راهبرد معاصر |
6 روز پیش

پشت پرده عدم بازگشت مهدی قایدی به استقلال راهبرد معاصر

به گزارش راهبرد معاصر؛ استقلال در هفته‌های گذشته پیگیر وضعیت مهدی قایدی از شباب الاهلی بود. پس از پایان قرارداد قرضی این بازیکن با اتحاد کلباء، آبی پوشان در تلاش بودند تا یک بار دیگر این وینگر بوشهری را به تهران بیاورند ولی او سرانجام در کلباء ماندگار شد.

در این خصوص، نامه‌ای از درخواست استقلال به شباب الاهلی برای جذب قایدی در یکی از رسانه‌ها منتشر گردید و این ادعا نیز مطرح شد که باشگاه اماراتی مذاکرات برای جذب وینگر بوشهری را به مدیربرنامه‌های او ارجاع داده و مدیریت آبی‌ها نیز پس از جوابیه شباب الاهلی، با ایجنت قایدی تماسی نگرفته است.

فرشید سمیعی شب گذشته و در گفتگو با شبکه خبر، ضمن رد این ادعا، گفت: خبرهای زیادی در این خصوص منتشر می‌شود که با واقعیت تفاوت دارد. اتفاقاً برعکس آن چیزی که اعلام شده، ما در این زمینه فعال بودیم. علاوه بر آن که مذاکراتی که باشگاه با خود بازیکن و مدیر برنامه‌هایش داشت، نماینده باشگاه نیز در دبی حضور پیدا کرد و حتی شباب الاهلی پاسخ ما را شفاف و واضح و بدون واسطه داد و اعلام کرد که آن‌ها نمی‌توانند قایدی را به صورت قرضی به تیمی بدهند و تنها در صورت عقد قرارداد دائمی او را به فروش خواهند گذاشت.

او ادامه داد: آنها سپس اعلام کردند که مبلغ خاصی برای قایدی می‌خواهند. مذاکره آغاز شد و به نظر من مسائل دیگری سبب شد تا حضور قایدی منتفی شود. اتفاقاً عددی که شباب الاهلی برای صدور رضایت‌نامه قایدی درخواست کرد زیاد سنگین نبود و می‌شد با کمی رایزنی آن را پایین‌تر آورد. یک سری مسائلی بود که سبب شد امکان حضور قایدی در استقلال فراهم نباشد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که شباب الاهلی درخواست استقلال برای انتقال قرضی قایدی را رد کرده و در پاسخ به آبی‌ها اعلام کرده در ازای پرداخت 1.5 میلیون دلار، حاضر است که این بازیکن را به صورت دائم به آبی‌ها واگذار کند. سمیعی نیز در تلاش بوده تا با مذاکره و رایزنی با تیم اماراتی، رقم رضایت نامه را به کمتر از یک میلیون دلار کاهش دهد اما برخی مشکلات شخصی قایدی سبب شد تا استقلالی‌ها متوجه این موضوع شوند که این بازیکن شرایط بازگشت به ایران را ندارد در نتیجه از ادامه مذاکرات با تیم اماراتی خودداری کرده و قایدی نیز روز گذشته در کلباء ماندگار شد./ ورزش سه#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شروع فراخوان ثبت نام طرح جایگزینی خودروهای فرسوده خودرو

یک ربع پیش

مجتبی پور بخش با انتشار نماز خواندن دبیر در استوری اینستاگرامش از او به عنوان خوش شانس یاد کرد.

2 ساعت پیش

قیمت گوشت گوسفندی و قیمت گوشت گاو در آخرین آمار‌های رسمی به ترتیب کیلویی ۲۳۵ هزار و ۵۴۴ تومان و ۲۳۴ هزار و ۳۴۴ تومان ذکر شده است.

2 ساعت پیش

بر اساس اطلاعات موجود، صنعت خودروی کشور در دهه ۹۰ با وضعیت نابسامانی روبرو بود.تا پایان تابستان سال ۱۴۰۰، انبارهای خودروسازان شاهد تجمع بیش از ۱۷۰ هزار دستگاه خودروی ناقص بودند. این موضوع نشان‌دهنده عمق بحران در این صنعت است.در دوران اخیر، صنعت خودرو با مشکلات متعددی روبرو بوده است. تعهدات انجام نشده به اوج خود رسیده و شکاف قیمتی میان محصولات تولیدی و بازار به شدت افزایش یافته بود.

2 ساعت پیش

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس خبر داد که یحیی گل‌محمدی اصلا و ابدا تمایلی به بازگرداندن بشار رسن ندارد.

2 ساعت پیش

واردات خودروی کارکرده برای عموم مردم آزاد شد خودرو

یک ربع پیش

نتایج قرعه کشی وارداتی چه زمانی اعلام می شود خودرو

یک ربع پیش

مالیات چه تاثیری بر بازار خودرو دارد خودرو

یک ربع پیش

هم‌زمان با دهه دوم محرم، مجالس عزاداری هیئت‌ها برای سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش آغاز می‌شود

2 ساعت پیش

بیشتر...