شهرآرانیوز |
3 روز پیش

موافقت با جدایی فرهاد مجیدی برای تشکر بابت قهرمانی شهرآرانیوز

موافقت با جدایی فرهاد مجیدی برای تشکر بابت قهرمانی!
فرشید سمیعی معاون باشگاه استقلال مدعی شده مصطفی آجورلو برای تشکر از مجیدی با جدایی او موافقت کرده است

گروه ورزش|شهرآرانیوز،فرشید سمیعی، یکی از معاونان باشگاه استقلال مدعی شده مدیرعامل باشگاه استقلال در جریان جدایی مجیدی بعد از پایان فصل بیست و یکم نبوده است. سمیعی درصحبت‌های خود به این موضوع اشاره کرده که آجورلو برای تشکر از سرمربی سابق استقلال با جدایی‌اش موافقت کرده است. سمیعی می‌گوید: «مجیدی دلایلی برای جدایی از استقلال داشت که برای ما محترم است. او برای استقلال خیلی زحمت کشید، اما برخی انتقاد کردند که چرا مدیریت به سرمربی اجازه رفتن داد، اما وی خیلی زحمت کشید و در بسیاری از موارد از خودش مایه گذاشت، اما وقتی جدایی را به عنوان خواسته خودش در نظر گرفت و به ما اعلام کرد، مدیریت تصمیم گرفت به عنوان تشکر و پاداش با درخواستش موافقت کند در حالی که همگان به دنبال این بودند مجیدی بماند. مجیدی قبل از جدایی از ما درخواست کرد به خاطر تلاش‌ها و زحماتش قرارداد قبلی فسخ بشود تا بتواند به تیم  جدیدی برود با وجود مخالفت باشگاه استقلال و صحبت‌های مکرری که با او حتی از دوبی داشتیم، بنا به دلایلی که خیلی از آن‌ها واقعی و به خاطر جو فوتبال ایران بود مجیدی تصمیم گرفت که نباشد و مدیریت هم موافقت کرد.»

عضو شوید:آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

گروه ورزش|شهرآرانیوز،فرشید سمیعی، یکی از معاونان باشگاه استقلال مدعی شده مدیرعامل باشگاه استقلال در جریان جدایی مجیدی بعد از پایان فصل بیست و یکم نبوده است. سمیعی درصحبت‌های خود به این موضوع اشاره کرده که آجورلو برای تشکر از سرمربی سابق استقلال با جدایی‌اش موافقت کرده است. سمیعی می‌گوید: «مجیدی دلایلی برای جدایی از استقلال داشت که برای ما محترم است. او برای استقلال خیلی زحمت کشید، اما برخی انتقاد کردند که چرا مدیریت به سرمربی اجازه رفتن داد، اما وی خیلی زحمت کشید و در بسیاری از موارد از خودش مایه گذاشت، اما وقتی جدایی را به عنوان خواسته خودش در نظر گرفت و به ما اعلام کرد، مدیریت تصمیم گرفت به عنوان تشکر و پاداش با درخواستش موافقت کند در حالی که همگان به دنبال این بودند مجیدی بماند. مجیدی قبل از جدایی از ما درخواست کرد به خاطر تلاش‌ها و زحماتش قرارداد قبلی فسخ بشود تا بتواند به تیم  جدیدی برود با وجود مخالفت باشگاه استقلال و صحبت‌های مکرری که با او حتی از دوبی داشتیم، بنا به دلایلی که خیلی از آن‌ها واقعی و به خاطر جو فوتبال ایران بود مجیدی تصمیم گرفت که نباشد و مدیریت هم موافقت کرد.»#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باشگاه استقلال بعد از اعتراض هواداران تصمیمش در خصوص جذب یک بازیکن را تغییر داد.

6 ساعت پیش

برشی از فیلم گربه سیاه با بازی ترلان پرونه را در ادامه مشاهده می کنید

6 ساعت پیش

عضو کمیسیون صنایع اظهار داشت: وزیر صمت در بحث کنترل قیمت کالاهای صنعتی هم عملکرد قابل قبولی نداشته است و امروز در این حوزه هم گرانی بیداد می‌کند و بازار آن بی‌سرو سامان مانده و از کنترل خارج شده است.

6 ساعت پیش

بورس انرژی ایران روز دوشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۱ میزبان عرضه حدود ۳۱۳ هزار و ۵۹۳ تن انواع فراورده‌های هیدروکربوری است. برای امروز ۲۹۰ هزار تن انواع نفتای شرکت نفت ستاره خلیج فارس برای مقاصد صادراتی عرضه می‌شود.

7 ساعت پیش

رئیس‌جمهور با بیان اینکه در هر شیطنت و فتنه‌ای در کشور جای پای نفاق دیده می‌شود،گفت: جریان انقلاب باید آگاه باشدتا جریان نفاق نتواند اهداف پلید خود را دنبال کند.

7 ساعت پیش

در روز پایانی رقابت‌های قهرمانی تکواندو آسیا، ۲ نماینده تکواندو آقایان برابر رقبایشان متوقف شدند.

7 ساعت پیش

رئیس صنف جایگاهداران سوخت گفت: برخی از طریق تولید خبر با موضوع سوخت در جامعه التهاب آفرینی می‌کنند و در این شرایط، اظهارات شفاف و به موقع مسئولان می‌تواند راهگشا باشد.

6 ساعت پیش

سری جدید «خارج از دید» از امشب ششم تیر هر روز ساعت ۱۹:۴۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

7 ساعت پیش

بیشتر...