خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

فوتی کرونایی در آذربایجان شرقی شهرستان استان در وضعیت قرمز ایسنا

۵ فوتی کرونایی در آذربایجان شرقی/۶ شهرستان استان در وضعیت قرمز

ایسنا/آذربایجان شرقیمدیر گروه پیشگیری از بیماریهای واگیر دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۴ نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و پنج نفر نیز فوت شدند.

دکتر سیمین خیاط‌ زاده در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص آخرین وضعیت کرونایی استان اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۴ نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند و تعداد بیماران موجود به ۳۹۳ نفر رسید همچنین پنج نفر نیز فوت شدند.

وی ادامه داد: اکنون ۷۷ بیمار بدحال در بخش ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند که اصلا وضعیت مناسبی نیست و طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ۱۵۴ نمونه انجام شد که ۶۳ مورد آنها مثبت بودند و درصد بالایی است.

وی افزود: شهرستان‌های آذرشهر، سراب، شبستر، کلیبر، ملکان و هریس قرمز، اهر، بناب و مراغه نارنجی و اسکو، بستان آباد، تبریز، جلفا، چاراویماق، خدا آفرین، عجبشیر، مرند، میانه، هشترود، هوراند و ورزقان نیز در رنگ‌بندی زرد کرونایی هستند.

خیاط‌ زاده در پایان تاکید کرد: همچنان بر تکمیل دزهای یادآور تاکید می‌شود که دز سوم و چهارم تزریق شود و در کنار آن رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز می‌تواند موثر باشد. 

انتهای پیام #‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایران آنلاین-فیلم/پهپادها و ۴۰ خودرو نظامی صهیونیست به‌دنبال عاملان تیراندازی : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-تصادف مرگبار اتوبوس با یک دستگاه ون در تهران : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-فیلم/تیراندازی مقاومت در قدس اشغالی/ ۸ صهیونیست مجروح شدند : :

1 ساعت پیش

با سفر دو روزه اخیر آیت‌الله رئیسی به استان کرمان، پرونده دور نخست سفرهای استانی دولت مردمی بسته شد؛ آن هم درست در یک‌سالگی دولت.

1 ساعت پیش

استاندار یزد با بیان اینکه اجرای پروژه‌های تأمین آب در این استان با شتاب در حال اجراست، گفت: با بهره‌برداری از خط پدافندی آب به منظور تأمین آب مورد نیاز در پیک مصرف و شرایط اضطراری، امکان انتقال 60 میلیون مترمعکب آب در استان یزد مهیا می‌شود.

نیم ساعت پیش

حسین بن علی (علیه السلام) را لشکر یزید با قساوت تمام در کربلا به شهادت رسانده بودند. با وجود این، یزید چرا باید در شام، با چوب خیزران بر لب و دندان مبارک حضرت بکوبد و اهانت روا دارد؟! در روح پلید یزید، عقده‌ای فرو خفته زبانه می‌‌کشید که او را به این فرومایگی وا می‌‌داشت.

1 ساعت پیش

ایران آنلاین-تعرض به مدافعان حرم جز رسوایی و بی اعتباری نتیجه‌ای ندارد : قالیباف در صحن علنی مجلس: :

1 ساعت پیش

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین زیرساخت های مولفه های فرهنگی ، سیاسی و غیره امنیت است،گفت: اصحاب رسانه و مطبوعات در ایجاد این امنیت و تحقق این مولفه ها نقش مهمی دارند و علاوه بر تحقق این مولفه در زمینه حفظ اطلاعات نیز موثر هستند.

1 ساعت پیش

رودخانه سیمره که سال های سال است خروشش خواب را از دیده گان مناطق مسیرش ربوده بود امسال بحران خشکسالی یقه اش را گرفت و هم اکنون پائین تر از روستای چم شیرعرب رودبار از توابع شهرستان سیروان کاملا خشک شده است و هم اکنون آبزیان آن نفس های آخر را می کشند.

1 ساعت پیش

بیشتر...