ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

بین المللی های ایران دو رقمی شدند ورزش سه

کد خبر : 1873444 |11 اسفند 1401 ساعت 15:01 |226 بازدید |0دیدگاه

دهمین قضاوت بنیادی فر و کاظمی در لیگ برتر

بین‌المللی‌های ایران دو رقمی شدند

موعود بنیادی فر و وحید کاظمی دهمین قضاوت خود در لیگ بیست و دوم را انجام خواهند داد.

بین‌المللی‌های ایران دو رقمی شدند

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام اسامی داوران قضاوت کننده در هفته بیست و دوم لیگ برتر مشخص شد که تعداد قضاوت های موعود بنیادی فر و وحید کاظمی دو داور بین المللی ایران دورقمی خواهد شد.

بنیادی فر و کاظمی به عنوان دو داور برجسته فوتبال ایران پیش از این 9 بار در لیگ برتر سوت زده بودند و حالا قرار است در بازی های بزرگ این هفته تعداد قضاوت های خود را به 10 برسانند. بنیادی فر برای سوت زدن در بازی استقلال و گل گهر و کاظمی برای قضاوت در مسابقه تراکتور و پرسپولیس انتخاب شده است.

1788800

کاظمی و بنیادی فر اولین داورانی هستند که تعداد قضاوت های خود را دورقمی کرده اند. بعد از آنها امیرسامان سلطانی و امیر عرب براقی با 9 قضاوت قرار دارند که البته حسن اکرمی نیز با سوت زدن در مسابقه این هفته ملوان و آلومینیوم اراک به جمع داورانی می پیوندد که 9 بار در لیگ برتر سوت زده اند.

بیژن حیدری و کوپال ناظمی نیز با 8 بار سوت زدن در لیگ برتر در رتبه سوم بیشترین قضاوت در لیگ برتر بیست و دوم قرار گرفته اند.

موعود بنیادی فر
وحید کاظمی
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران

مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران و برنامه و نتایج بازی های لیگ برتر ایران به همراه اخبار و ویدئوهای اختصاصی#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...