ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

همه برای ایران دست زدند، حتی تماشاگران ولز ورزش سه

کد خبر : 1855604 |05 آذر 1401 ساعت 10:10 |64K بازدید |4دیدگاه

همه برای ایران دست زدند، حتی تماشاگران ولز

نمایش تیم ملی فوتبال ایران برابر ولز تحسین برانگیز بود و حالا ایران یکی از گزینه‌های اصلی صعود به دور دوم بازی‌هاست.

همه برای ایران دست زدند، حتی تماشاگران ولز

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اتفاقات جالب در پایان دیدار ایران –ولزدر استادیوم احمد بن علی شهر دوحه تشویق تیم ملی از سوی تماشاگران ولز بود. آنها اگر چه از شکست تیم ملی فوتبال کشورشان در این بازی و از بین رفتن رویای صعود به دور دوم بازی ها ناراحت بودند اما تیم ایران را به سبب ارائه نمایش درخور تحسین تشویق کردند. همان طور که در پایان بازی گرت بیل، کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز هم ایران را تیم شایسته برای پیروزی در این دیدار دانست.

گرت بیل پیش از بازی در کنفرانس خبری از ایده‌های تیمش برای پیروزی در این دیدار و کسب سه امتیاز و صعود به دور دوم بازی‌ها صحبت کرد اما در جریان بازی این تیم ایران بود که تیم برتر میدان بود و بیشتر صاحب موقعیت شد و در نهایت هم با دو گل به برتری رسید. خلاصه اینکه فوتبالی که تیم ملی در برابر ولز به نمایش گذاشت هم با تحسین تماشاگران تیم حریف همراه بود و هم کاپیتان آنها.

پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان در برابر ولز در سایت های خبری خارجی هم بازتاب های جالبی داشته است. یکی از دلایل تحسین تیم ملی فوتبال ایران این بود که از شکست 6-2 مقابل انگلیس پا به این بازی می گذاشت و تغییر در این سرعت خیلی کم و نمایشی 180 درجه متفاوت با بازی با انگلیس برای خیلی ها عجیب بود. خیلی ها این سوال را طرح کردند ایران به این سرعت چگونه تبدیل به یک تیم متفاوت شد؟ بدون شک اگر نمایشی که تیم ملی مقابل ولز داشت در برابر انگلیس می داشت به نتیجه ای بهتر از شکست 6-2 دست می یافت و حتی ممکن بود با یک امتیاز میدان را ترک کند. این دقیقا همان استراتژی بود که کارلوس کی‌روش برای این بازی طراحی کرده بود.

تشویق تیم ملی فوتبال ایران توسط تماشاگران تیم ولز یکی از قاب های ماندگار در استادیوم احمد بن علی بود.

تیم ملی ایران
تیم ملی ولز
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی ایرانتیم ملی ایران

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی ایران، بازی بعدی تیم ملی ایران و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی ایران#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...