خبرآنلاین |
۲ هفته پیش

مجازات اعدام برای تعرض شیطانی به خانم وکیل خبرآنلاین

مجازات اعدام برای تعرض شیطانی به خانم وکیل

ایران نوشت: مردی که به اتهام تعرض به یک خانم وکیل محاکمه شده بود با حکم قضات کیفری یک استان تهران به اعدام محکوم شد.

رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر جوانی به نام میترا که مدعی بود از سوی مرد جوانی مورد تعرض قرار گرفته آغاز شد.

وی در تشریح ماجرا به مأموران گفت: چند سالی است که در یک دفتر مهاجرتی به عنوان وکیل مهاجرت کار می‌کنم. مدتی قبل مرد جوانی به نام امیر که ظاهر موجهی داشت به دفترمان آمد و عنوان کرد که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی را دارد و مدارکش را به من سپرد تا امور مربوط به مهاجرتش را انجام دهم. پس از آن هم چندباری به دفتر آمد و از آنجایی که فرد متشخصی به نظر می‌رسید به او اعتماد کرده بودم تا اینکه یک شب با من تماس گرفت و گفت که به یکی از مدارکش نیاز دارد. من هم به خاطر اعتمادی که به او داشتم خواستم تا به در خانه‌ام بیاید و مدرک مورد نیازش را به او تحویل دهم. پس از اینکه به جلوی خانه‌ام رسید به او تعارف کردم و او هم بلافاصله وارد خانه‌ام شد و وقتی می‌خواستم برایش چای بیاورم به یکباره به من حمله کرد و آزارم داد. پس از آن تهدیدم کرد که نباید به کسی حرفی ازاین ماجرا بزنم.

بعد از این شکایت میترا به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان این سازمان، آزار و اذیت وی را تأیید کردند.

به این ترتیب متهم بازداشت شد اما ادعای تعرض و آزار و اذیت را رد کرد و گفت میترا به دروغ چنین موضوعی را مطرح کرده است.

با تکمیل تحقیقات، پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای جلسه میترا به جایگاه رفت و گفت: متهم من را با رفتارهایش فریب داد، هیچوقت فکر نمی‌کردم پشت آن چهره موجه یک فرد خبیث پنهان شده باشد. بعد از این اتفاق بلافاصله با دوستم که همکارم هم بود تماس گرفتم و ماجرا را برایش تعریف کردم چون می‌دانستم ممکن است او را نیز قربانی کند. من به خاطر اعتمادی که به این فرد داشتم مدتی قبل به او پول قرض داده بودم، اما او با این کار، زندگی و آینده مرا تباه کرد. حالا هم حاضر به گذشت نیستم و برای او درخواست اشد مجازات را دارم.

سپس متهم به جایگاه رفت و با رد اتهامش مدعی شد خانم وکیل را آزار نداده است.

در پایان جلسه، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده و گزارش پزشکی قانونی متهم را به اعدام محکوم کردند.

بیشتر بخوانید:

دختر ۲۰ ساله‌ در دام شیطانی یک شرور سابقه‌دار؛ کابوس‌ رهایم نمی‌کند

۲۳۳۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایسنا به نقل از هلث نوشت: معده خالی معمولاً دلیلی برای احساس ناراحتی، مه مغزی و مشکل در تمرکز است.

2 ساعت پیش

فارس نوشت: معاون عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از شناسایی و دستگیری عامل حمله با قمه به شهروندان تهرانی در اتوبان‌های تهران خبر داد.

2 ساعت پیش

فارس نوشت: کیفیت هوای تهران پس از چند روز آلودگی قابل قبول شد.

5 ساعت پیش

ایسنا نوشت: نشانه‌های حمله قلبی در زنان و مردان می‌تواند متفاوت باشد. البته افراد از هر جنسیتی با ‌علامت‌های بارزی مانند درد قفسه سینه مواجه می‌شوند اما احتمال می‌رود که هنگام بروز حمله قلبی، زنان بیشتر با علائمی چون خستگی، سوء‌هاضمه و سایر عوارض مواجه شوند. افزون بر این، درد قفسه سینه در زنان با مردان متفاوت است.

1 ساعت پیش

مهر نوشت: مدیر مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا وابسته به جهاددانشگاهی، به تشریح میزان شیوع و عارضه های بیماری زنانه اندومتریوز پرداخت.

1 ساعت پیش

دیده‌بان ایران نوشت: اقراریان، سخنگوی شورای شهر تهران درباره اینکه مسئولیت حضور «حجاب بان ها» و تصویر برداری از زنان و دختران بر عهده چه نهادی است، گفت: «بیش از ۱۵۰ ایستگاه مترو در تهران وجود دارد که در برخی از این ایستگاه‌ها یگان حفاظت مترو یا طرح‌های دیگر اجتماعی توسط نیروهای فعال مردمی ذیل نظارت مجموعه فرهنگی مترو فعال شده است. حجاب بان ها ذیل نظارت «مجموعه فرهنگی مترو» فعالیت می کنند. اما نمی‌شود فعالیت‌های مردمی با هر سلیقه‌ای در مکان‌های عمومی اتفاق بیفتد و باید تمام بازخوردهای اجتماعی و شکل‌های قانونی و حقوقی این فعالیت‌ها بررسی شده باشد. آنچه مسلم است این که اجرای هر یک از احکام باید به بهترین شکل ممکن انجام شود و در زیرساخت‌ها بگنجد. ضمن آنکه قابلیت تبیین برای تمام اقشار جامعه را داشته باشد. وقتی همه صبح که بیدار شده و با اتفاقی غافلگیر و شوکه‌ می‌شوند یعنی ما تبیین لازم را اجرا نکرده‌ایم.»

2 ساعت پیش

فارس نوشت: فرماندهی انتظامی گیلان در واکنش به خبر دستگیری فردی با هویت مشخص، پس از انتشار تصاویر رقص از وی در فضای مجازی اطلاعیه‌ای‌ مبنی بر عدم دستگیری این فرد توسط این نهاد صادر کرد.

3 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری عامل حریق عمدی و قتل در اهواز خبر داد.

1 ساعت پیش

اعتمادآنلاین نوشت: مانوش منوچهری، وکیل مونا، دختر داریوش مهرجویی گفت: از طریق رسانه‌ها از صدور کیفرخواست باخبر شدیم. در حالی که تحقیقات در دادسرا همچنان ادامه داشته است. به دلیل وجود ابهاماتی در پرونده، تقاضای تحقیقات در برخی موارد را درخواست کرده بودیم که تا تکمیل تحقیقات و بررسی اعتراض به نظریه پزشکی قانونی، همچنان صدور کیفرخواست غیرممکن به نظر می‌رسید.

2 ساعت پیش

بیشتر...