عصر ایران |
1 ماه پیش

آتش سوزی ساختمان اداری در شرق تهران ۳۰ نفر نجات یافتند

وقوع یک مورد حادثه آتش‌سوزی ساختمان در ساعت ۱۱:۱۰ ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان چهار ایستگاه را به همراه نردبام هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در تهرانپارس خیابان رشید تقاطع خیابان ۱۶۰ اعزام کرد.

وقوع یک مورد حادثه آتش‌سوزی ساختمان در ساعت ۱۱:۱۰ ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان چهار ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات ۳۰ تن درپی وقوع آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری در محله تهرانپارس خبرداد.

به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی در این‌باره گفت: وقوع یک مورد حادثه آتش‌سوزی ساختمان در ساعت ۱۱:۱۰ ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان چهار ایستگاه را به همراه نردبام هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در تهرانپارس خیابان رشید تقاطع خیابان ۱۶۰ اعزام کرد.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان ظرف مدت دو دقیقه در محل حاضر شدند، گفت: آتش‌نشانان پس از رسیدن به محل مشاهده کردند که حریق در یک ساختمان پنج طبقه ۱۰ واحدی با کاربری اداری که دارای طبقات منفی نیز بوده است؛ رخ داده است. کانون حریق در طبقه منفی یک این ساختمان که پارکینگ بود، قرار داشت. در این محل چند خودرو پارک شده بود که دو خودروی سواری کیا و پژو پارس در این محل کاملا شعله ور شده و آتش در حال سرایت به سایر قسمت‌ها بود. دود فراوانی نیز به طبقات بالایی رسیده و از پنجره‌ها قابل مشاهده بود.


ملکی با بیان اینکه بعضی از ساکنان به سمت پنجره‌ها پناه آورده بودند و درخواست کمک می‌کردند، گفت: آتش‌نشانان با حضور در محل بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند. گروه اول به پارکینگ رفتند و به اطفای حریق، تخلیه دود و ایمن سازی پرداختند. همچنین گروه دوم هم از طریق داخل ساختمان و هم با استفاده از نردبام هیدرولیکی، به جستجوی ساکنان پرداختند و توانستند ۳۰ نفر از افرادی را که داخل ساختمان گرفتار شده بودند از محل خارج کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: همچنین سه نفر از افراد داخل ساختمان دچار دودگرفتگی شدند که به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

ملکی گفت: خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب جدی ندید و عملیات در ساعت ۱۲:۴۶ به اتمام رسید و آتش‌نشانان به ایستگاه‌های خود بازگشتند. علت این حادثه نیز از سوی کارشناسان آتش‌نشانی بررسی و اعلام خواهد شد.

کانال عصر ایران در تلگرام
تماشاخانه
بازی عجیب کمپانی چینی برای پرداخت پاداش؛ شمارش پول نقد (فیلم)

بازی عجیب کمپانی چینی برای پرداخت پاداش؛ شمارش پول نقد (فیلم)

logo-vid

این دو سگ‌ فضول را ببینید/ بعد از هر تصادف سرو کله‌شان پیدا می‌شود (فیلم)

logo-vidفیلم های دیگر
عضویت در اینستاگرام عصر ایران
۱۵ سال پیش در چنین روزی
این لحظه با حافظ
نظرات کاربران


#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست با انتشار نقشه‌ای، اهدافی را که ایران در حمله تلافی‌جویانه به رژیم صهیونیستی مورد هدف قرار داده است، منتشر کرد.

نیم ساعت پیش

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل روز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ با اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس گفتگو کرد.

1 ساعت پیش

هفته سی‌وسوم لیگ برتر انگلیس با شکست ناباورانه لیورپول همراه شد.

1 ساعت پیش

روزنامه اسرائیلی روز یکشنه نوشت، زرادخانه اتمی دیمونا در اسرائیل، هداف آسانی برای حمله سنگین ایران خواهد بود.

یک ربع پیش

دو مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان به حمله موشکی و پهپادی ایران به مواضع اسرائیل واکنش نشان داند.

یک ربع پیش

وزارت خارجه روسیه حملات تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی را برابر با منشور سازمان ملل مشروع ارزیابی کرد.

نیم ساعت پیش

مشاور امنیت ملی کاخ سفید پس از پاسخ تلافی‌جویانه ایران تایید کرد آمریکا خواستار طولانی شدن تنش در منطقه و جنگ با ایران نیست.

1 ساعت پیش

سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، در پاسخ به اظهارات اخیر رئیس محترم شورای شهر تهران درباره تأخیر قرارداد تأمین 791 دستگاه واگن متروی تهران، مواردی را در زمینه تحول ریلیِ دولت سیزدهم با محوریت وزارت کشور اعلام کرد.

1 ساعت پیش

سخنگوی ارتش اسرائیل اعلام کرد که تعطیلی تمامی فعالیت‌های آموزشی و ممنوعیت تجمع در سرزمین‌های اشغالی تا روز دوشنبه تمدید شده است.

یک ربع پیش

بیشتر...