خبرآنلاین |
1 ماه پیش

پایین آوردن اجساد کوهنوردان جان باخته در دماوند به زمستان افتاد خبرآنلاین

پایین آوردن اجساد کوهنوردان جان باخته در دماوند به زمستان افتاد

فارس نوشت: به دلیل شرایط خطرناک منطقه یخار دماوند و ریزش سنگ، عملیات انتقال دو کوهنورد به زمستان موکول شد.

دو کوهنورد کرمانشاهی که در منطقه خطرناک رده یخار دماوند سقوط کرده بودند، جان خود را از دست دادند.

پس از این حادثه امداد گران برای انتقال پیکرها وارد منطقه شدند و عملیات را آغاز کردند. طی دو سه روز عملیات، محل سقوط کوهنوردان شناسایی شد اما با توجه به خطرناک بودن مسیر و ریزش سنگ قرار شد، انتقال پیکرها به زمستان که ریزش سنگ وجود ندارد، موکول شود.

همچنین در این حادثه یکی از امدادگران دچار مصدومیت شد که با بالگرد به بیمارستانی در آمل انتقال یافت.

بیشتر بخوانید:

برگزاری عروسی در کوه‌های دماوند!

سقوط دوکوهنورددر یخچال یخار قله دماوند

47231#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تسنیم نوشت: تعدادی از گیاهان خانگی که نگهداری آن‌ها در سراسر جهان رایج است، سبب ایجاد مسمومیت و حتی مرگ کودکان و حیوانات خانگی می‌شوند.

17 ساعت پیش

ایسنا نوشت: مدیرعامل شرکت داروسازی فایزر از مثبت شدن مجدد تست کروناویروس خود خبر داد.

17 ساعت پیش

ایسنا نوشت: پلیس آلمان از تخلیه ساکنان یک منطقه مسکونی در برلین به منظور خنثی سازی بمب به‌جا مانده از جنگ جهانی دوم خبر داد.

16 ساعت پیش

با اعلام جزئیات تسهیلات خدمت سربازی دانش‌بنیان‌ها، افرادی که بیش از یک سال از فارغ‌التحصیلی آنها نگذشته باشد و بتوانند ۸۰ امتیاز جدول فناورانه را کسب کنند، واجد شرایط بهره‌مندی از تسهیلات نظام وظیفه خواهند بود و افرادی که در رشته‌های زیرمجموعه پزشکی تحصیل کرده‌اند و یا شاغل در شرکت‌های نوع ۳ هستند نمی‌توانند از مزایای این تسهیلات بهره مند شوند.

22 ساعت پیش

ایسنا نوشت: افراد شاغل که بخش قابل توجهی از جمعیت فعال را تشکیل می‌دهند، حداقل یک‌سوم روز یا حتی نصف روز خود را در محیط کار می‌گذرانند و به طور معمول یک وعده غذایی و یک میان وعده خود را در محیط کار مصرف می‌کنند و این درحالیست که نقش تغذیه مناسب در سلامت عمومی و بازده کاری به اثبات رسیده است.

22 ساعت پیش

تسنیم نوشت: معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی، شرایط دریافت وام ۱۲ میلیون تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی را اعلام کرد.

18 ساعت پیش

شیاطین شاخدار هیکوری وقتی برای شفیره شدن آماده می‌شوند، شروع به پایین آمدن دسته جمعی از درختان می‌کنند.

7 ساعت پیش

مهر نوشت: معاون عمرانی استانداری تهران، از تعطیلی زنگ ورزش مدارس شهر تهران در روز دوشنبه ۴ مهر، به علت آلودگی هوا خبر داد.

22 ساعت پیش

ایسنا نوشت: دانشمندان دانشگاه بریستول و واحد خون و پیوند سرویس ملی سلامت انگلیس(NHSBT) یک گروه خونی نادر جدید کشف کرده‌اند. این یافته‌ها که در مجله انجمن هماتولوژی آمریکا به نام "Blood" منتشر شده است، به حل یک معمای ۳۰ ساله نیز کمک می‌کند.

17 ساعت پیش

بیشتر...