آرگا |
1 ماه پیش

دیدنی های باغ ماژول مراکش که در سفر به این کشور نباید از دست بدهید

باغ ماژول یکی از زیبایی های بی نظیر در مراکش می باشد. باغی که با وجود جاذبه های مختلف خود در میان گردشگران شناخته شده است. شما می توانید در این بخش جاذبه های بیشتری از این باغ دیدنی را بشناسید.

همانطور که می دانید، مراکش یکی از کشورهای دیدنی و بسیار زیبا است شهری که با وجود جاذبه های رنگارنگ و تاریخی خود در میان علاقه مندان شناخته شده است. باغ ماژول نیز یکی از زیبایی های چشم نواز در این کشور می باشد که شما می توانید از شگفتی های آن دیدن کنید.

معماری زیبای ماژورل

زیبایی های باغ ماژورل:

کوچه ها و بازارهای قدیمی مراکش از یک سو و از سوی دیگر باغ های تفریحی و گردشگری آن موجب شده اند تا علاقه مندان زیادی به سوی این زیبایی های بیایند.شما در این شهر می توانید به خوبی تجلی هنرهای اسلامی را نظاره گر باشید. این باغ نیز به نوع خود یکی از زیبایی ترین هنرهای اسلامی به شمار می آید. این باغ امروزه ازمکان های دیدنی مراکشاست.

طبیعت ماژورل

این باغ در فاصله زیادی از میدان های شلوغ قرار دارند به همین دلیل مکان مناسبی برای سیاحت و گردش شما خواهند بود. این باغ ها دارای انواعی از نقاشی های فرانسوی بوده و برجستگی های زیادی دارند. این باغ توسط ژاکوس ماژول که یک نقاش و طراح برجسته فرانسوی است، در سال ۱۹۲۴ طراحی شده است.

معماری ماژورل

گذری به پیشینه باغ:

ماژول این باغ را به عنوان یکی از آثار برجسته خود می شناسد. او بیا کرد که با تمام وجود روی آثار خود کار کرده است. بعد از مرگ او این باغ رها شده و در سال ۱۹۸۰ نیز یک طراح فرانسوی این باغ را به همراه همسرش خریداری کردند. تعداد گیاهان در این باغ ۱۳۷ راس بوده و به ۳۰۰ راس نیز افزایش یافته است. بعد از مرگ نیز همسرش این باغ را به یک موسسه فرانسوی واگذار کرد.

باغ ماژورل

جاذبه های باغ:

امروزه این باغ یک موزه زیبا و بسیار دیدنی است که جذابیت های زیادی دارد. این موزه در واقع یک نماد بسیار مهم از هنر و فرهنگ در این ملت محسوب می شوئ. این باغ جذابیت های منحصر به فردی داشته و برای گردشگران زیادی مورد توجه است. هر ساله میلیون ها بازدیدکننده از زیبایی های این باغ دیدن می کنند.

نمایی از ماژورل

با ورود به این باغ رنگ های جذاب و چشم نوازی را مشاهده خواهید کرد. رنگ های به کار رفته در این ساختمان بسیار متنوع و دیدنی هستند. رنگ آبی که در نقاشی این بنا به کار رفته ویژگی های زیادی برای شما دارد و آرامش خاصی را منتقل می کند. نارنجی و زرد نیز از رنگ های پر کاربرد دیگری می باشند که در این سازه مشاهده می شوند.

آشنایی با ماژورل

فروشگاه هدیه:

یکی از بخش های جذاب در باغ ماژورل فروشگاه هدیه است که به تازگی بازسازی شده و شما می توانید در این فروشگاه لباس های مراکشی و هدیه های قدیمی و سنتی را خریداری نمایید. این باغ ویژگی های منحصر به فرد و جذاب دیگری نیز برای شما علاقه مندان دارد. شما با نگاهی بهکشور مراکشمی توانید جاذبه های بیشتری از آن را بشناسید.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

منبع : آرگا
#‌سفر #‌گردشگری منبع: آرگا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دیدنی های نارا شامل جاذبه های تاریخی و باستانی متعددی بوده که شما در این بخش با آن آشنا می شوید. این شهر در ژاپن قرار دارد.

۴ هفته پیش

مسجد سلیمیه یک مسجد تاریخی در ترکیه می باشد. این بنا دارای 4 گنبد و محراب است همچنین معماری تاریخی دارد.

1 ماه پیش

کاروانسرای تی تی یکی از مجموعه های تاریخی در سیاهکل است که علاقه مندان زیادی از نواحی مختلف ایران دارد.

1 ماه پیش

مجمع الجزایر استکهلم یکی از مهم ترین مجموعه هایی است که درسوئد قرار دارد و دارای جاذبه های تفریحی زیادی می باشد.

1 ماه پیش

دریاچه زیتون بهارستان یکی از مجموعه های تفریحی با امتیازات مناسب می باشد که در شهر اصفهان قرار دارد. این دریاچه طبیعت زیادی دارد.

1 ماه پیش

آسیاب بادی نشتفیان یکی از سازه های مهمی هستند که در خواف قرار داشته و شما با نوع معماری بی نظیر آن آشنا می شوید.

1 ماه پیش

مرکز ژرژ پمپیدو یک مرکز دیدنی و فرهنگی در فرانسه است که ویژگی های زیادی دارد. این مجموعه دارای هنر و معماری است.

1 ماه پیش

دیدنی های آرهوس از جذابیت و تنوع زیادی برخوردار هستند که شما در این بخش با آن آشنا خواهید شد. این شهر در دانمارک قرار دارد.

1 ماه پیش

کویر رباط خان یکی از مهم ترین نقاطی است که شما می توانید از آن دیدن کنید. این کویر در شب پر از ستاره و پوشش گیاهی خاصی دارد.

۴ هفته پیش

بیشتر...