خودروتک |
۱ هفته پیش

خبر جدید از ثبت سفارش خودروهای وارداتی جانبازان

خبر جدید از ثبت سفارش خودروهای وارداتی جانبازان

به زودی و بلافاصله پس از انجام تست‌های فنی جهت برقراری فی‌مابین وزارت صنعت، معدن و تجارت و بنیاد شهید، وب سرویس مربوطه راه‌اندازی و ثبت سفارش خودروهای وارداتیِ جانبازان در اسرع وقت انجام می‌شود.

به گزارشخودروتکبه نقل از ایسنا، طبق اعلام اختصاصی وزارت صنعت،معدنو تجارت، هم‌اکنون وب سرویسبنیاد شهیدو سامانه جامعتجارتدر اختیار سازمانفناوری اطلاعاتقرار گرفته و این سازمان ضمن تایید اتصال این دو وب سرویس مقرر کرده است تا در اسرع وقت امکان تبادل اطلاعات فراهم شود.

لازم به ذکر است؛ برقراری وب سرویس بنیاد شهید و سامانه جامع تجارت به منظور استعلام اطلاعاتجانبازانمعزز مشمول طرحواردات خودرواست، تا امکان صحت سنجی اطلاعات جانبازان میسر باشد.

جانبازان می‌توانند خودشان ثبت سفارش کنند

درهمین رابطه، احمد آقایی - سرپرست معاونت حمل‌ونقل وزارت صمت - در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کلیه جانبازان می‌توانند رأساً اقدام به ثبت سفارش کرده و در صورت تمایل امور مربوط به وارداتخودرورا به شرکتهای واردکننده واگذار کنند .

وی افزود: پس از تکمیل ثبت سفارش و نهایی شدنِ میزانارزمورد نیاز، بخشی از آن از سهمیه وزارت صنعت،معدن و تجارتو بخشی دیگر از طریق منابعبانک مرکزیتامین خواهد شد.

این مقام مسئول در وزارت صمت خاطرنشان کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت خود را مکلف به تامین خودروهای وارداتی جانبازان می‌داند و این عزیزان مطمئن باشند اینوزارتخانهپیگیر امور آن‌ها خواهد بود.#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حرف از عشق که به میان می‌آید، در برابر معشوق، خود را خدمت‌گزار هم نمی‌یابی! خود را نوکری روسیاه می‌بینی که همه چیزت را از توجه معشوق داری. تفاوتی هم ندارد در طریق عشق پیر باشی یا جوان.

1 ساعت پیش

رهبر انقلاب بر مزار شهیدان امیرعبداللهیان، موسوی، جلادتی و زمانی‌نیا در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) حضور یافتند.

نیم ساعت پیش

مدافع اهل ساحل عاج با استقلال خوزستان قرارداد بست.

یک ربع پیش

استان ها بازخبر

2 ساعت پیش

شرکت ایده نوین تجارت لاتیدان در راستای هدف خود با ایجاد بستری مبتنی بر فناوری اطلاعات به منظور اطلاع رسانی در عرصه خبر ، اقدام به راه اندازی پایگاه خبری بازخبر نمود. بازخبر  کار خود را از سال ۱۳۹۵ شروع نمود و تلاش دارد تا آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و […]

2 ساعت پیش

فرهنگ بازخبر

2 ساعت پیش

برخی از ظروف پیرکس برای افزایش مقاومت حاوی مقداری سرب هستند.

1 ساعت پیش

رئیس هیات عامل صندوق ملی مسکن با اشاره به اینکه تاکنون ۴۰۰ هزار میلیارد تومان از منابع صندوق ملی مسکن در بخش مسکن هزینه شد، گفت: صندوق ملی مسکن مسئول تاسیس صندوق‌های سرمایه‌گذاری است و هم اکنون بیش از ۳ هزار میلیارد تومان زمین در این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری شده است.

نیم ساعت پیش

به نظر می‌آید آنچه در نهایت مسیر آتی مذاکرات سیاسی و توافق صلح را شکل خواهد داد، اراده مقاومت در میدان جهاد خواهد بود. تجربه نشان داده است، رژیم صهیونیستی تنها در شرایطی حاضر به عقب نشینی و دادن امتیاز به طرف فلسطینی خواهد شد که در محیط داخلی و فضای بین‌المللی زیر فشار باشد.

2 ساعت پیش

بیشتر...