گلستان ما |
۱ هفته پیش

گلستان ما منافع سرمایه گذار در صورت قطع گاز دیده شود تعیین اولویت های قطع گاز در گرگان

به گزارش گلستان ما، محمد حمیدی در جلسه مدیریت بحران شهرستان گرگان اظهار کرد: تمام جلسات باید به این سمت برود که تمام پیش آمدها کنترل شود.

فرماندار گرگان اذعان کرد: لیست واحد‌های صنعتی در مصرف از همین زمان باید مشخص شود تا در صورت نیاز برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.

وی افزود: در صورت وقوع قطعی گاز به نوعی اطلاع رسانی شود که سرمایه گذاران سیاست های خود را به کار ببرند و برنامه ریزی های لازم برای تولید خود را داشته باشند.

حمیدی با اشاره به اینکه دستگاه های متولی باید از همین ابتدا دغدغه مدیریتی در صورت وقوع بحران را داشته باشند، تصریح کرد: مدیریت در مصرف گاز باید به نوعی باشد که جامعه مخاطب مشخص شود تا اگر مشکلی پیش آمد از الان شناسایی شود و اولویت بندی شود تا ثبت سامانه سوخت داشته باشند.

اولویت های قطع مشترکین گاز گرگان مشخص شدند

ابوالفضل نرسی در جلسه مدیریت بحران شهرستان گرگان در خصوص وضعیت گاز رسانی شهرستان گرگان اظهار کرد: در شهرستان ۱۶۸ مشترک دارای دو پمپ مصرف هستند که سعی داریم تمام آن ها را مدیریت کنیم.
رییس شرکت گاز گرگان خاطرنشان کرد: چهار گروه برای قطع کردن نیرو در صورت تحمیل فشار مصرف تعیین شده اند که نیروگاه ها، کارخانه سیمان و مولدهای برق که یکی از آن ها ۹۰۰هزار متر مکعب گاز مصرف می کند در اولویت اول قرار دارند.

وی افزود: کارخانه آجر با مصرف ماهیانه ۳میلیون متر مکعب، صنایع عمده که تعداد آن ۲۱مورد هستند در اولویت دوم و ایستگاه های سی ان جی با مصرف ماهیانه دو میلیون متر مکعب در اولویت سوم قطع گاز قرار دارند.

رییس شرکت گاز گرگان با توصیه به برخی ادارات مبنی بر جداسازی اماکن اداری و مهمانسراهای خود نیز ابراز کرد: بنا داریم تا زمان تحمیل فشار گاز هیچ مشترکی قطع نشود اما اگر تمام مشترکان غیر مسکونی را قطع کنیم ۳۰درصد صرفه جویی در مصرف رخ می دهد.

انتهای پیام/#‌خبری #‌اخبار منبع: گلستان ما

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حسین حیدری (داماد زاکانی) به عنوان مشاور و دستیار ویژه شهردار در حوزه هوشمندسازی، فناوری‌های نوین و نوآوری شهری منصوب شد.

لحظاتی پیش

عضو هیئت‌رئیسه اتاق اصناف ایران، گفت: سرمایه در گردش واحدهای صنفی کاهش شدید پیدا کرد به‌نوعی که کفاف ادامه کار و تأمین معیشت آن‌ها را نمی‌دهد درنتیجه ترمیم وضعیت موجود و شرایط بد اقتصادی اصناف زمان‌بر خواهد بود.

10 دقیقه پیش

معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: از مخلوط مواد شیمیایی مانند جوهر نمک و جرم‌بر با فرآورده‌های سفید کننده به دلیل تولید بخارات و گازهای بسیار سمی و خفه کننده، جداً خودداری کنید.

نیم ساعت پیش

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها خدمات بیمه‌ای ناچیزی ارائه می‌دهند و اگر فردی با دفترچه بیمه‌ای خود وارد این بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها شود تنها این بیمه، کفاف یک قرص استامینوفن را داده و هر دارویی که خاص و یا مقداری هزینه‌بر باشد را معمولاً جزو بیمه قلمداد نمی‌کنند.

1 ساعت پیش

قرعه کشی بیست و پنجمین مرحله پیش فروش محصولات ایران خودرو با حضور نهاد‌های نظارتی برگزار شد.

1 ساعت پیش

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: این سازمان برای مأموریت رصد، پایش، دفاع غیرنظامی و مقاوم‌سازی زیرساخت‌های کشور در مقابل تهدیدات تشکیل شده است.

1 ساعت پیش

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: آمریکای جنایتکار و صهیونیست‌ها نشان داده‌اند که هرچند اقدام نظامی مستقیم برای آن‌ها کار سختی شده است، اما هیچ‌گاه دست از توطئه و دشمنی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی برنخواهند داشت.

1 ساعت پیش

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: یکی از اهداف اصلی از اصلاح ساختار بودجه ۱۴۰۱ این است که جداول و توافقنامه‌ها به گونه‌ای تنظیم شود که استان‌ها و دستگاه‌ها در برابر منابع و اختیارات پاسخگو باشند.

2 ساعت پیش

رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مادر بزرگوار شهیدان والامقام «ناصر، علی محمد و مسعود خودسیانی» گفت: این اسوه صبر و مقاومت همواره الگویی درخشان برای مادران این مرز و بوم خواهد بود.

2 ساعت پیش

­وزیر امور اقتصادی و دارایی شائبه فروش گسترده اوراق بدهی دولتی در مهرماه و اعمال فشار به بانک‌ها و صندوق‌های بانک‌ها جهت تامین بودجه را تکذیب کرد.

2 ساعت پیش

مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از برقراری پرواز بندرعباس به دبی خبر داد.

3 ساعت پیش

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفع همه تحریم‌های آمریکا علیه ایران ضروری است، گفت: موضع دولت سیزدهم در عرصه سیاست خارجی تاکنون بسیار عزتمندانه بوده است و ادامه این روند باعث می‌شود که غربی‌ها از اعمال فشار و تحریم بر ایران به مرور دست بردارند.

3 ساعت پیش

نرخ ارز بین‌بانکی امروز در حالی از سوی بانک مرکزی اعلام شد که ۲۰ ارز با افزایش قیمت روبه‌رو شدند.

3 ساعت پیش

سفیر پیشین ایران در فرانسه گفت: هرچند که ما آماده مذاکره هستیم، ولی اینکه محتوای مذاکرات چه باشد، پیچیدگی‌هایی دارد که باید با سعه‌صدر و عبور از برخی از مطالبات غیرواقعی غربی‌ها، شکل و شرایطی واقعی انجام مذاکرات را فراهم کند.

4 ساعت پیش

کارشناس صنعت سیمان گفت: دخالت در قیمت‌گذاری باعث می‌شود تولیدکنندگان آن‌چنان وارد بازار نشوند همچنین وزارت بازرگانی نیز شبکه توزیع آن‌چنانی ندارد که توزیع را انجام دهد که این باعث ایجاد تفاوت قیمت می‌شود.

4 ساعت پیش

بیشتر...