فوتبالی |
1 ماه پیش

محمدی: تراکتور می خواهد فرافکنی کند عالیشاه سنگ را از خانه شان نیاورده بود فوتبالی

محمدی: تراکتور می‌خواهد فرافکنی کند/ عالیشاه سنگ را از خانه شان نیاورده بود

محمدی: تراکتور می‌خواهد فرافکنی کند/ عالیشاه سنگ را از خانه شان نیاورده بود

پایگاه خبری فوتبالی- معاونباشگاه پرسپولیسگفت: قبل از شروع بازی نباید اجازه برگزاری آن را می‌دادند وباشگاه تراکتورمی‌خواهد فرافکنی کند‌

به گزارش فوتبالی، محمد محمدی درباره اتفاقات بازی نیمه تمام روز گذشته تراکتور و پرسپولیس اظهار داشت: معنی میهمان در یک بازی یعنی ما به ورزشگاه برویم تا کلی الفاظ رکیک بشنویم و به آن وضعیت به ما سنگ پراکنی شود؟ متاسفانه این اتفاقات به دلیل بی درایتی دوستان رقم خورده است.

وی افزود: طبق دستور العمل ستاد کرونا، باید برای ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه بلیت فروخته می‌شد‌ اما چرا ناظر بازی از ابتدا اجازه داد بازی برگزار شود؟ متاسفانه قبل از شروع بازی اتفاقاتی رخ داد و کار به جایی رسید که داور مجبور شد بازی را قطع کند‌‌. واقعا کسب مقام، سه امتیاز و بردن باید به قیمت جان تعدادی جوان باشد؟ اگر یکی از این سنگ‌ها به سر و چشم کسی برخورد می‌کرد، چه کسی پاسخگو بود. 

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: مگر یگان ویژه بازدید بدنی ندارد؟ آن حجم از سنگ چگونه به ورزشگاه آمد‌. شاید آن سنگ به خود بازیکنان تراکتور می‌خورد. سرمربی این تیم قصد داشت جو را آرام کند‌. قبل از شروع بازی یحیی گل محمدی و کادرش برای بررسی زمین به داخل آن رفتند اما این اتفاقات از همان جا شروع شد.

محمدی تصریح کرد: دوستان نباید در آن وضعیت اجازه برگزاری بازی را می‌دادند. شب قبل بازی افشین پیروانی، مدیر تیم پرسپولیس تأکید کرد اجازه دارید برای ۳۰ درصد استادیوم بلیت بفروشید. اگر دوستان نتوانستند این کار را انجام بدهند، نباید بازی را برگزار می‌کردند. دوستان مسئولیت داشتند امنیت تیم ما را به عنوان میهمان عهده دار باشند‌.

وی درخصوص گلایه باشگاه تراکتور درمورد اینکه برخی پرسپولیسی‌ها تماشاگران را تحریک کرده‌اند، توضیح داد: متاسفانه باشگاه تراکتور شب گذشته بیانیه داده و فقط قصدشان این بوده فرافکنی کند‌. مشخص است چه اتفاقی رخ داده و قطعا داور بازی این اتفاقات را در گزارش خود می‌آورد که دلیل متوقف شدن بازی شد. در نهایت کار به جایی رسید که نتوانستند بازی را ادامه بدهند.

معاون باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: مشکل ما با مردم شریف تبریز و آذربایجان نیست. به حدی در این شهرهوادارخوب و خونگرمی داریم که قصد داشتیم بازی خود باسپاهانرا در این شهر برگزار کنیم‌ اما وقتی چنین اتفاقاتی می‌افتد، برخی چیزها از دست ما خارج است. وقتی ناظر و داور بازی شرایط و جو را می‌بینند و دیدند بطری‌های آب و سنگ‌های زیادی پرتاب شده باید همانگونه که در لحظه لیزر انداختن به صورت لک، بازی را متوقف کردند اجازه برگزاری بازی را قبل از شروع آن نمی‌دادند.

 محمدی افزود: باز هم تاکید می‌کنم گرفتن سه امتیاز، برد و موفقیت به چه قیمتی؟ اگر اتفاقی برای کسی می‌افتاد چه کسی پاسخگو بود؟ سال ها قبل اتفاقی در اصفهان رخ داد و یک سرباز نیروی انتظامی بینایی خود را از دست داد. این مسائل برای بار اول و دوم نیست. از کمیته انضباطی خواهش می‌کنیم  به شدت با این قضایا برخورد کند.

وی درباره اصابت سنگ به سر و پهلوی یحیی گل محمدی، توضیح داد: به بچه های رسانه ای ما و محمد عسگری هم سنگ خورده است. ذات و اصل فوتبال، لذت بردن تماشاگر و هوادار از آن است اما اتفاقات شب گذشته سبب شد شب سیاهی برای فوتبال ما رقم بخورد.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درخصوص اینکه سال ها قبل دربیاستقلالو پرسپولیس در تبریز برگزار شد و این شهر مردم میهمان نوازی دارد اما چه شرایطی پیش آمده که چنین اتفاقی در تبریز رخ داد، گفت: به حدی که کسب نتیجه برای ما در این بازی حائز اهمیت بود، برای تراکتور مهم نبود‌. برای ما هم جای سوال است چرا چنین اتفاقی می‌افتد؟ ما علاقه مند بودیم بازی با سپاهان در تبریز برگزار شود. به این دلیل این شهر را انتخاب کرده بودیم که هوادار می‌تواند از پرسپولیس حمایت کند و امکانات و زمین خوبی دارد. 

محمدی ادامه داد: وقتی این همه تماشاگر به استادیوم برخلاف مصوبه آمده کنترل کردن آنها سخت است. یگان ویژه برای حضور تماشاگر در ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه خودش را آماده کرده بود اما نزدیک به ۱۰۰ درصد ورزشگاه یادگار امام پر شده بود. 

وی درمورد اینکه برخی افراد قصد داشتند در زمان ورود گل محمدی به جایگاه ویژه به او ضربه بزنند، گفت: از دو نفری که این کار را انجام دادند و همچنین باشگاه تراکتور شکایت کردیم. از کمیته انضباطی می‌خواهیم سریع به این ماجرا ورود کرده تا مشمول مرور زمان نشود. این اتفاق در مجامع بین‌المللی هم برای ما خوب نیست.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درخصوص اینکه باشگاه تراکتور مدعی شده سنگ پرتاب کردنامید عالیشاهبه سمت هواداران، سبب تحریک آنها شده است، پاسخ داد:  عالیشاه که از خانه شان سنگ نیاورده بود‌. وقتی رامین رضاییان ومهدی ترابیهم قصد داشتند کرنر بزنند هم سمت آنها سنگ پرتاب شد‌. عالیشاه هم جوان است و سنگ را از داخل زمین برداشت و بیرون پرتاب کرد. آن را به سمت کسی پرتاب نکرد. فاصله زمین تا تماشاگران بسیار زیاد است و اینگونه نیست که امید سنگ را به سمت تماشاگران پرتاب کرده باشد‌.

محمدی ادامه داد: چرا این همه سنگ داخل استادیوم آمده است؟ یک نفر به ما پاسخ بدهد چرا برخلاف پروتکل‌ها، این همه هوادار به ورزشگاه آمد؟ چرا ناظر بازی اجازه داد در این وضعیت بازی برگزار شود.

۴۱۵۴#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پایگاه خبری فوتبالی- حضور دو مربی در فصل بیست و دوم لیگ برتر با تیم‌های استقلال و سپاهان روابط ایران و پرتغال در حوزه فوتبال را بیشتر از گذشته کرد تا این کشور اروپایی به بزرگترین شریک فوتبالی ایران تبدیل شود.به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، سرمربیان,مهدی طارمی,علی علیپور,لیگ پرتغال

15 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال، پیامی را برای هواداران سپاهان منتشر کرد.                                    به گزراش فوتبالی، رضا میرزایی بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان شب گذشته با مدیران باشگاه استقلال به مذاکره نشست و برای ,استقلال,سپاهان,خداحافظی,نقل و انتقالات

15 ساعت پیش

آخرین اخبار فوتبال در ایران و جهان را در این بخش تماشا کنید.

13 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید که در حال حاضر از او به عنوان مدعی اصلی توپ طلای سال 2022 میلادی یاد می شود، به تازگی یک عکس سلفی از خودش در تعطیلات منتشر کرده است که در این عکس می بینیم بنزما باز هم در حال بدنسازی است و د,کریم بنزما,رئال مادرید,عکس

دیروز

پایگاه خبری فوتبالی - رونالدو نازاریو در ساعات اخیر با اتفاق ناخوشایندی مواجه شده است.به گزارش فوتبالی، مدیر باشگاه وایادولید که با صعود تیمش به لالیگا در روزهای اخیر بسیار شادمان بود، اخیرا در ایبیزا با اتفاق ناخوشاینی مواجه شده است. در حقیقت یکشنبه,رونالدو نازاریو,رئال وایادولید,مارکو وراتی

15 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های ورزشی امروز (سه‌شنبه هفتم تیرماه 1401) اروپا را مرور می‌کنیم:  گاتزتا دلو اسپورت:  آمدن دی ماریا به ولاهوویچ انگیزه می‌دهد یوونتوس، من برای تو گل می‌آورم میلان؛ هدف پاریسی و تلاش برای جذب دراکسلر، کرر,عناوین روزنامه,روزنامه,گاتزتا دلو اسپورت,مارکا,موندو دیپورتیوو,کوریره دلو اسپورت,اسپورت کاتالونیا,توتو اسپورت,عناوین,آ اس,روزنامه‌های ورزشی اروپایی

15 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم تیم فوتبال استقلال از بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.                                    به گزارش فوتبالی، سجاد شهباززاده پس از عقد قرارداد با باشگاه استقلال، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که پس از چندسال به خانه خودم و باش,سجاد شهباز‌زاده,استقلال,مصاحبه

15 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- یک رسانه اماراتی از ابراز علاقه تیم فرهاد مجیدی به جذب یکی از مهاجمان استقلال خبر داد. به گزارش فوتبالی، روزنامه «الاتحاد» امارات درباره برنامه‌های آتی باشگاه اتحاد کلبا برای نقل‌وانتقالات نوشت: یک مهاجم ایرانی که در تیم استقلال ,استقلال,الاتحاد کلبا,فرهاد مجیدی,نقل و انتقالات

15 ساعت پیش

برخی خبرها حاکی از آن است که وینگر فصل گذشته باشگاه سپاهان با مدیران باشگاه استقلال به توافق رسیده است

13 ساعت پیش

بیشتر...