معافیت سربازی برای قهرمانان ورزشی all tv logo

معافیت سربازی برای قهرمانان ورزشی
اصفهاناصفهان

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: تمام ورزشکاران قهرمان در صورت کسب مقام قهرمانی مسابقات المپیک، جهانی و آسیایی از معافیت سرباز قهرمان بهره‌مند می‌شوند.


مهرداد پناهپوریان افزود: براساس قانون سرباز قهرمان نفرات اول، دوم و سوم مسابقات المپیک، مسابقات جهانی و آسیایی تحت پوشش کمیته بین‌المللی المپیک می‌توانند از معافیت سربازی بهره‌مند شوند.

او گفت: در قانون سرباز قهرمان شرط رده سنی برای بهره‌مندی از قهرمانی ملاک نیست و تمام ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی در صورت کسب مقام قهرمانی، پس از درخواست از جانب وزارت ورزش و جوانان و با تأیید ستاد کل نیرو‌های مسلح می‌توانند از این معافیت بهره‌مند شوند.

معاون وظیفه عمومی پلیس استان اصفهان تاکید کرد: شایعات مطرح شده در خصوص تبعیض بین برخی قهرمانان ورزشی در رشته‌های مختلف صحت نداشته و قانون سرباز قهرمان شامل تمام ورزشکاران کشور که موفق به کسب مدال قهرمانی شده‌اند، می‌شود و سازمان وظیفه عمومی فراجا به محض ارسال درخواست از جانب وزارت ورزش و جوانان و تأیید ستاد کل نیرو‌های مسلح طبق روال سابق، نسبت به صدور کارت معافیت سربازی اقدام می‌کند.

باشگاه خبرنگاران جواناصفهاناصفهان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پردیس افکاری، بازیگر سینما و تلویزیون عصر امروز، پنجشنبه ۳ اسفند ماه بر اثر بیماری از دنیا رفت.

یک ربع پیش

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: در سال‌جاری بالغ بر 4000 پرونده گلخانه خانگی یا کوچک مقیاس در سطح استان مورد بررسی قرار گرفت.

10 دقیقه پیش

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سارق مسلح و تحت تعقیب پلیس با کشف 14 فقره سرقت مسحانه خبر داد.

10 دقیقه پیش

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اعلام اینکه زنان سرپرست خانوار که در بخش تولید فعالیت دارند مورد حمایت جدی دولت قرار می‌گیرند، گفت: زنانی که در حوزه مشاغل خانگی فعالیت دارند، حمایت از این زنان به‌صورت مجازی و حقیقی برای ارائه آموزش‌های خانگی و خرید محصولات تولیدی باید مورد توجه قرار گیرد.

نیم ساعت پیش

امام جمعه موقت تهران حکومت را به‌منزله کشتی دانست و با تاکید بر نقش مهم زمامدار این کشتی گفت: امام(ره) دین خدا را احیا و مقابله با طاغوت را تبدیل به فرهنگ کردند و مردم را از وابستگی به شیاطین نجات دادند.

9 دقیقه پیش

نماینده ولی‌فقیه در کاشان وظایف شورای نگهبان را تشریح کرد.

10 دقیقه پیش

انسدادی که جناب سروش و امثال تاج‌زاده اسیرش شده‌اند، محصول عدم اتکا به تجربه‌ی سیاست و نتیجه‌ی قدم گذاشتن در مسیری است که بیشتر جنبه‌ی فانتزی و قدرت‌طلبانه و خروج از چارچوب سیاست داشته است.

9 دقیقه پیش

کاوشگر خصوصی شرکت اینتویتیو ماشینز(Intuitive Machines) موسوم به اودیسیس(Odysseus) بامداد فردا ماموریت IM-۱ خود را روی ماه فرود می‌آورد.

یک ربع پیش

وزیر ورزش و جوانان با حضور در بیمارستان از حسین رضازاده عیادت کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...