خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

شروع تبلیغات انتخاباتی کاندیدای مجلس خبرگان از فردا ایسنا

آغاز تبلیغات انتخاباتی کاندیدای مجلس خبرگان از فردا

ایسنا/چهارمحال و بختیاریرئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: ۳ کاندیدای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از فردا ۲۵ بهمن تبلیغات انتخاباتی خود را در استان آغاز می‌کنند.

محسن حسین‌میرزایی ۲۴ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سه کاندیدای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از فردا ۲۵ بهمن تبلیغات انتخاباتی خود را در استان آغاز می‌کنند، اظهار کرد: برابر قانون و در فرصت زمانی تعیین شده، ۹ نفر برای نامزدی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان ثبت‌نام کردند که از این تعداد، سه نفر تأیید صلاحیت شدند.

وی با توصیه نسبت به رعایت دقیق مُر قانون در تبلیغات انتخاباتی، افزود: از نامزدها و همراهان آن‌ها در ستادهای انتخاباتی انتظار می‌رود که قوانین را رعایت کنند.

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ۱۵۶ نفر نیز به عنوان نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی تأیید صلاحیت شده‌ و آماده هستند که در ۱۱ اسفندماه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

حسین‌میرزایی تأکید کرد: به این نامزدها نیز توصیه می‌شود که حتماً خودشان و طرفداران و مسئولان ستادهای انتخاباتی مُر قانون را رعایت کنند.

وی در پایان گفت: همه این افراد برای امر مهم قانونگذاری در کشور وارد میدان شده‌اند و بنابراین حتماً باید خود نیز نسبت به قوانین احترام بگذارند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر خارجه دولت موقت لبنان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی باید از همه مناطق لبنانی که اشغال کرده بیرون برود گفت که کشورش خواهان جنگ نیست و رژیم اسرائیل نباید قدرت حزب الله را دست کم بگیرد.

8 دقیقه پیش

سازمان ملل از انتصاب یک دیپلمات آمریکایی به عنوان معاون نماینده این سازمان در امور لیبی خبر داد.

8 دقیقه پیش

آیت‌الله رئیسی در پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قدردانی کرد.

9 دقیقه پیش

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تمدید یک هفته‌ای برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 خبر داد.

8 دقیقه پیش

فرمانداران شهرستان کاشان و اردستان آرائی قطعی حوزه انتخابیه خود را اعلام کردند.

8 دقیقه پیش

با اتفاقاتی که در بازی شب گذشته دو تیم پاری‌سن‌‌ژرمن و موناکو در رقابت‌های لوشامپیونه افتاد؛ به نظر می‌رسد تنش در صدرنشین این رقابت‌ها رو به افزایش است.

8 دقیقه پیش

فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) از دولت کانادا خواست تا صدور ویزا برای شرکت‌کنندگان در مسابقات کاندیداها را تسریع بخشد.

9 دقیقه پیش

کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از تداوم سرما و یخبندان در 24 ساعت آینده در استان خبر داد.

9 دقیقه پیش

بارزترین جلوه بی‌عدالتی وجود مدارس خصوصی در نظام آموزشی است، اگر برخورداری اقتصادی تعیین کننده برخورداری آموزشی باشد، فاجعه است و مدارس خصوصی چنین اتفاقی را رقم زده‌اند.

7 دقیقه پیش

بیشتر...