بیتوته |
6 ماه پیش

بیوگرافی بن افلک حقایق، دوران کودکی زندگی خانوادگیزندگی نامه بن افلک, عکس های بن افلک, بن افلک و همسرش

بن افلک بازیگر آمریکایی

 

بیوگرافی بن افلک، بازیگر، نوسینده و کارگردان هالیوودی

بنجامین جیزا افلک ملقب به بن افلک متولد ۱۵ اوت ۱۹۷۲ در آمریکا است و اکنون ۴۹ سال سن دارد. وی از دانشگاه ورمانت ، کالج اکسیدنتال فارغ التحصیل شده است. او یک هنرپیشه محبوب آمریکایی است که در عرصه‌های مختلف اعم از بازیگری ، کارگردانی ، تهیه کنندگی و فیلمنامه‌ نویسی فعالیت دارد. از سری نقش‌های برجستهبن افلکمی توان به سرزمین هالیوود و پرل هاربر اشاره کرد.

چکیده‌ ای از بیوگرافی بن افلک

نام اصلی : بنجامین جیزا افلک

 لقب : بن افلک

 تاریخ تولد : ۱۵ اوت ۱۹۷۲

 محل تولد : برکلی ، کالیفرنیا

 محل زندگی : آمریکا

 قد : ۱۹۲ متر

 پیشه یا حرفه : بازیگر ، کارگردان ، تهیه کننده ، فیلمنامه نویس

 

بیوگرافی کامل بن افلک

 

عکس اینستاگرام بن افلک, بن افلک, بیوگرافی بن افلک

عکس های بن افلک 

 

بن افلکدر برکلی کالیفرنیا ایالات متحده آمریکا در تاریخ ۱۵ اوت ۱۹۷۲ چشم به جهان گشود. پدرش تیم افلک فیزیکدان و مادرش کریستین معلم بود. پدرش با نژاد اسکاتلندی در جوانی رویای بازیگر شدن را در سر داشت. همچنین با داستین هافمن سلبریتی و بلایث دانر (مادر گوینت پالترو) روابط خوب و صمیمانه ای داشت اما اعتیاد او مانع از بازیگر شدنش شد.

 

پدر بن افلک با تنها گذاشتن خانواده‌ اش به کالیفرنیا رفت و به عنوان یک فیزیکدان فعالیت کرد. پس از طلاق پدر و مادر بن افلک ، در سال ۱۹۸۴ بن نزد مادر و برادرش کیسی به ماساچوست رفت.

 

مادرش که دو پسرش را به تنهایی بزرگ کرده بود دوست داشت ، بن افلک نیز مانند او معلم شود اما بن را به سمت بازیگری هل داد. بن افلک در سن ۷ سالگی در فیلم the voyage of the mimi  نقش کوچکی را برعهده داشت و از همان جا جرقه بازیگر شدن در ذهن بن افلک زده شد.

 

او با مت دمون در این سریال آشنا شد و به بهترین دوستان یکدیگر تبدیل شدند. آن ها با هم در تست های بازیگری شرکت می کردند و در فیلم ها و سریال ها به نقش های کوچک و فرعی می‌ پرداختند.

 

بن افلک, بیوگرافی بن افلک, بن افلک و جنیفر لوپز

زندگی نامه بن افلک 

 

آغاز فعالیت جدی بن افلک

کوین اسمیت کارگردان مشهور هالیوود در سال ۱۹۹۵ در صحنه فیلم پاساژ گردها با بن افلک جوان آشنا شد و در سال ۱۹۹۷ در فیلم( به دنبال امی) به کارگردانی کوین اسمیت پیشنهاد نقش اصلی به بن افلک داده شد. این فیلم باعث شهرت بن نشد و تنها مزیت این فیلم رشد کارنامه وی بود. اما برای کوین اسمیت کارگردان خوب بود و توانست در آینده نقش مهمی را به دست آورد.

 

کوین اسمیت در بیشتر فیلم‌ های خود از افلک استفاده می‌ کرد. بن افلک در فیلم‌ هایی چون پاساژ گردها ، جزم اندیشی ،جی  و باب ساکت پاتک می‌ زدند ، تردید درخشش ، mad tv و...  به کارگردانی کوین اسمیت به ایفای نقش پرداخته است.

 

بن افلک و مت دمون به نوشتن داستان کوتاهی درداختند. معلم بن افلک داستان آن ها را نقد کرد و از آن به بی معنی بودن نام برد. اما این داستان باعث شهرت آن ها شد ، چرا که به طرح اولیه سناریوی فیلم ویل هانتینگ خوب تبدیل شد. بن و مت بازیگران این سریال بودند ، مت در نقش اصلی و بن نقش دوست او را بازی کرد.

 

فیلم ویل هانتینگ خوب در سال ۱۹۹۸ جایزه اسکار بهترین فیلمنامه و بهترین نقش مکمل را دریافت کرد. همچنین فیلمنامه این فیلم توانست جایزه گلدن گلوب را دریافت کند. دریافت جایزه هیئت ملی بازبینی برای نقش اصلی نیز از دیگر جوایز فیلم ویل هانتینگ خوب بود.

 در طی سال‌ های فعالیت ، بن افلک هم در پروژه‌ های موفق و هم در پروژه های ناموفق بازی کرده است.

 

وضعیت تأهل بن افلک

 

 بن افلک بتمن, همسر بن افلک, فیلم های بن افلک

عکس دوران جوانی بن افلک  

 

بن افلک از زمان بازیگر شدن حاشیه های زیادی در مورد روابط خود داشته است. او در سال ۱۹۹۷ با گوینت پالترو بازیگر وارد رابطه شد. پالترو قبل از بن با برد پیت رابطه داشته و به تازگی از هم جدا شده بودند که با بن وارد رابطه شد اما سرانجام این رابطه جدایی بود، با این که از آن ها به عنوان زوج مثال زدنی هالیوود نام می بردند.

 

بن افلک تا سال ۲۰۰۲ هیچ رابطه ای را نداشت اما رابطه داشتن با بازیگرانی چون نیکول کیدمن ، ساندرا بولاک ، فامکه یانسن به گوش می رسید ولی هیچ وقت کسی آن ها را تأیید نکرد.

بن افلک در صحنه فیلم جیلی در سال ۲۰۰۲ با جنیفر لوپز آشنا شد و رابطه خود را علنی کردند. ولی این دو تنها چهار روز مانده به عروسی از یکدیگر جدا شدند.

 

زمانی که بن افلک از جنیفر لوپز جدا شد با همبازی خود در فیلم‌ های پرل هاربر ودردویل جنیفر گارنر رابطه شان را آغاز کردند و در انظار عمومی دیده می شدند. تا این که در سال ۲۰۰۵ در کارائیب به صورت مخفیانه ازدواج کردند. ثمره این ازدواج دو دختر و یک پسر به نام های  ویولت آن ، سرافینا رز الیزابت و ساموئل است.

 

عکس های بن افلک, بن افلک و همسرش, فرزندان بن افلک

بن افلک و جنیفر لوپز 

 

این رابطه نیز تنها ۱۲ سال دوام آورد و آن ها در سال ۲۰۱۷ از یکدیگر جدا شدند. دلیل این جدایی رابطه بین افلک با پرستاربچه ها بیان شده است و بن برای نجات رابطه خود با جنیفر گارنر بسیار تلاش کرده اما موفق نشده و سرانجام به جدایی ختم شد.

در سال ۲۰۲۱ دوباره بن افلک با جنیفر لوپز وارد رابطه شد و همچنان این رابطه ادامه دارد.

 

بن افلک, بیوگرافی بن افلک, بن افلک و جنیفر لوپز

فیلم های بن افلک 

 

جوایز و افتخارات بن افلک

• برنده جایزه اسکار بهترین فیلمنامه فیلم ویل هانتینگ خوب

• برنده جایزه گلدن گلوب بهترین فیلمنامه فیلم ویل هانتینگ خوب

• بهترین فیلم درام و بهترین کارگردانی فیلم آرگو

• برنده جایزه بفتا بهترین کارگردانی و بهترین فیلم برای فیلم آرگو

• نامزد جایزه بفتا بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم آرگو

• برنده جایزه اسکار بهترین فیلم برای فیلم آرگو

 

عکس های بن افلک, بن افلک و همسرش, فرزندان بن افلک

بن افلک بازیگر نقش بتمن

 

دانستنی هایی در مورد بن افلک 

نامش در میان ۵۰ نفر از افراد جذاب کره زمین دیده می شود.

رشته تحصیلی بن افلک امور خاورمیانه است.

استعداد خاصی در پوکر بازی دارد و یکی از پوکر بازهای حرفه ای است.

فوبیای پرواز دارد.

مانند پدرش به الکل اعتیاد داشته ولی اکنون آن را ترک کرده است.

نژاد بن افلک انگلیسی ، ایرلندی ، آلمانی و اسکاتلندی است.

با جرج کلونی روابط صمیمانه‌ ای دارند.

وقتی وارد دبیرستان شد قد کوتاهی داشت به طوری که همه لقب بی دست و پا را به او داده بودند.

دلیل رد کردن پیشنهاد بازی در فیلم چهار برادر، خشن بودن نقش بابی مرسر بوده است.

کلکسیونی از موتورهای گران قیمت دارد.

تسلط او بر زبان های فرانسوی ، اسپانیایی و عربی قابل تحسین است.

با به دنیا آمدن دخترش ویولت آن افلک سیگار را ترک کرد.

بیشتر در نقش شخصیت‌های متکبر بازی می کند.

ارزش ثروت او ۷۵ میلیون دلاری است.

 

فیلم شناسی بن افلک 

روابط مدرسه ۱۹۸۱ بافی قاتل خون آشام ها ۱۹۹۲ 
مات و مبهوت ۱۹۹۳  تورکلسون ها ۱۹۹۳
 پاساژگردها ۱۹۹۵تردید در درخشش ۱۹۹۶ 
به دنبال امی ۱۹۹۷ رفتن تمام راه ۱۹۹۷ 
ویل هانتینگ خوب ۱۹۹۷ شکسپیر عاشق ۱۹۹۸ 
آرماگدون ۱۹۹۸ فانتوم‌ها ۱۹۹۸ 
دگما ۱۹۹۹ نیروهای طبیعت ۱۹۹۹ 
سیگار ۱۹۹۹  گزاف گویی ۲۰۰۰
بازی های گوزن قطبی ۲۰۰۰ اتاق بخار ۲۰۰۰
یوسف پادشاه رویاها ۲۰۰۰ بابا و آنها ۲۰۰۱
جی و باب ساکت پاتک می‌ زدند۲۰۰۱ پرل هاربر ۲۰۰۱
مجموع همه ترس ها ۲۰۰۲بی باک ۲۰۰۳
نجات کریسمس ۲۰۰۴ الکترا۲۰۰۵
مردان اطراف شهر۲۰۰۶باتوحال نمی‌ کنند ۲۰۰۹
مردان کمپانی ۲۰۱۰آرگو ۲۰۱۲
به سوی شگفتی ۲۰۱۳ دختر گمشده ۲۰۱۴
حسابدار ۲۰۱۶لیگ عدالت ۲۰۱۷
ریبوت جی و باب ساکت۲-۲۰۱۹آخرین چیزی که او می خواست ۲۰۲۰
 لیگ عدالت زک اسنایدر۲۰۲۱ژرف آب ۲۰۲۲
فلش۲۰۲۲---

 

فرزندان بن افلک, عکس اینستاگرام بن افلک, بن افلک

بن افلک در فیلم آرگو برنده ی جایزه ی نوبل شده است

 

بن افلک و همسرش, فرزندان بن افلک, عکس اینستاگرام بن افلک

عکس های جدید بن افلک

 

بن افلک, بیوگرافی بن افلک, بن افلک و جنیفر لوپز

فیلم آرگو یکی از فیلم هایی است که بن افلک در آن بازی کرده است

 

گردآوری:بخش دنیای بازیگران بیتوته 

 
#‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیوگرافی سیاوش گرجستانی،سیاوش گرجستانی،سیاوش گرجستانی بازیگر و فیلم ساز،زندگینامه سیاوش گرجستانی،ازدواج سیاوش گرجستانی،آغاز فعالیت هنری سیاوش گرجستانی،عکس های سیاوش گرجستانی،تصاویر سیاوش گرجستانی

5 ماه پیش

بانیپال شومون هنرپیشه سینما،بانیپال شومون،بیوگرافی بانیپال شومون،بیوگرافی بانیپال شومون هنرپیشه سینما و تئاتر،بانیپال شومون هنرپیشه سینماو تلویزیون،زندگینامه بانیپال شومون،شروع فعالیت هنری بانیپال شومون ،ازدواج بانیپال شومون ،تصاویر بانیپال شومون ،عکس بانیپال شومون،عکس های بانیپال شومون

6 ماه پیش

جولیا فاکس، بیوگرافی جولیا فاکس، جولیا فاکس بازیگر، جولیا فاکس بازیگر فیلم‌ساز،جولیا فاکس بازیگر و فیلم‌سازآمریکایی ،زندگینامه جولیا فاکس،ازدواج جولیا فاکس،تصاویر جولیا فاکس ،عکس های جولیا فاکس

5 ماه پیش

بیوگرافی مهوش وقاری،مهوش وقاری،مهوش وقاری بازیگر سینما و تلویزیون ،بیوگرافی مهوش وقاری بازیگر سینما و تلویزیون ،زندگینامه مهوش وقاری،ازدواج مهوش وقاری،عکس های مهوش وقاری،تصاویر مهوش وقاری

6 ماه پیش

بیوگرافی عباس امیری ،عباس امیری،عباس امیری بازیگر تلویزیون و سینما،زندگینامه عباس امیری،مجموعه های سینمایی عباس امیری،مجموعه تلویزیونی عباس امیری ،عکس های عباس امیری،تصاویر عباس امیری

5 ماه پیش

سحر گلدوست بازیگر،سحر گلدوست،سحر گلدوست بازیگر جوان،نخستین تجربه حرفه ای سحر گلدوست،سحر گلدوست در فیلم سینمایی قهرمان،سوابق و تجارب هنری سحر گلدوست،تصاویر سحر گلدوست،عکس های سحر گلدوست،عکس سحر گلدوست

6 ماه پیش

بیوگرافی بهزاد محمدی ،بهزاد محمدی،بیوگرافی بهزاد محمدی کارگردان ،بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر،بیوگرافی بهزاد محمدی کارگردان و بازیگر،زندگینامه بهزاد محمدی،ازدواج بهزاد محمدی،تصاویر بهزاد محمدی،عکس های بهزاد محمدی،عکس بهزاد محمدی

7 ماه پیش

جیسون آیزکس ، بیوگرافی جیسون آیزکس ، عکس های جیسون آیزکس ، زندگی نامه جیسون آیزکس ، جیسون آیزکس و همسرش ، افتخارات جیسون آیزکس ، فیلم های جیسون آیزکس ، تصاویر جیسون آیزکس ، جیسون آیزکس بازیگر ، فعالیت های جیسون آیزکس ،

7 ماه پیش

بردلی کوپر ، بیوگرافی بردلی کوپر،عکس های بردلی کوپر،رایان رینولدز و بردلی کوپر،بردلی کوپر و جنیفر لوپز،فیلم های بردلی کوپر ، زندگی نامه بردلی کوپر ، بیوگرافی بردلی چارلز کوپر ، فیلم های بردلی کوپر ، بردلی کوپر و همسرش ،

7 ماه پیش

بیشتر...