۷۰ درصد بودجه شهرداری اراک به امور عمرانی اختصاص یافت all tv logo

۷۰ درصد بودجه شهرداری اراک به امور عمرانی اختصاص یافت
مرکزیاراک

محمودی افزود: لایحه بودجه چهار هزار و ۶۷۵ میلیارد تومانی شهرداری اراک برای سال ۱۴۰۳ به شورای اسلامی این شهر تقدیم شده که هر چقدر به سمت بودجه‌های عمرانی میل داشته باشد، قطعاً بازدهی بیشتری خواهد داشت.
به گفته او در این لایحه، توسعه فضای سبز، مدیریت پسماند، مباحث محیط‌زیستی، خرید اتوبوس، مناسب‌سازی مبلمان شهری و آراستگی شهر، پیاده‌راه‌سازی، رسیدگی به بافت تاریخی شهر و بازآفرینی شهری، اجرای طرح گردشگری دره نورالشهداء با نگاه ویژه‌ای مدنظر قرار گرفته است.
شهردار اراک، رسیدگی به حواشی شهر و محله‌محوری را از برنامه‌های مهم شهرداری اراک عنوان کرد و افزود: با راه‌اندازی طرح‎های مؤثر اجتماعی و فرهنگی شاهد شکوفایی و توسعه شهری در اراک خواهیم بود.

باشگاه خبرنگاران جوانمرکزیاراک#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرمربی برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس به جای خالی تماشاگران در بازی امروز این تیم مقابل تراکتور اشاره و ابراز امیدواری کرد، در بازی آتی آنها سرخپوشان را همراهی کنند.

نیم ساعت پیش

رقابت نفس‌‌گیر 253 کاندیدای مجلس شورای اسلامی برای کسب هفت کرسی نمایندگی استان اردبیل از فردا آغاز می‌شود.

نیم ساعت پیش

شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم فوتبال تراکتور در میکسدزون خبری پس از باز با پرسپولیس با یکی از خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد.

نیم ساعت پیش

دبیر شورای نگهبان گفت: ظهور حضرت صاحب ‌الزمان (عج)، مصداق تحقق وعده‌ تخلف‌ناپذیر الهی یعنی برچیدن بساط ظلم و استقرار حکومت جهانی مستضعفین است.

14 دقیقه پیش

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم بدون دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران کار سختی مقابل ذوب‌آهن اصفهان دارد، اما سرخپوشان می‌توانند بر این مشکل غلبه کنند.

نیم ساعت پیش

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما قهرمان سه‌گانه ایران هستیم، البته با 30 درصد دریافتی در هفته هفدهم.

نیم ساعت پیش

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در اعتراض به تصمیم داور دیدار با تراکتور کارت قرمز گرفت.

نیم ساعت پیش

رئیس اداره آموزش و پرورش آمل گفت: دانش‌آموزان منتخب دختر مقطع متوسطه مازندران به اردوهای راهیان پیشرفت درمناطق جنوب، شمال غرب و مرکز کشور اعزام شدند.

نیم ساعت پیش

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در اعتراض به تصمیم داور دیدار با تراکتور کارت قرمز گرفت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...