خبرگزاری ایسنا |
2 ماه پیش

شب زنده داری بیش از نیم میلیون کاربر در شبکه شاد ایسنا

شب زنده‌داری بیش از نیم میلیون کاربر در شبکه شاد

رکورد تماشای پخش زنده در شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد) با پخش زنده مراسم شب قدر از حرم مطهر رضوی و تماشای بیش از ۵۳۰ هزار کاربر شکسته شد.

به گزارش ایسنا،شبکه شاد، مراسم سومین شب احیاء را با سه ویژه‌برنامه از کانال «پخش زنده» پوشش داد که بیش از ۶۲۷ هزار کاربر، بیینده این مراسم معنوی بودند. ویژه برنامه شب بیست و سوم ماه مبارک از حرم مطهر رضوی در شبکه شاد به صورت زنده پخش شد و بیش از ۵۳۰ هزار کاربر یکتا بیننده این برنامه بودند که این تعداد رکورد جدیدی را در تماشای پخش زنده‌های شاد ثبت کرد.

رکورد قبلی به مراسم شب نوزدهم ماه مبارک از حرم مطهر رضوی سال گذشته اختصاص داشت که بیش از ۴۹۷ هزار کاربر، بیننده آن مراسم بودند.

همچنین دو برنامه دیگر از سومین شب لیالی قدر از هیئت ثارالله زنجان و هیئت ثارالله رشت به صورت زنده پخش شد که بیش از ۹۷ هزار کاربر یکتا بیننده این برنامه‌ها بودند.

همزمان با فرارسیدن شب‌های قدر و ایام شهادت امام علی (ع) شبکه‌ شاد، مراسم شب‌های احیا را از اماکن معنوی حرم مطهر رضوی، تکایا و مساجد همچون سال گذشته به صورت زنده در اختیار کاربران قرار داد که بیش از ۲۵۱ هزار کاربر مراسم شب اول، ۴۶۳ هزار شب دوم و ۶۲۷ هزار شب سوم را تماشا و سوگواری کردند. در مجموع بیش از یک میلیون و سیصد هزار کاربر بیننده و شب زنده‌دار مراسم لیالی قدر از شبکه شاد بودند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال پیامک اعلام هزینه‌ها و اعلام شناسه بعد از تنظیم سند برای مراجعان به دفاتر اسناد رسمی که امکان گرانفروشی دفاتر را می‌گرفت، متوقف شده است! این مسئله عملا راه را برای ارتکاب تخلفات سنگین مالی "دفاتر اسناد رسمی" باز می‌کند!

12 دقیقه پیش

امروز چهارشنبه کنداکتور انتخاباتی تلویزیون با پخش میزگردهای تلویزیونی، «بدون تعارف» و مستندهای نامزدها پیش می‌رود.

11 دقیقه پیش

فرزین گفت: رمز ریال پول بانک مرکزی است که دیگر به صورت اسکناس منتشر نمی‌شود بلکه به صورت الکترونیک منتشر خواهد شد.

8 دقیقه پیش

راه‌آهن رشت ـ کاسپین با حضور سرپرست رئیس‌جمهوری و دستیار ویژه رئیس‌جمهور روسیه و معاون نخست‌وزیر آذربایجان فردا پنجشنبه به بهره‌برداری می‌رسد.

11 دقیقه پیش

8 تیر باید انتخاب کنیم که می‌خواهیم به دهه سیاه اقتصاد ایران با رشد زیر 1درصد، تورم بالای 40درصد، نقدینگی 1000درصدی، بورس خانمانسوز، رشد 10میلیون‌نفری فقرا، جهش 8برابری قیمت مسکن و دیگر بلایای اقتصادی عقبگرد کنیم یا نه.

13 دقیقه پیش

مدیریت فرودگاه الحدیده یمن از بیش از 30 حمله هوایی ائتلاف آمریکایی ـ انگلیسی به این فرودگاه خبر داد و آن را در امتداد حملات و محاصره ائتلاف سعودی عنوان کرد.

12 دقیقه پیش

مدیر آبفای کرمان، گفت: 90 درصد مشکلات کم‌آبی و افت فشار امسال شهر کرمان به دلیل نصب مستقیم پمپ آب بر روی شبکه بوده که با قطع پمپ غیرمجاز مشکلات حل شده است.

11 دقیقه پیش

آمارهای دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشان می‌دهد که در اردیبهشت سال جاری 574 سانس کنسرت روی صحنه رفته است.

12 دقیقه پیش

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دو ماهه ابتدایی 1403 موفق به کسب درآمد 90 هزار و 218 میلیارد و 304 میلیون ریالی شد.

13 دقیقه پیش

بیشتر...