ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

لحظه شماری عیسی برای بازی با پیراهن پرسپولیس ورزش سه

کد خبر : 1866763 |05 بهمن 1401 ساعت 19:48 |12.1K بازدید |7دیدگاه

آل کثیر با انگیزه گلزنی برمی‌گردد

لحظه‌ شماری عیسی برای بازی با پیراهن پرسپولیس

عیسی آل‌کثیر که نیمی از زمان قرارداد دو ساله خود را با محرومیت و مصدومیت از دست داده بود این بار امیدوار است شرایط بهتری را رقم بزند.

لحظه‌ شماری عیسی برای بازی با پیراهن پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، تنها خرید زمستانیپرسپولیستا اینجای کار،عیسی آل کثیربوده است. این بازیکن که با پایان فصل گذشته قراردادش به پایان رسیده بود پس از پشت سر گذاشتن دوران طولانی مدت مصدومیتش بار دیگر شماره ۷۲ پرسپولیس را بر تن کرد.

عیسی آل‌کثیر در دوره قبلی قراردادش با قرمزها نیمی از زمان دو ساله قرارداد خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت طولانی از دست داده بود. از ماجرای خوشحالی گل جنجالی در آسیا که با شش ماه محرومیت همراه شد گرفته تا زمین خوردن تلخ عیسی به دلیل پارگی رباط صلیبی در بازی با شهرخودرو، مواردی بودند که باعث دور شدن او از بازی با پیراهن پرسپولیس شد.

آل‌کثیر که روحیه جنگندگی بسیار بالایی دارد پس از ماه‌ها تلاش به تمرینات گروهی پرسپولیس برگشته و حالا برای بازگشت به شرایط مسابقه لحظه‌شماری می‌کند.

عیسی در هفته‌ای که گذشت در لیست پرسپولیس قرار داشت و باید دید از چه زمانی یحیی گل‌محمدی او را به زمین مسابقه می‌فرستد. بدون شک انگیزه بسیار بالای عیسی آل‌کثیر موردی است که می‌تواند کار را برای حریفان پرسپولیس دشوار کند. او پیش‌تر در اولین بازی بعد از محرومیتش گل زده بود و حالا خیلی دوست دارد اتمام مصدومیت سختش را با گلزنی جشن بگیرد.

پرسپولیسپرسپولیس
عیسی آل کثیرعیسی آل کثیر
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

پرسپولیسپرسپولیس

مشاهده برنامه و نتایج پرسپولیس، بازی بعدی پرسپولیس و ویدئو خلاصه بازی های پرسپولیس#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...