فوتبالی |
۴ هفته پیش

گولسیانی: تلاشم را می کنم خدا مرا دوست دارد خوشحالم به پرسپولیس کمک کردم فوتبالی

گولسیانی: تلاشم را می‌کنم و خدا مرا دوست دارد/ خوشحالم به پرسپولیس کمک کردم

گولسیانی: تلاشم را می‌کنم و خدا مرا دوست دارد/ خوشحالم به پرسپولیس کمک کردم

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع گرجستانیپرسپولیسگفت که از کمک کردن به این تیم در دیدار باسپاهانخوشحال است.

به گزارش فوتبالی،گئورگی گولسیانیدرباره برتری پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: حریف بسیار سرسختی داشتیم که از این مرحله عبور کردیم. خیلی خوشحال هستم و به تیم سابق خودم احترام می‌گذارم. من پس از گل هم خوشحالی نکردم. سه سال را در سپاهان گذراندم و ورزشگاه نقش جهان جوّ بسیار خوبی داشت. خیلی خوشحالم که هواداران مجوز حضور در ورزشگاه را گرفتند.

وی در مورد اینکه همانند دیدار بااستقلالتوانست دو گل به ثمر برساند، تصریح کرد: من تلاشم را می‌کنم و خدا مرا دوست دارد. با قلب خودم بازی می‌کنم و سخت تمرین می‌کنم. خیلی خوشحال هستم که به تیمم کمک کردم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس راجع به شرایط سرخپوشان برای قهرمانی لیگ برتر گفت: الان باید انگیزه خودمان را بالا ببریم و نباید امتیازی از دست بدهیم. تاکنون امتیازات زیادی از دست داده‌ایم و باید تمرکزمان را روی 10 دیدار باقیمانده بگذاریم.

گولسیانی درباره بحثی که با محمد علی‌نژاد داشت، خاطرنشان کرد: من به همه بازیکنان احترام می‌گذارم و در آن صحنه فقط گفتم چرا به پای من ضربه زدی. من جوانمردانه بازی می‌کنم و می‌خواهم حریفان هم همین کار را انجام بدهند.

وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند به قهرمانی لیگ برتر برسد یا خیر، گفت: نمی‌توانم پیش‌بینی کنم، اما قول می‌دهیم تمام تلاش خود را بکنیم تا قهرمان شویم.

مدافع پرسپولیس راجع به استقبال هواداران اصفهانی این تیم از بازی حساس سرخپوشان بیان کرد: هواداران خاصی داریم. آنها انتظاری جز قهرمانی ندارند و شما باید در لیگ برتر و جام حذفی قهرمان شوید. ما هم تلاش می‌کنیم به این هدف برسیم.

2636#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...