شما نیوز |
۱ هفته پیش

نگاهی متفاوت، نوگرا خلاق برای روایت حماسه دفاع مقدس نیاز است twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rss

نگاهی متفاوت، نوگرا و خلاق برای روایت حماسه دفاع مقدس نیاز است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم،ادریس راموز با اعلام این مطلب اظهار داشت: در برنامه ریزی های انجام شده برای برگزاری هفته دفاع مقدس امسال تلاش داریم تا با استفاده از نوگرایی، نسل نوجوان و جوان را که از نظر سنی از دوران جنگ تحمیلی دور هستند را از زوایای مختلف این دوران آگاه کنیم.

وی ادامه داد: از همین روی در برنامه های پیشنهادی امسال استفاده از ظرفیت های رسانه ای و هنری را در اولویت قرار داده ایم تا بتوانیم درعرصه جهاد تبیین پررنگ ظاهر شویم.

به گفته راموز، استفاده از ظرفیت صدا و سیما برای پخش برنامه های مربوط به دفاع مقدس به مدت 7 شب، تولید مساند از خاطرات رزمندگان و خانواده های آنان، برگزاری تئاتر خیابانی، اجرای پرفورمنس و برگزاری رویدادهایی همچون مجسمه شنی و پرواز بادبادک ویژه کودکان و همچنین تولید کلیپ از از خاطرات آزادگان و ایثارگران و خانواده های شهدا از جمله مهمترین اقدامات در نظر گرفته شده می باشد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم یادآور شد: همچنین برگزاری مسابقات ورزشی جام شهدای شهرستان، شب شعر دفاع مقدس، کشت مرجان در آب های نیلگون خلیج فارس و کشت نخل و حرا به نام شهدای دفاع مقدس از دیگر برنامه های امسال می باشد.

وی خاطرنشان ساخت: برگزاری همایش تجلیل از مادران و همسران شهداء، یادواره شهدای مدافع سلامت، مراسم تجلیل از پیشکسوتان افتخارآفرین دفاع مقدس و مقاومت و دیدار با خانواده های شهداء و طراحی و رونمایی از المان یادمان شهدای شهرستان از دیگر برنامه ها است.

راموز تصریح کرد: در برگزاری تمامی این برنامه ها تلاش داریم فضا به گونه ای باشد تا فرهنگ مقاومت، ایثار، شهادت و وطن دوستی را به نسل جوان منتقل کنیم و امیدواریم در این زمینه موفق عمل کنیم.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شیری در قفس یک سیرک به مربی خود حمله کرد.

نیم ساعت پیش

Back Door یا در پشتی، از راه‌های مختلف به هکرها امکان می‌دهد که به سیستم کاربران نفوذ کنند؛ در همین رابطه مرکز ماهر به تازگی اعلام کرده است سرویس‌دهندگان ارتباطات تلفنی در منطقه خاورمیانه هدف یک مجموعه حمله جدید به‌نام ShroudedSnooper هستند که از یک در پشتی پنهان به نام HTTPSnoop استفاده می‌کند.

نیم ساعت پیش

رئیس اداره تعزیرات حکومتی مهاباد گفت: یک واحد صنفی متخلف در این شهرستان که نمک غیربهداشتی را تهیه و توزیع می‌کرد، بسته شد.

نیم ساعت پیش

عصر ایران در مطلبی در واکنش به اظهارات جنجالی حسن نوروزی، نماینده رباط کریم نوشته است؛ خود ایشان کجا زندگی می‌کنند؟ آیا حاضرند به توصیه بازیگر فیلم‌های ارزشی - پرویز پرستویی- خانه و حقوق خود را در اختیار یک یا چند جوان بگذارند و خود با اتوبوس یا مترو به بهارستان بیایند؟

نیم ساعت پیش

معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص آخرین وضعیت بررسی طرح الزام به ثبت رسمی معاملات توضیح داد.

نیم ساعت پیش

طبیعت زیبای ماسوله در استان گیلان سوژه شهروند خبرنگار ما شد.

نیم ساعت پیش

روزنامه‌های امروز به موضوعاتی نظیر پرتاب ماهواره نور ۳ و بررسی حضور افغانستانی‌ها در کشورمان پرداخته‌اند.

نیم ساعت پیش

انتشار اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره خنثی‌سازی ۳۰ انفجار همزمان و بازداشت ۲۸ تروریست، مهم‌ترین خبر سیاسی در هفته گذشته بود.

نیم ساعت پیش

یک کارشناس ارشد بالینی و روان درمانگر کودکان با بیان اینکه انتظار از کودکان باعث ایجاد اجبار شده که همین امر مختل شدن رفتار مثبت را در پی دارد، گفت: باید به جای انتظار از تشویق استفاده کنیم.

نیم ساعت پیش

بیشتر...