خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

بلینکن پاشینیان درباره درگیری های قره باغ صحبت کردند ایسنا

بلینکن و پاشینیان درباره درگیری‌های قره باغ صحبت کردند
پاشینیان و بلینکن

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت، پاشینیان و بلینکن در تماسی تلفنی با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری miragenews، متیو میلر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا با نیکول پاشینیان، نخست وزیر ارمنستان تماسی تلفنی داشت و دو طرف درباره اقدامات نظامی جمهوری آذربایجان در قره باغ گفت‌وگو کردند.

وی افزود: وزیر خارجه ایالات متحده نگرانی عمیق دولت واشنگتن را درباره اوضاع در قره باغ ابراز و تاکید کرد که آمریکا از جمهوری آذربایجان می‌خواهد تا به سرعت درگیری را کنار بگذارد و به مذاکره برگردد.

وزیر خارجه آمریکا همچنین به نخست وزیر ارمنستان گفت که واشنگتن کاملا از یکپارچگی، استقلال و حق حاکمیت دولت ایروان حمایت می‌کند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اقدامی غافلگیر کننده به اوکراین سفر کرده و در بازدید از اودسا وعده تداوم حمایت‌ها از این کشور جنگ زده را داد.

7 دقیقه پیش

مهاجران صهیونیست معترض به نتانیاهو و سیاست‌های ائتلافش برای سی و نهمین هفته متوالی در تل‌آویو و 150 نقطه دیگر از فلسطین اشغالی دست به تظاهرات زدند.

8 دقیقه پیش

روسونری در دیداری خانگی از هفته هفتم سری A، میهمان پایتخت‌نشین خود را مغلوب کرد.

7 دقیقه پیش

معاون سازمان یونسکو گفت: در حال حاضر 50 شهر خلاق در دنیا به ثبت رسیده که زمینه‌ای برای تبادلات فرهنگی‌ و گسترش آداب و فرهنگ است.

10 دقیقه پیش

پیشکسوتان و راویان دفاع مقدس در نشست صمیمی با محمدمهدی اعلایی در سالن جلسات باغستان دیدار کردند و دغدغه‌ها و مطالباتشان را با استاندار قزوین مطرح کردند.

8 دقیقه پیش

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به اینکه نوسازی و بازسازی واحدهای صنعتی در دستور کار این سازمان قرار دارد گفت: در حال حاضر مصرف برق الکتروموتورهای بسیاری از صنایع بیشتر از استاندارد است.

7 دقیقه پیش

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از صدور شناسنامه الکترونیکی برای زنبورستان‌های این استان خبر داد.

7 دقیقه پیش

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در اطلاعیه ای از مجوز نداشتن اجلاس دندانپزشکی در شهر مشهد خبر داد.

7 دقیقه پیش

استاندار کردستان گفت: استان کردستان مملو از ظرفیت‌های نهفته خدادادی است و امیدواریم در جشنواره موسیقی ایران منعکس شود.

10 دقیقه پیش

بیشتر...