خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

۹جای مخوف در دنیا که هنوز آدم خواری رواج دارد تصاویر خبرآنلاین

۹جای مخوف در دنیا که هنوز آدم‌خواری رواج دارد/ تصاویر

علیرغم اینکه اکثر مردم جهان آدم‌خواری را منفور می‌دانند، خوردن گوشت انسان توسط انسان، امروزه هنوز رایج است.

به گزارشخبرآنلاین، مردم به دلایل مختلفی، از مراسم مذهبی گرفته تا نیازهای شدید و مذبوحانه، به آدمخواری روی می آورند. چه قانونی و چه غیرقانونی، این عمل ادامه دارد و در همین راستا ۹ نقطه وجود دارد که آدمخوارها می‌توانند در میان دوستانشان غذا بخورند.

پاپوآ گینه نو

در غرب گینه نو در امتداد رودخانه Ndeiram Kabur قبیله ای به نام Korowai زندگی می‌کند.افراد قبیله بر این باورند که مرگ‌های مرموز به شیاطینی نسبت داده می‌شود که شکل انسانی به خود می‌گیرند و وظیفه آن‌ها این است که لاشه فرد مرده را بخورند تا انتقام مرگ او را بگیرند.


غارهای نهیهه - سیگاتوکا، فیجی

فیجی که قبلاً "جزیره آدم خوار" نامیده می شد، به دلیل تاریخ طولانی مدت به آدمخواری مشهور است. در سالهای اخیر آدمخواری از بین رفته است اما هنوز در غارهای نهیهه ادامه دارد.

رودخانه گنگ، هند

آگوری، فرقه ای از راهبان هندی، برای به دست آوردن روشنگری معنوی، مراسم آدمخواری را انجام می دهند. اکنون با حدود ۲۰ عضو، این گروه از کاسه های جمجمه انسان می نوشند و بدن خود را با بقایای سوخته انسان می پوشانند. با این حال، آنها کسی را برای استفاده در مراسم نمی کشند و فقط از اجساد افرادی که قبلاً مرده اند استفاده می کنند. آگوری های آدمخوار تنها گوشت انسان های مرده را می خورند و اغلب از جنازه مردگان به عنوان قربانی و نذر برای ارتباط برقرار کردن با خدایان فرقه خود استفاده می کنند. ریاضت در این فرقه از طریق خلاص شدن از دست شهوت، طمع و شرم به طور کلی بدست می آید.

۹جای مخوف در دنیا که هنوز آدم‌خواری رواج دارد/ تصاویر

جمهوری دموکراتیک کنگو

طی نشستی در سازمان ملل در سال ۲۰۰۳، "سینافاسی ماکلو"، نماینده  پیگمه های امبوتیِ، ادعا کرد که شورشیان کنگو از استان ایتوری مردم او را زنده زنده می‌خورند.او گفت: «ما گزارش هایی از تغذیه فرماندهان از اندام های جنسی می شنویم، به این دلیل که این کار به آنها احساس قدرت می دهد.»

کامبوج

سربازان کامبوجی که در شورش خمرهای سرخ می‌جنگند متهم شدند که قلب و جگر بدن سربازان خمرهای سرخ را که در جنگ کشته شده‌اند، بیرون آورده‌اند تا آنها را برای شام در خانه بخورند.  آنها معتقدند خوردن جگر  دشمن شکست خورده، شجاعت را به خودشان منتقل می کند.

۹جای مخوف در دنیا که هنوز آدم‌خواری رواج دارد/ تصاویر
نوکو هیوای فرانسه


در سال ۲۰۱۱، استفان رامین، گردشگر آلمانی، هنگام شکار سنتی بز در نوکو هیوا در پلی‌نزی فرانسه، ناپدید شد. بقایای او بعداً در نزدیکی یک اردوگاه پیدا شد.  گفته می شود که او توسط یک قبیله مظنون به آدمخواری "تکه تکه شده" و سوزانده شده است.

۹جای مخوف در دنیا که هنوز آدم‌خواری رواج دارد/ تصاویر
لیبریا

پس از اولین جنگ داخلی در لیبریا، پزشکان بدون مرز شواهدی از وجود آدمخواری پیدا کردند که عفو بین الملل نیز در جریان ماجرا قرار گرفت. گفته می شود پس از این اتفاق شواهد مخفی شدند، و دبیرکل لیبریا  نیز گفت: "آنچه که آنها با اجساد پس از نقض حقوق بشر انجام می دهند بخشی از وظایف یا نگرانی ما نیست."


روتنبورگ، آلمان

 در پرونده‌ای که به «آدمخوار روتنبورگ» مشهور است، قاتل که «آرمین میوس» نام داشت قربانی خود را کشته و خورده بود و از تمام این مراحل نیز فیلم گرفته بود. مقتول «برند یورگن براندس» ۴۳ ساله اهل روتنبرگ آلمان بود و «میوس» در ادعاهای خود اعلام کرد که او با پای خودش به منزل من آمد و زمانی که به او در مورد کشتن و خوردن اعضای بدنش پیشنهاد دادم، پذیرفت. آدم‌خواری در قوانین آلمان وجود ندارد و تعریف نشده است، اما اگر شخصی به صورت داوطلب خود را در اختیار شخصی بگذارد، قتل عمد نخواهد بود و قاتل تنها به پنج سال حبس محکوم می‌شود، ‌اما در مورد این مورد، بازرسان و هیات منصفه برای «میوس» حبس ابد و درمان تحت نظر روانپزشک صادر کردند.


میامی فلوریدا


یک مرد غیرعادی و برهنه در سال ۲۰۱۲ توسط پلیس در میامی هدف اصابت گلوله قرار گرفت، زیرا او خوردن صورت قربانی خود را متوقف نمی‌کرد. رودی یوجین آدم خوار، ناخواسته رونالدو پوپو را در بزرگراهی فلوریدا می بیند و یک چشمش را درمی آورد.

۹جای مخوف در دنیا که هنوز آدم‌خواری رواج دارد/ تصاویر

منبع: thesun

مترجم: ایرن مهرگان

4747#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زلزله‌ای به بزرگای ۴.۴ استان آذربایجان شرقی - حوالی تبریز را لرزاند.

نیم ساعت پیش

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به اینکه رتبه‌بندی معلمان تکلیف قانونی برنامه ششم و قانون بودجه است، اظهار امیدواری کرد مجلس به زودی ایرادات را برطرف کند.

نیم ساعت پیش

 عده‌ای معتقدند تمرینات هوازی (قلبی-عروقی) بیشترین میزان کالری‌سوزی را دارند و عده‌ای دیگر، ورزش‌های مقاومتی و بدنسازی را توصیه می‌کنند.

1 ساعت پیش

ایران نوشت: 10 روز قبل دختر جوانی هراسان قدم در اداره آگاهی گذاشت و از ناپدید شدن برادرش خبر داد

1 ساعت پیش

تا پیش از ورود به حرفه وکالت، برخی اخبار آنقدر عجیب و خیالی بود که به صحت و اعتبار آن خبر و صداقت راوی خبر شک می کردم؛

2 ساعت پیش

ایران نوشت:دادرس شعبه اول دادگاه عمومی و حقوقی دادگستری صومعه‌سرا اجازه ازدواج دختر 13ساله روستایی با پسر 25 ساله را صادر نکرد.

2 ساعت پیش

پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده شهرداری لواسان به ریاست قاضی بابایی در دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

15 ساعت پیش

اخبار فوری نوشت: زنی نیوزیلندی شوهرش را در یک وبسایت با قیمت پایه ۲۵ دلار به حراج گذاشت.

15 ساعت پیش

فارس نوشت: استاد جامعه‌شناسی دانشگاه شهیدبهشتی در پاسخ به این سوال که آیا آنگونه که در برخی رسانه‌ها گفته می‌شود دولت سیزدهم و وزارت علوم پیگیر اخراجش بوده‌اند؟، گفت: من چنین ادراکی ندارم که دولت سیزدهم و یا وزیر علوم به دنبال این مسئله باشند که بخواهند از دانشگاه اخراج شوم.

17 ساعت پیش

مهر نوشت: سر سرباز هخامنشی که پس از سال‌ها به ایران برگردانده شد و قرار بود پس از نمایش در استان‌های مختلف، در محل اصلی خود یعنی تخت جمشید نصب شود، هنوز بعد از دو سال به این سایت برنگشته است.

18 ساعت پیش

ایسنا نوشت: دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد: ادامه‌ی همکاری دکتر فاضلی عضو هیات علمی این دانشگاه به دلیل عدم انجام تکالیف مقرر در آئین نامه استخدامی تمدید نشده است.

18 ساعت پیش

ایرنا نوشت: معاون تعاون و امور اجتماعی بنیادشهید و امور ایثاگران کشور اجرای قوانین مصوب را تنها راه حل مشکلات موجود بر سر راه خدمات‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دانست و گفت : اجرای قوانین مرتبط بویژه در بخش ایثارگری سالانه به ۱۲۶ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد .

19 ساعت پیش

ایلنا نوشت: نخستین دوره جایزه «استاد دکتر محمد قریب»، جایزه اهدایی به سرآمدان اخلاق در علوم و فناوری، به همت انجمن ایرانی اخلاق در علوم و فناوری، دیروز یکم بهمن‌ماه برگزار شد.

20 ساعت پیش

ایسکانیوز نوشت: به تازگی یکی ازمواردی که کلاهبرداران سایبری با استفاده از آن اقدام به سواستفاده از شهروندان کرده اند، کلاهبرداری از طریق ارسال پیامک هشدار قطع برق است.

20 ساعت پیش

آدمخوار فرانسوی که از مرکز روانی فرار کرد و به یک زن آسیب زد توسط پلیس فرانسه دستگیر شد.

21 ساعت پیش

بیشتر...