ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

گزارش تمرین: حال هوای خاص در اردوی پرسپولیس ورزش سه

حضور بازیکنان جدید و بازگشت ملی‌پوشان؛

گزارش تمرین: حال و هوای خاص در اردوی پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس، با بازگشت ملی‌پوشان و حضور بازیکنان و مربی جدید با حال و هوایی خاص تمرین کرد.

گزارش تمرین: حال و هوای خاص در اردوی پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، سرخ‌پوشان ایران، تمرین امروز خود را با حضور چهره‌های جدید برگزار کردند. ابوالفضل بابایی و ارونوف بازیکنان تازه پیوسته به تیم، در تمرین امروز حضور پیدا کردند و مورد استقبال و تشریفات مربوط به آن از سوی بازیکنان قرار گرفتند ولی با دستور سرمربی، با توجه به روز نخست حضورشان، اختصاصی کار کردند تا شرایط آنها ارزیابی شود.

تمرین امروز همچنین با حضور ملی‌پوشان همراه بود. علیرضا بیرانوند و محمد حسین کنعانی‌زادگان که حدود 35 روز در اردوی تیم ملی و بازی‌های جام ملت‌های آسیا حضور داشتند بعد از استراحتی که کادر فنی به همین دلیل به آن‌ها داده بود، در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کردند.

1990497

حضور مجدد بیرانوند همچنین با معارفه جرسی انیسیو، مربی جدید دروازه‌بان‌هایپرسپولیسهمراه بود که کار خود را از امروز آغاز کرد.

تمرین امروز 75 دقیقه به طول انجامید. کار با توپ، پاس‌کاری‌های کوتاه و ترکیبی، سانتر از جناحین، حمله به دروازه از مرکز زمین، شوت‌زنی و فوتبال درون تیمی بخش‌های مختلف برنامه امروز بود.

1990498

در این تمرین یک هوادار سندروم دان هم حضور پیدا کرد که با استقبال اعضای تیم همراه بود و با او عکس یادگاری گرفتند.

گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس، آخرین تمرین خود برای بازی آلومینیوم اراک را فردا انجام خواهد داد و اعضای تیم پس از آن با دو دستگاه اتوبوس، زمینی راهی اراک خواهند شد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پتکوویچ که در طی ده سال اخیر هیچ دستیاری جز مانیکونه نداشته، نسبت به همکاری با او بسیار مشتاق است.

1 ساعت پیش

در برنامه فوتبال برتر سند واگذاری پرسپولیس به تامین اجتماعی به خاطر بدهی دولت به این سازمان لو رفت.

1 ساعت پیش

پیروز قربانی امیدوار است مشکلات بین جواد نکونام و علی خطیر حل شود تا استقلال بتواند روند مثبت خود را در لیگ برتر حفظ کند.

3 ساعت پیش

آيا بهتر نيست كامران قاسمپور با توجه به شرايط وزنى يورش به سومين طلاى ٩٢ كيلوگرم جهان را در دستور كار قرار دهد؟

3 ساعت پیش

با وجود همه ناامیدی‌ها تن‌هاخ در صد بازی نخست خود توانست 59 درصد پیروزی را ثبت کند.

3 ساعت پیش

علی چینی، ستاره سابق استقلال، مدتی است که با بیماری دست و پنجه نرم می‌کند.

1 ساعت پیش

تئو زوانزیگر و ولفگانگ نیرسباخ، رؤسای سابق اتحادیه فوتبال آلمان، به همراه دبیرکل سابق این اتحادیه به اتهام فرار مالیاتی در رابطه با جام جهانی 2006 که این کشور میزبان آن بود، در دادگاه حاضر شدند.

3 ساعت پیش

دولت در این 20 سال توان واگذاری این دو باشگاه را ندارد، همیشه جرقه‌هایی در خصوص واگذاری‌شان زده می‌شود اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

1 ساعت پیش

رودریگو لیناس، مربی دروازه بان های تیم یونیون سانتافه آرژانتین، در حال مهار توپی که در جریان بازی به سمت نیمکت آمد خودش را مصدوم کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...