خودروتک |
1 روز پیش

چیزی نشده هنوز هم تنها تیم بدون شکست لیگ برتر هستیم

چیزی نشده هنوز هم تنها تیم بدون شکست لیگ برتر هستیم

محمدحسین کنعانی‌زادگان گفت: عنوان بهترین خط دفاعی لیگ محصول یک کار تیمی و گروهی است. یک تیم وقتی گل نمی‌خورد یعنی از نوک حمله تا خط دفاع و دروازه‌بان در فاز دفاعی دویده و زحمت‌ کشیده‌اند.

به گزارش خبرورزشی،پرسپولیس پس از پایان فیناللیگ قهرمانانآسیا، سومین تساوی متوالی خود در لیگ برتر را برابر سپاهاناصفهانپشت‌سر گذاشت.

این در حالی است که تیم یحیی گل‌محمدی با ۲ گل خورده بهترین خط دفاعیلیگ برتررا به خود اختصاص داده است. یکی از ارکان اصلی خط دفاعی مستحکم پرسپولیس بدون شک محمدحسین کنعانی‌زادگان است. مدافع وسط ملی‌پوشپرسپولیسکه حرف‌های جالبی برای گفتن دارد.

۳بازیو ۳ تساوی پشت‌سرهم نگران‌کننده نیست؟

نه، چرا باید نگران‌کننده باشد. هنوز که اتفاقی نیفتاده است. شما به این نکته هم توجه کنید پرسپولیس هنوز هم تنها تیم بدون شکست لیگ برتر است.

البته بهترین خط دفاع لیگ برتر با تنها ۲ گل خورده هم به شما اختصاص دارد!

عنوان بهترین خط دفاعی لیگ محصول یک کار تیمی و گروهی است. یک تیم وقتی گل نمی‌خورد یعنی از نوک حمله تا خط دفاع و دروازه‌بان در فاز دفاعی دویده و زحمت‌ کشیده‌اند.

قبول داری خط دفاع پرسپولیس نسبت به خط حمله این تیم قوی‌تر است؟

ما یک تیم هستیم. همه هم تلاش می‌کنند پرسپولیس موفق شود و با این حرف‌های شما موافق نیستم. پرسپولیس یک تیم خوب است و نمی‌توان تفکیک کرد. ما یک‌سریمشکلاترا بعد از رسیدن به فینال آسیا پشت‌سر گذاشتیم کهعجیب و غریببود.

منظورت مسائل حاشیه‌ای است یا جدایی برخی بازیکنان؟

همه چیز را شما و مردم می‌دانید اما آنچه عجیب بود مشکلات بعد از فینالیست شدن پرسپولیس بود.

اما برخی‌ از پرسپولیس به‌عنوان تیم خاص یاد می‌کنند. حرفی که ظاهراً به طعنه زده می‌شود!

واقعاً نمی‌خواهم وارد این صحبت‌ها شوم. حرف‌هایم را قبلاً زدم و پرسپولیس هم در آسیا نشان داد بهترین تیمایراناست. در حرف شاید آسان باشد اما در عمل اصلاً آسان نیست که یک تیم بتواند ۴ سال پشت‌سرهم قهرمان لیگ برتر شود و ۲ بار هم به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد. شما بگویید ما چه تیم‌هایی را درلیگ قهرمانان آسیاشکست دادیم؟

التعاون عربستان، الشارجه امارات، السد قطر، پاختاکور ازبکستان و النصر عربستان! چطور؟

شما بهتر از من می‌دانیدبودجهاین تیم‌ها چقدر است یا اینکه چندبرابر پرسپولیس هزینه کرده‌اند اما به ما باختند. ما در تقابل با چنین حریفانی با کادر فنی و مربیان ایرانی و بازیکنان غیرتمند پرسپولیس توانستیم همه این غول‌های غرب آسیا را شکست بدهیم. من درباره خودم صحبت نمی‌کنم ولی همبازیانم با تمام وجود جنگیدند.

محمدحسین کنعانی‌زادگان (پرسپولیس - اولسان هیوندای؛ فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020)

چندی پیش عکس جالبی هم با سری شکسته در صفحه شخصی‌ات منتشر کردی. توضیح می‌دهی؟

بازی رفت فصل گذشته بااستقلالبود. همان بازی که با گل مهدی عبدی برنده اززمینخارج شدیم. برای خودم عکس ارزشمندی است.

چون استقلال را بردید؟!

این یک‌طرف و جنگیدن با پیراهن پرسپولیس هم از طرف دیگر. این پرسپولیس یک تیم جنگنده و باروحیه است. در هر مسابقه‌ای برای پیروزی وارد زمین می‌شویم و تا نفس آخر می‌جنگیم.

در آستانهدربیهم این روحیه را دارید؟

شک نکنید! در دربی سرمان را جلوی توپ خواهیم گذاشت.

فکر می‌کنید نتیجه دربی چه شود؟

دربی غیرقابل پیش‌بینی‌ترین بازی دنیاست. در هر لیگی با هر سطحی دربی یک بازی متفاوت است. ما هم تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

زیر همان عکسی هم که با سر شکسته در صفحه شخصی‌ات منتشر کردی، خطاب به هواداران پرسپولیس نوشته بودی: «فوتبال بازی جذاب و قشنگی است ولی نبود شما هواداران پرسپولیس این جذابیت را کم می‌کند. خیلی دلتنگ شما هستم ولی تنها نخواهم بود. شاید در ورزشگاه نباشید ولی همیشه انرژی‌های مثبت شما کنار من است. همه تلاشم را خواهم کرد تا شما را خوشحال کنم. با افتخار و صدای بلند فریاد خواهم زد بهترین هستید در دنیا و جای شما درقلبمن است.»

واقعاً اعتقاد قلبی من است.ویروسکرونا جذابیتفوتبالرا که تماشاگران باشند از این ورزش گرفت. تیم پرطرفداری مثل پرسپولیس به نظر من بیشتر این موضوع را احساس می‌کند. تماشاگران در استادیوم‌ها یار دوازدهم نه بلکه یار اصلی ما هستند. وقتی صدای هواداران پرسپولیس در استادیوم‌ها طنین‌انداز می‌شود همه بازیکنان روحیه می‌گیرند اما با تمام این تفاسیر ماانرژیمثبت طرفداران را دریافت می‌کنیم.

با محسن بنگر که صحبت می‌کردیم به نکته جالبی اشاره کرد و گفت دربی بدون تماشاگر که دربی نیست واسترسندارد!

به هر حال همان‌طور که گفتم فوتبال بدون تماشاگر با بازی با تماشاگر، زمین تا آسمان فرق می‌کند. امیدوارممردم ایرانو همه دنیا هرچه زودتر از شر ویروس کرونا راحت شوند. زندگی همه مختل شده و دیدن استادیوم‌های خالی هم واقعاً جالب نیست.

در پایان حرف ناگفته‌ای نداری؟

پرسپولیس هواداران وپیشکسوتانبامعرفت و فهیمی دارد. راز موفقیت این تیم در ۴ سال گذشته اتحاد، همدلی و وحدت پرسپولیسی‌ها بوده است. نیازی هم نیست من بگویم و هواداران عزیز خوب می‌دانند این پرسپولیس در حال حاضر بیشتر از همیشه نیاز به حمایت دارد. شکی هم ندارم طرفداران بامعرفت و دوست‌داشتنی پرسپولیس مثل همیشه از ما حمایت و تشویق‌مان می‌کنند کما اینکه در این چند روز هم پیام‌های مثبت و انرژی‌بخشی از سوی هواداران دریافت کرده‌ایم. امیدوارم بتوانیم با نمایشی خوب و تلاش زیاد جواب زحمات و حمایت‌های هواداران پرسپولیس را بدهیم.

 

خودروتک


#‌اخبار
منبع: خودروتک


تبلیغات

مطالب مرتبط

مهرداد خانبان، آنالیزور تیم پرسپولیس در خونه به خونه بابل و نساجی مازندران با نکونام کار کرده است و این مسئله می تواند در این شرایط سخت کمک بزرگی به سرمربی تیم پرسپولیس باشد.

لحظاتی پیش

رئیس جمهور، شکست و سقوط دولت ترامپ در آمریکا را نشانگر عدم پایان خوب قلدرمآبی، نژادپرستی و زیر پا گذاشتن قانون در دنیا دانست و تاکید کرد که این روزها در واقع پایان یک دولت نیست بلکه شکست سیاستِ فشار حداکثری و تروریزم اقتصادی علیه یک ملت بزرگ است.

1 دقیقه پیش

معاون استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون انتقال تجربیات واحدهای برتر را در ارتقای عملکرد شعب تأثیرگذار دانست.

5 دقیقه پیش

رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی، گفت: بی‌توجهی و نگاه دوگانه و تبعیض‌آمیز مسئولان به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی پذیرفتنی نیست.

یک ربع پیش

مبین علی میر گفت: از ابتدای امسال میزان صادرات از بازارچه های مرزی استان بیش از 950 هزار تن بوده است که این حجم با توجه محدودیت های بیماری کرونا یک رکورد محسوب می شود.

نیم ساعت پیش

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات سرمربی استقلال گفت: در انتهای مسابقات لیگ جام می‌دهند نه الان.

نیم ساعت پیش

طرح جدید فروش نقدی محصولات شرکت سایپا ویژه دی ماه ۹۹ از فردا پنجشنبه آغاز خواهد شد.

نیم ساعت پیش

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با پیروزی ارزشمند خارج از خانه برابر نساجی، جای استقلال را در صدر جدول رده بندی گرفت.

نیم ساعت پیش

قم-سخنران حرم بانوی کرامت گفت: خداوند دختری به نبی خدا عطا کرد به نام فاطمه (س)که مهم‌ترین برکت این بانو پا برجا ماندن تشیع در دنیاست و به‌طورقطع می‌توان گفت: اگر ایشان نبودند امروز از تشیع اثری نبود.

نیم ساعت پیش

ارسلان مطهری تنها 68 ثانیه پس از شروع دربی دروازه پرسپولیس را باز کرد.

نیم ساعت پیش

مجموعه عکس نوشته انتقام سخت، حمله موشکی به عین الاسد سیلی که کوچک ایران به دشمن بود، بر روی خروجی تحریریه خبر عصرهامون قرار گرفت.

نیم ساعت پیش

پیشکسوت استقلال گفت: پنچ گل در شهرآورد زده‌ام و شش پاس گل داده‌ام که این آمارها رکورد خوبی را از من در دربی‌ها بر جای گذاشته است.

1 ساعت پیش

تیم‌های فوتبال رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو امشب به مصاف هم می‌روند

1 ساعت پیش

عکسی که نیوشا ضیغمی با خواهرشوهر در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

1 ساعت پیش

سایت دریافت مجوز تردد بین شهری در روزهای شنبه تاچهارشنبه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در خدمت مردم خواهد بود.

1 ساعت پیش