عصرهامون |
۱ هفته پیش

عصر هامون ایجاد شبکه ملی اطلاعات مطالبه جدی ما است تولیدات فضای مجازی بسیج تیراندازی به سمت دشمن است

سردار نقدی با اشاره به اینکه مطالبه اصلی ما باید شکل گیری شبکه ملی اطلاعات باشد عنوان کرد: نباید اجازه دهیم دشمن با حذف و اضافه کردن در فضای مجازی یا محاصره و فیلتر کردن مانع رسیدن تولیدات و افکار ما به مردم شده و یک تصویر غلط از ملت ایران ترسیم کند.
به گزارش عصرهامون به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمد رضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه در تماس تلفنی با محل برگزاری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال فضای مجازی بسیج با اشاره به اینکه هیچ ابزاری برای آمریکا باقی نمانده است گفت: همه ما بارها شاهدخفت و خواری و اضمحلال آمریکا بودیم، ناوهای آمریکایی را در خلیج فارس دیدیم، فرار آمریکا از افعانستان را دیدیم، آنها شکست خوردند و چیزی در اختیار ندارند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال آن است که با سحر و جادو فضای افکار عمومی را تصرف کنند تصریح کرد: جوانان خوش ذوق و با استعداد ایرانی و بسیجیان هستند که در برابر اینها ایستادند و میدان نبرد با غرب را میدان داری می کنند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه شما بسیجیان برای نشان دادن چهره استکبار پیشتاز هستید و کار بسیار سختی را در پیش دارید تصریح کرد: همانطور که در جنگ تحمیلی ملت ایران با دست خالی در برابر همه دنیا ایستاد و پیروز شد، امروز هم از امکانات دشمن ترسی نداریم و با همین مقاومت و امکاناتی که داریم بر آنها غلبه خواهیم کرد.

سردار نقدی با اشاره به اینکه خلاقیت و ابتکار شما باید با جلوه های بیشتر به نمایش در آید ادامه داد: باید با خلاقیت جایگاه خودمان را در بین افکار عمومی حفظ کنیم، شما در خط مقدم جهاد هستید.

معاون هماهنگ کننده سپاه با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب درخصوص فضای مجازی تصریح کرد: باید این سخنان همیشه نصب العین ما باشد و مهمترین کار که ایجاد شبکه ملی اطلاعات است را با جدیت دنبال کنیم.

سردار نقدی با بیان اینکه تا زمانی که مدیریت فضای مجازی در دست بیگانگان است حتی کارهای خوب و حرفه ای و اثرگذار تولید کنیم، آنها فضای مجازی را محاصره خواهند کرد و هر جا ببینند که در حال غلبه کردن به فضای مجازی هستید شما را حذف می کنند چون مدیریت در دست آنهاست.

سردار نقدی با اشاره به اینکه مطالبه اصلی ما باید شکل گیری شبکه ملی اطلاعات باشد عنوان کرد: نباید اجازه دهیم دشمن با حذف و اضافه کردن در فضای مجازی یا محاصره و فیلتر کردن مانع رسیدن تولیدات و افکار ما به مردم شده و یک تصویر غلط از ملت ایران ترسیم کند.

وی با اشاره به اینکه باید مدیریت فضای مجازی در اختیار ما باشد تا تولیدات جذاب جوانان خلاق بسیجی به افکار عمومی عرضه شود تاکید کرد: از دولت جدید مسئله راه اندازی شبکه ملی اطلاعات را مطالبه می کنیم باید به سرعت و جدیت این فضا راه اندازی شود البته انتظارات و مطالبات در این زمینه تا به امروز برآورده نشده است و باید هر چه سریعتر برای این مسئله تصمیم گیری صورت گیرد.

سردار نقدی در پایان با اشاره به اینکه هر چه شما در عرصه فضای مجازی تولید می کنید تیراندازی به سمت دشمن است خاطر نشان کرد:هر کلیک شما مبارزه و دفاع از عدالت است، به خودتان اعتماد داشته باشید.

انتهای پیام/


#‌اخبار #‌سیستان_و_بلوچستان منبع: عصرهامون

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

6 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

۱ هفته پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

۱ هفته پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

۱ هفته پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

۱ هفته پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

۱ هفته پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

۱ هفته پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

۱ هفته پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

۱ هفته پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

۱ هفته پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

۱ هفته پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

۱ هفته پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

۱ هفته پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

۱ هفته پیش

بیشتر...