محدودیت های جدید فرانسه برای مهاجرین all tv logo

محدودیت های جدید فرانسه برای مهاجرین
افغانستانافغانستان

ژرالد دارمنن، وزیر داخله فرانسه به ایتالیا سفر کرد تا درباره بحران کنونی مهاجرت در لامپدوزا، با وزیر داخله ایتالیا گفت‌و‌گو کند.

ژرالد در این سفر گفت با مهاجرانی که وارد اروپا می‌شوند با جدیت رفتار خواهد شد و آن‌ها نباید فکر کنند که به هر صورتی، مورد استقبال قرار خواهند گرفت.

وزیر داخله فرانسه به رسانه‌ها گفت به درخواست امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه به ایتالیا سفر می‌کند تا به این کشور در حفظ مرز خارجی خود پیشنهاد کمک کند.

ورود حدود ۸۵۰۰ مهاجر طی سه روز هفته گذشته به لامپدوزا، ظرفیت‌های پذیرش جزیره را تحت فشار زیادی قرار داده وموجی از شوک سیاسی در ایتالیا ایجاد کرده است، به گونه‌ای که کشورهای اتحادیه اروپا بار دیگر با پرسش اساسی چگونگی میکانیزم همبستگی برای کمک به کشورهای ورودی مهاجران به اروپا، مواجه شده‌اند.

ژرالد دارمنن گفت نمی‌توان به افرادی که به قلمرو ما [اروپا] می‌آیند پیام داد که به هر صورت از آنها استقبال می‌شود.

وزیر داخله فرانسه در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: ما باید از مرزهای خارجی اتحادیه اروپا محافظت کنیم و مهمتر از همه بلافاصله درخواست‌های پناهندگی را بررسی کنیم و در صورتی که افراد شرایط لازم را ندارند، باید آنها را به کشورشان بازگردانیم.

باشگاه خبرنگاران جوانافغانستانافغانستان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دومین شهر بزرگ جهان عرب از اول ربیع‌الاول به‌مناسبت بیست‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب میزبان ۶۰۰ ناشر داخلی و خارجی است.

نیم ساعت پیش

رنگ پوست و لباس، یکی از فاکتور‌های مهم برای افرادی است که همیشه می‌خواهند خوش پوش به نظر بیایند.

نیم ساعت پیش

در آستانه روز ایمنی و آتش نشانی، بهره برداری از ۳۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی و ملزومات امداد و نجات در تبریز آغاز شد.

نیم ساعت پیش

روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

نیم ساعت پیش

استفاده از کاراکتر‌های انیمیشن‌های ایرانی برای تولید نوشت ‌افزار فرصتی است برای فرهنگسازی در ذهن کودکان و نوجوانانی که قرار است آینده‌سازان این مرز و بوم باشند.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری قاتل مسلحی که ۲ روز قبل، پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ نفر دیگر متواری شده بود، خبر داد.

نیم ساعت پیش

معاون وزیر ورزش گفت: امیدوارم ورزشکاران کشورمان با کسب مدال‌های خوشرنگ، دل مردم عزیزمان را شاد کنیم چرا که هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست، امروز به شادی نیاز داریم.

نیم ساعت پیش

کارگردان پویانمایی «مادر کونیکو یامامورا» گفت: حدود ۱۰ قسمت از داستان زندگی خانم کونیکو یامامورا، تنها مادر شهید ژاپنی در مرکز پویانمایی صبا نوشته شده است.

نیم ساعت پیش

یک کارگردان گفت: نمایش آیینی و سنتی نیازمند توجه جدی است و جشنواره آیینی و سنتی می‌تواند بستری برای تحول و رشد این‌گونه از نمایش‌ها باشد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...