خبرورزشی |
۱ هفته پیش

پیام کارلوس کی روش بعد از بازی با اروگوئه من هم به دنبال صعود به دور دوم جام جهانی هستم

کارلوس کی‌روش در بازی با اروگوئه نشان داد استراتژی‌اش در تیم ملی فوتبال ایران تغییر کرده است.

پیام کارلوس کی‌روش بعد از بازی با اروگوئه/ من هم به دنبال صعود به دور دوم جام جهانی هستم!
  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

تغییر استراتژی از سوی کارلوس کی‌روش برای تیم ملی فوتبال ایران در بازی با اروگوئه مشهود بود چرا که تیم ملی با شیوه ۱-۴-۱-۴ به میدان آمد در حالی که تیم ملی قبلا با هدایت کارلوس کی‌روش با شیوه ۱-۳-۲-۴ بازی می‌کرد و ایده اش برای گلزنی تنها دفاع و ضد حمله بود. اما در بازی امشب دیدیم که تیم ملی گاهی از بالا پرس می‌کرد و در پی توپ گیری بود و برای به چالش کشیدن دروازه تیم حریف روی بازی ترکیبی هم تاکید داشت.

کارلوس کی‌روش به خوبی متوجه شده انتظار از تیم ملی در ایران بالا رفته است و دیگر تنها صعود به جام جهانی ایرانی ها را راضی نخواهد کرد.

سرمربی تیم ملی در همین فرصت کم حضور درتهران متوجه شده تماشاگران تیم ملی دوست دارند تیم ملی برای اولین بار راهی دور دوم جام جهانی شود و این اتفاق تاکنون در فوتبال ایران رخ نداده است.

تیم ملی کارلوس کی‌روش در بازی با اروگوئه را شجاع تر از همیشه دیدیم. تیمی که برای رسیدن به کسب سه امتیاز تهاجمی بازی کرد و موقعیت های متعددی را روی دروازه حریف خلق کرد و در نهایت گلی هم که به ثمر رساند روی یک کار ترکیبی بود.

دفاع و دفاع از سوی تیم ملی ممنوع شد. کی‌روش هم می‌خواهد مثل اسکوچیچ به دنبال صعود به دور دوم جام جهانی باشد. او امشب این پیام را به همه تماشاگران تیم ملی مخابره کرد. #‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در شرایطی که در سال‌های اخیر باتوجه به تغییر اقلیم، خشکسالی و بحران کم آبی با مشکلاتی مانند ایجاد کانون‌های گردوغبار در شهرهای مختلف کشور مواجه هستیم، خشک شدن دریاچه ارومیه نیز می‌تواند باعث بروز توفان نمک شود که یکی از تهدیدات جدی محیط زیستی و کشاورزی است و اقتصاد مردم منطقه را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

7 ساعت پیش

معاون فرهنگی ورازت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام اینکه طرح فصلی کتاب تغییرات اساسی خواهد کرد، گفت: دلیل اصلی ایجاد تغییرات در برگزاری طرح‌های فصلی این بود که به شفافیت قابلیت اعتنایی در زمینه فروش کتاب در طرح فصلی برسیم.

6 ساعت پیش

در هفته هشتم لیگ برتر، استقلال و پرسپولیس به ترتیب به مصاف فولاد و سپاهان می‌روند.

6 ساعت پیش

۳۰ اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی به اعتصاب غذای خود برای یازدهمین روز متوالی، ادامه دادند.

6 ساعت پیش

معاون سیاسی وزارت امور خارجه با اشاره به افزایش تورم و تهدید امنیت انرژی در گستره اروپا، گفت: آثار جنگ در اروپا ثابت کرد تحریم تیغ دو لبه است که پیامدهای آن دامن تحریم کنندگان را هم می‌گیرد.

6 ساعت پیش

بهرام رادان از اونجایی که همسری بلاگر و مدلینگ اختیار کرده حالا خانوم خانوما عکس و تریپایی میزاره که حسابی میره تو چشم و چالا!

7 ساعت پیش

ارومیه – نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با صدور پیامی با مردم زلزله زده خوی ابراز همدردی کرد.

6 ساعت پیش

سرخ‌پوشان پایتخت در مقابل ۲ مدعی قهرمانی در لیگ بیست‌ودوم نتوانسته‌اند نتایج خوبی را کسب کنند.

7 ساعت پیش

سرمربی پورتو نسبت به پیروزی دیشب تیمش و البته درخشش طارمی واکنش نشان داد.

7 ساعت پیش

بیشتر...