشتباه و به هم ریختن ذهن و روان بازیکنان پرسپولیس و از همه مهم‌تر کنعانی که در کانون این اتفاق قرار داشت، این بازیکن کلاً به هم ریخته بود و بعد از پایان غائله اعتراضاتش و کارت زردی که گرفت در پی جبران این اتفاق برآمد. از این جهت آغاز بدی در کنار خط طولی داشت و دو بازیکن حریف را جا گذاشت که با برخورد به بازیکن دوم همسترینگش کش آمد.
کنعانی بعد از این اتفاق از همسترینگ آسیب‌دیده‌اش ام آر آی گرفت و مشخص شد این آسیب‌دیدگی از گرید ۲ است. کنعانی طی سه روز گذشته تمرین نکرده و مشغول درمان بوده، اما به نظر می‌رسد حداقل تا پایان بهمن ماه درگیر این مصدومیت خواهد بود. از آنجایی که بازی آخر پرسپولیس در نیم فصل اول روز اول اسفندماه در سیرجان برگزار خواهد شد، بعید است یحیی این مدافع میانی‌اش را حتی برای آن بازی هم در اختیار داشته باشد و کنعانی باید برای نیم فصل دوم برنامه‌ریزی کند.
در عین حال کادر فنی هم باید به فکر جانشین دائمی برای او در این چند مسابقه باشد چرا که در این پست حساس نداشتن یک بازیکن برای ۵ مسابقه ضربه بزرگی به تیم خواهد بود.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

رونمایی از کتاب تاریخ آب و فاضلاب اصفهان

1 ساعت پیش

تصویب بودجه 9570 میلیارد تومانی شهرداری اصفهان برای سال 1400,اخبار شهرداری اصفهان

1 ساعت پیش

پیش بینی دقیق رمز های دیجیتال در پایان اسفند 99,سیگنال های مثبت از تحلیل های ارزهای دیجیتال در هفته های آینده,تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل,تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال,تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین,تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک,تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار,تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش,مقایسه سود دوج کوین و بیت کوین

1 ساعت پیش

بانک توسعه تعاون,تقدیر روابط عمومی بانک توسعه تعاون در جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران

4 ساعت پیش

پیش بینی دلار 20 هزار تومانی در سال 1400,کاهش قیمت دلار در پایان دولت روحانی,پیش بینی جدید دلار,دلار چند هزار می شود,نرخ دلار در سال جدید,دلار 1400,افزایش دلار

6 ساعت پیش

تعویض کامل تیوب های کوره واحد کاهش گرانروی شرکت پالایش نفت اصفهان

7 ساعت پیش

پیش بینی قیمت طلا در روزهای پایانی سال 99,قیمت طلا چقدر کاهش می یابد,قیمت سکه​ به زیر خط 11 میلیون می رسد,,,

7 ساعت پیش

مشخصات سریع ترین خودرو جهان 5 آر,بررسی خودرو سریع بلادهوند Bloodhound,آئوسی اینویدر,قیمت خودرو آئوسی اینویدر,عکس خودرو 5 آر

7 ساعت پیش

نگذاریم یک شرکت توانمند تولیدی مانند فولاد مبارکه قربانی مسائل سیاسی شود,اخبار فولاد مبارکه

7 ساعت پیش

حداقل حقوق کارمندان در سال 1400,یارانه 2 میلیونی بازنشستگان,تایید نهایی همسان سازی حقوق بازنشستگان,جزئیات واریز حقوق بازنشستگان در اسفند 99,زمان واریز حقوق های اسفند 99

7 ساعت پیش

شورای عالی بورس و اوراق بهادار به منظور ایجاد زمینه مشارکت حداکثری سهامداران عدالت در برگزاری مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تصمیمات جدید اتخاذ کرد.

7 ساعت پیش

دکتر محمد علی دهقان دهنوی، سخنگوی شورای عالی بورس، امروز ۱۲ اسفند ماه در دویست و ششمین جلسه شورای عالی بورس یکی از موضوعات مهم مطرح شده در این جلسه را تصویب پیشنهادی عنوان کرد که حاصل ارزیابی و پیشنهاد سازمان بورس در قالب فعالیت صندوق توسعه بازار است.

7 ساعت پیش

محمد عطایی: «مراجع نظارتی الزامی برای تسویه اعتبارات کارگزاری‌های فعال در بازارسرمایه در پایان سال مالی شرکت‌های کارگزاری ندارند.»

13 ساعت پیش

نمایندگان مجلس برای طرح‌های مهم کشاورزی و امنیت غذایی، به شرکت‌های وابسته و تابعه وزارتخانه‌های جهادکشاورزی و نیرو مجوز انتشار تا سقف دویست و هفتاد هزار میلیارد ریال اوراق مالی - اسلامی از طریق بانک کشاورزی را دادند.

13 ساعت پیش

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین در گزارش ۶ ماهه خود از رشد ۲۳۰هزار و ۱۴۶ میلیارد و ۲۶۲ میلیون ریالی پرتفوی بورسی خبر داد.

13 ساعت پیش

بیشتر...