محدودیت های ترافیکی روز قدس در شهر همدان اعلام شد all tv logo

محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در شهر همدان اعلام شد
همدانهمدان

سرهنگ ابراهیم فارسی گفت: با توجه به مراتب پیش‌بینی شده برای هرچه مطلوب‌تر برگزار شدن راهپیمایی روز قدس، تمام مسیر‌هایی که در شهر همدان به راهپیمایی منتهی می‌شود از میدان امام (ره) به خیابان شریعتی، میدان شریعتی، خیابان پاسداران و در انتهای مراسم حسینیه امام (ره) دارای محدودیت ترافیکی خواهد بود.

او گفت: تمام معابری که به مسیر برگزاری راهپیمایی منتهی می‌شود از ساعت ۸ صبح برای خودرو‌های شخصی و موتورسیکلت‌ها محدودیت تردد دارند و برای وسایل نقلیه عمومی نیز به علت خدمات‌رسانی از ساعت ۹ صبح محدودیت برقرار می‌شود تا از خیابان شریعتی تردد نداشته باشند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: همچنین از میدان آرامگاه بوعلی و میدان امامزاده عبدالله (ع) به سمت چهارراه خواجه‌رشید محدودیت کامل تردد خواهیم داشت.

فارسی گفت: در خیابان میرزاده عشقی، از تقاطع شکریه به سمت میدان شریعتی، آخرین تقاطع خیابان مهدیه منتهی به میدان شریعتی و همچنین تقاطع جوادیه به سمت میدان شریعتی نیز در این روز شاهد محدودیت تردد خواهیم بود.

او با اشاره به اینکه تمام معابر فرعی که منتهی به مسیر راهپیمایی خواهد شد نیز محدودیت تردد دارند، اضافه کرد: تقاضا داریم مردم عزیزی که قصد تردد در این مسیر‌ها را دارند در زمان برگزاری راهپیمایی از مسیر‌های جایگزین استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: همچنین مالکان مناطقی که در مسیر‌های مذکور قرار دارند لازم است در ساعات ذکر شده در طول مسیر راهپیمایی خودرو‌های خود را متوقف نکنند، تا احیاناً منجر به جابه‌جایی آنها نشویم.

درطول مسیر راهپیمایی، ممنوعیت توقف برای همه خودرو‌ها وجود دارد و همچنین موتورسیکلت‌ها به هیچ وجه ترددی در میدان امام (ره) و خیابان شریعتی ندارند تا مثل همیشه شاهد حضور پرشور مردم ولایتمدار همدان در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان باشیم.

باشگاه خبرنگاران جوانهمدانهمدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سعدی شیرازی؛ شاعری که به سفر‌های متعددی پرداخت و در آثار خود به بسیاری از این سفر‌ها اشاره کرده است.

یک ربع پیش

نماینده ولی فقیه در مازندران عملیات وعده صادق را نماد اقتدار کشور دانست.

نیم ساعت پیش

راهپیمایی همبستگی با مردم مظلوم غزه و حمایت از حملات مقتدرانه موشکی و پهپادی سپاه در تنبیه رژیم صهیونیستی امروز در هرمزگان برگزار شد.

نیم ساعت پیش

مردم گرگان امروز با راهپیمایی از مردم مظلوم غزه وفلسطین حمایت کردند.

یک ربع پیش

در این ویدئو ، اجرای سرود ای ایران (صبح جمعه بعد از اتفاقات دیشب اصفهان ) در کنار زاینده رود را مشاهده کنید.

یک ربع پیش

امام جمعه شیراز گفت: در رابطه با مسئله اسراییل و عملیات ارزشمند وعده صادق بحثمان این بود که ما نیز حق دفاع مشروع داریم بیش از آن هم هدفگذاری نکرده بودیم.

یک ربع پیش

تیم قراخیل قائمشهر مقابل تیم شادکام مشهد از تیم‌های مدعی لیگ ۳ فوتبال به پیروزی دست یافت.

نیم ساعت پیش

نفرات برتر پنج وزن نخست رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جوانان، جام شهدای غزه در مریوان مشخص شدند.

8 دقیقه پیش

مراسم راهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از عملیات وعده صادق بعد از اقامه نماز جمعه آغاز شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...