۳۴ تن فرآورده دامی غیربهداشتی در سبزوار نابودسازی شد all tv logo

۳۴ تن فرآورده دامی غیربهداشتی در سبزوار نابودسازی شد
خراسان رضویمشهد

دکتر برات الله زیدآبادی گفت: خودروهای حمل فرآورده‌های خام دامی، ملزم به داشتن کد رهگیری بهداشتی و رعایت ضوابط بهداشتی (شست و شوی ماشین قبل از بارگیری) و رعایت زنجیره سرد محموله از مبدا تا مقصد هستند.

وی افزود: سبزوار ۵۷ دستگاه کامیون، کامیونت و نیسان سردخانه دار دارد که با هدف تامین امنیت غذایی و ارتقای سطح بهداشت عمومی، از طریق بازرسی‌های میدانی، توسط کارشناسان نظارت دامپزشکی، زیر پایش و نظارت مستمر قرار می‌گیرند.

به گفته وی رانندگان موظف هستند در زمان حمل و نقل فرآورده‌های خام دامی (تازه یا منجمد)، گواهی بهداشتی قرنطینه‌ای محموله حمل شده را همراه داشته باشند و در طول مدت حمل و نقل ملزم به رعایت زنجیره سرد محموله هستند.

باشگاه خبرنگاران جوانخراسان رضویمشهد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس جمهور هم‌افزایی نهادهای انقلابی همراه با دستگاه‌های دولتی متولی امر مسکن را از جمله زمینه‌های تحقق اهداف طرح نهضت ملی مسکن دانست و گفت: خوشبختانه اقدامات صورت گرفته تاکنون در زمینه رفع موانع ساخت و ساز مؤید رشد و پیشرفت در هدف‌گذاری‌ها بوده است.

یک ربع پیش

به گفته وزیر اقتصاد علت کاهش درآمدهای مالیاتی در بخش دوم لایحه بودجه سال 1403 کاهش 5 درصدی نرخ مالیات بر تولید بوده است و مقرر شده تا این کاهش از طریق منابع درآمدی دیگر جایگزین شود.

یک ربع پیش

در چهارمین روز از مسابقات قهرمانی فدراسیون جهانی و سهمیه المپیک در برزیل، نمایندگان کشورمان در تفنگ 10 متر آقایان در خط آتش ایستادند.

یک ربع پیش

سازمان لیگ فوتبال ایران دستور العمل جدیدی را به تمامی باشگاه‌های فوتبال در خصوص انتشار بیانیه و مصاحبه‌های غیرفنی ابلاغ کرد.

14 دقیقه پیش

سرمربی تیم ملی والیبال ایران از 39 بازیکن برای حضور در دومین اردوی آماده‌سازی این تیم دعوت کرد.

یک ربع پیش

حافظ قرآن کریم که تلاوت زیبای او در تلویزیون مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت، در تمرین پرسپولیس حاضر شد.

یک ربع پیش

سه هزارمین واحد مسکن روستایی شهرستان بوشهر از محل تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی ویژه مددجویان افتتاح شد.

یک ربع پیش

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر کار گفت: براساس گفته‌های آقای مرتضوی، با لایحه‌ای که قرار است وزارت کار و دولت به مجلس ارائه دهند، مجلس هم در بحث تعیین دستمزد کارگران دخیل خواهد بود.

یک ربع پیش

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ما خواستار توسعه تنش در منطقه نیستیم اما اگر با تعدی صهیونیست ها مواجه شویم قویتر و گسترده تر پاسخ خواهیم داد.

یک ربع پیش

بیشتر...