ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

ماتئوس: اگر معترض بودید چرا کنار اینفانتینو لبخند زدید ورزش سه

کد خبر : 1857470 |14 آذر 1401 ساعت 12:38 |22.1K بازدید |4دیدگاه

ماتئوس: اگر معترض بودید چرا کنار اینفانتینو لبخند زدید؟

لوتار ماتئوس، ستاره سابق تیم ملی آلمان، به شدت از مدیران فوتبال این کشور انتقاد کرد.

ماتئوس: اگر معترض بودید چرا کنار اینفانتینو لبخند زدید؟

به گزارش "ورزش سه"، حذفتیم ملی آلماناز مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر باعث شده که موجی از انتقادات علیه کادر فنی این تیم به راه بیفتد.
بسیاری از هواداران این تیم و البته کارشناسان و ستاره‌های سابق آلمان مدعی شده بودند که فدراسیون فوتبال این کشور باید هرچه زودتر فلیک را از کار برکنار کند و مربی جدیدی را به جای او انتخاب کند اما به نظر می‌رسد که ماتئوس چندان با این نظر موافق نیست.
او در گفتگو با اسکای اسپورت آلمان در این باره اظهار داشت:« این تیم به خوبی تمرین داده نشده بود و این اشتباهی است که من مربی را مقصر آن می‌دانم، هرچند پیش از این هرگز از فلیک انتقاد نکرده بودم. از نظر من او مربی مناسبی است اما کارهایی در بازی اول و در آماده‌سازی انجام داد که شاید باید به شکل متفاوتی انجام می‌شد. تغییرات بسیار خصوصا در پست دفاع راست و مهاجم یکی از دلایل حذف از مرحله گروهی بود. »

این ستاره سابق تیم ملی آلمان با اشاره به شرایط فعلی این تیم گفت:« این حذف از نظر فوتبال با حذف از جام جهانی 2018 روسیه متفاوت بود. ما در آن زمان سه بازی بد انجام دادیم. امسال باید بگویم که دو و نیم بازی ما واقعا خوب بود اما حذف شدیم.»
ماتئوس با انتقاد شدید از رفتار رییس فدراسیون فوتبال آلمان اضافه کرد:« من امیدوارم که فدراسیون صادقانه درباره اشتباهاتش صحبت کند. فکر می‌کنم نویندورف که پیش از شروع جام جهانی درباره همه چیز انتقاد می‌کرد و معترض بود رفتار عجیبی داشت. من دیدم که او در جریان بازی کنار جیانی اینفانتینو نشسته و به مدت سه دقیقه به دوربین‌ها لبخند می‎‌زد. بازیکنان متوجه این موضوع شدند. آنها تحت فشار قرار گرفتند تا الگو باشند و اعتراض کنند اما بعد دیدند که افرادی که از آنها انتظار داشتند در حالی لبخند زدن رو به دوربین هستند.»
او با حمایت از فلیک ادامه داد:« امیدوارم بازیکنان جوان تا دو سال دیگر بیشتر رشد کنند. من همچنان باور دارم که هانسی فلیک باید سرمربی آلمان در یورو 2024 باشد. من اطمینان دارم که ما در 2024 تیمی خواهیم دید که متحد است و به خوبی تمرین کرده است.»

تیم ملی آلمان
لوتار ماتئوس
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
هانسی فلیک
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی آلمانتیم ملی آلمان

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی آلمان، بازی بعدی تیم ملی آلمان و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی آلمان#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...