خودروتک |
۱ هفته پیش

نگاه این استقلالی به بازیکن پرسپولیس کار دستش داد

نگاه این استقلالی به ۲ بازیکن پرسپولیس کار دستش داد

سعید عزیزیان بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس می گوید سپاهان بعد از پیروزی برابر زنیت مغرور شده بود.

سعید عزیزیان درباره پیروزی چهار بر دویپرسپولیسمقابل سپاهان در مرحله یک‌هشتم نهاییجام حذفیاظهار کرد: بازی خوب و جانداری بود. در ابتدای بازی از سوی هر دو تیم بازی پرفشار بود. پرسپولیس روبه‌جلوتر بازی کرد و در همان ابتدای بازی پنالتی گرفت و گلزنی کرد. بعد از گلبازیمتعادل پیش رفت. سپاهان بعد از دریافت گل فشار بیشتری روی حریف گذاشت و به گل رسید. سپاهان تیمی است که در ارسال از دو جناح و ضربه‌های ایستگاهی بسیار خوب است. امیری خطای بی‌موردی را مرتکب شد که روی همان، نورافکن باعث گل تساوی سپاهانی‌ها شد.

او ادامه داد: در نیمه دوم هر دو تیم واقعا خوب کار کردند. مورایس بعد از دریافت گل دوم محمد علی‌نژاد و یاسین سلمانی را بهزمینفرستاد که بسیار کمک حال تیمشان شدند و بازی به تساوی کشیده شد. سپاهان در حمله تیم خوبی بود اما در دفاعمشکلاتزیادی داشت. مدافعانشان هماهنگ نبودند و جنگندگی پرسپولیس باعث شد به گل برسند. در وقت اضافه پرسپولیس خیلی خوب شروع کرد و روی کار خوب وحید امیری به گل رسید. امیری در کل بازی محو بود اما در یک صحنه به‌راحتی مدافعان سپاهان را دریبل کرد و در نهایت سیامک نعمتی گل سوم را زد.

این پیشکسوتفوتبالاضافه کرد: بعد از آن بود که سپاهان خیلی جلو بازی کرد و باعث شد پرسپولیس بتواند موقعیت خلق کند. سیاوش یزدانی هم خیلی عجول بازی می‌کند و پنالتی دوم را داد. من با او در پیکان واستقلالکار کردم. او از بالا بازیکنان حریف را نگاه می‌کند و خودش را سرتر می‌داند. همین باعث شد روی عمری خطا کند. او فکر می‌کرد از عمری و پریرا بهتر است و می‌تواند آنها را مهار کند اما همین طرز تفکر باعث شد پنالتی دهد. در ادامه پرسپولیسی‌ها بازی را اداره کرده و در نهایت بازی را بردند.

او همچنین عنوان کرد: سپاهان بعد از برد زنیت مغرور شده بود و باعث شده بود از بالا به پرسپولیس نگاه کند. در مقابل پرسپولیس واقعا جنگنده ظاهر شد و خوب کار کرد. پرسپولیس فرصت خوبی در جام حذفی دارد چون می‌تواند زودتر به قهرمانی برسد. پرسپولیس یا هر تیم دیگر می‌خواهد این کار را انجام دهد. این پیروزی به آینده و روحیه آنها بسیار کمک می‌کند.#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رامسین کبریتی متولد ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ در شهر تهران می باشد برادر نسرین شهزک معروف به سپیده بازیگر قبل از انقلاب است.

2 ساعت پیش

تصاویر مربوط به خودرو ب ام و X1 مدل 2023 را مشاهده می کنید.

2 ساعت پیش

اعتماد آنلاین : تصویری از سالن مطالعه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منتشر شده که نشان از تفکیک جنسیتی در این دانشگاه دارد.

2 ساعت پیش

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در نشست خبری با محوریت خودرو ری‌را بیان کرد: ۶۹ درصد از قطعات استفاده شده در خودروی ری‌را داخلی است، ظرف ۶ ماه تا یک سال آینده نیز، ۳۰ درصد وابستگی به واردات قطعات را کاهش خواهیم داد؛ چرا که یکی از استراتژی های مدیریت ارشد برای ایران‌خودرو، کاهش ارزبری محصولات است که ساپکو در حال پیگیری این استراتژی می باشد.

2 ساعت پیش

نیویورک تایمز در گزارشی به تشریح نکات توافق احتمالی و نزدیک ایران و آمریکا پرداخته است. مقامات اسرائیلی نیز گفته‌اند در آستانه اعلام این توافق قرار داریم. از نظر کارشناسان، این توافق برای جلوگیری از یک اقدام نظامی است.

7 دقیقه پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

14 دقیقه پیش

مریم معصومی مدتی میشه بازیگری رو بیخیال شده اما به شدت تو اینستاگرام فعاله و دستی جذاب هم بر آتش استایل و فشن داره!

2 ساعت پیش

سعید عزیزیان بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس می گوید سپاهان بعد از پیروزی برابر زنیت مغرور شده بود.

13 دقیقه پیش

علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت این باشگاه و پرداخت طلب استراماچونی به صحبت پرداخت.

2 ساعت پیش

بیشتر...