شما نیوز |
۲ هفته پیش

شوک به پرسپولیس پرسپولیس بی ستاره مقابل آلومینیوم twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rss

شوک به پرسپولیس | پرسپولیس بی‌ستاره مقابل آلومینیوم
آنچه دیگران می خوانند:
  • داستان عاشق شدن کتایون ریاحی | خانم بازیگر پس از سالها پرده از حقیقت عاشقی اش برداشت + فیلم

  • ویدئو| حادثه وحشتناک در یک مراسم خاکسپاری که فضای مجازی را تکان داد

  • صمیمیت بیش از حد سارا و نیکا با پسر امیر جعفری + عکس

  • تعطیلی مدارس | جزییات تعطیلی مدارس اصفهان چهارشنبه 25 بهمن 1402

  • (ویدئو) لحظه منشوری در اختتامیه جشنواره فجر | این صحنه را از دست ندهید

    (ویدئو) لحظه منشوری در اختتامیه جشنواره فجر | این صحنه را از دست ندهید

به گزارششمانیوز،باشگاه پرسپولیسیکی از مدعیان لیگ ایران است.باشگاه پرسپولیسقهرمانی‌های متعددی کسب کرده است.باشگاه پرسپولیسدر آسیا به موفقیتی نرسیده است.باشگاه پرسپولیسیکی از باشگاه‌های پایتخت است.باشگاه پرسپولیسطرفداران بسیاری دارد.

رضا درویش اعلام کرد که ممکن است خریدهای جدید پرسپولیس به بازی با آلومینیوم نرسند.

باشگاه پرسپولیس یک ماه بعد از تسویه حساب با بوژیدار رادوشویچ، هنوز نتوانسته مفاصا حساب مالیاتی او را تحویل بگیرد و پنجره خود را باز کند. به همین دلیل بازیکنان جدید پرسپولیس نیز قرارداد خود را ثبت نکردند و حالا احتمال دارد اولین بازی نیم فصل را از دست بدهند.

رضا درویش در این خصوص گفت: ما هماهنگ با سرمربی تیم کار انجام می‌دهیم اما عرض من این است که اول باید پنجره را باز کنیم و بازیکنان را ثبت کنیم و بعد بازیکنان را کنار بگذاریم. ما پنج شنبه بازی داریم، بازیکن هم نتوانیم بگیریم، حالا بیاییم بازیکن هم کنار بگذاریم؟

وی با اشاره به غیبت احتمالی خریدهای جدید مقابل آلومینیوم عنوان کرد: ما باید صبر کنیم که پنجره باز شود. شاید بازیکنان جحدید به بازی اول نرسند و شاید هم دیر وقت باشد و سرمربی نتواند از آنها استفاده کند

او با اشاره به اعلام لیست مازاد اظهار داشت: بازیکنان ما خودشان پیشنهاد دارند و گفتند که اگر ده روز بعد هم ما را آزاد کردید، تیممان را انتخاب خواهیم کرد.

عبدالکریم حسن، اوستون اورونوف و عیسی آل کثیر خریدهای جدید پرسپولیس محسوب می‌شوند.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هفته گذشته سه مرحله بارش شهرستان‌های منطقه بلوچستان در جنوب استان سیستان و بلوچستان را فرا گرفت که حجم زیاد این بارندگی‌ها موجب جاری‌شدن سیلاب شد و حالا هنوز سیلاب قبلی فروکش نکرده که هواشناسی اعلام کرده موج جدید بارش در راه است.

یک ربع پیش

مدیر امور آبفای شهرستان کرمان، گفت: امسال بارندگی‌های خوبی در کرمان نداشتیم و حفر 20 حلقه چاه برای جبران ناترازی در برنامه است که وارد مدار خواهد شد.

یک ربع پیش

روایت و آمار محرومیت زدایی از روستا‌ها در گام اول انقلاب اسلامی را ببینید.

14 دقیقه پیش

بوکسور وزن ۸۰ کیلوگرم ایران، در گام نخست مسابقات جهانی انتخابی المپیک، حریف هندی را ناک‌اوت کرد.

نیم ساعت پیش

طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلانشهر کرج از امروز 15 تا 28 اسفند سال جاری از ساعت 16 تا 21 اجرایی می‌شود.

یک ربع پیش

محمد بن سلیم، رئیس اماراتی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA) به دلیل دخالت احتمالی در نتایج مسابقات گرندپری فرمول یک تحت بازجویی قرار گرفت.

یک ربع پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با وجود نبود امکان رفع حوادث طی 48 ساعت ابتدایی وقوع سیل، تاکنون شبکه آب 200 روستا وارد مدار بهره‌برداری شده است.

یک ربع پیش

رئیس سازمان اورژانس استان تهران با اشاره به مصدوم شدن 15 نفر در حوادث مرتبط با چهارشنبه‌سوری در استان تهران از ابتدای اسفندماه گفت: یک نفر از مصدومان جان خود را از دست داده است.

یک ربع پیش

رئیس گروه احیا و تعادل بخشی آب‌های زیرزمینی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان از اصلاح و تعدیل بیش از 3130 پروانه بهره‌برداری چاه‌های مجاز کشاورزی در سال جاری خبر داد.

یک ربع پیش

بیشتر...