شبکه دانشجویی توسعه علوم پزشکی کشور تشکیل شد خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ حوریه محمدی، صبح امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ در مراسم افتتاحیه جشنواره پر سیمرغ که با هدف افزایش آگاهی و شناخت نسبت به ساختار و عملکرد شبکه دانشجویی توسعه علوم پزشکی کشور برگزار شد، گفت: دانشجو، سرمایه اصلی خانواده بزرگ توسعه آموزش است.

رییس مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی وزارت بهداشت، با قدردانی از حضور دانشجویان، گفت: شکل گیری شبکه دانشجویی، مهم ترین هدف مرکز مطالعات است تا به عنوان خانواده بزرگ توسعه آموزش کشور، فعالیت های موثر تیمی را ساماندهی کنیم.

وی کمیته های دانشجویی توسعه آموزش علوم پزشکی وزارت بهداشت را بزرگ ترین تشکل دانشجویی خواند و تاکید کرد: این کمیته سال گذشته موفق به تصویب اساسنامه دانشجویی شد و اکنون یکی از ماموریت ها و اهداف این نشست، آشنایی و شناخت هرچه بیشتر دانشگاه ها با ساختار و عملکرد کمیته ها و کارگروه ها است.

محمدی با قدردانی از حمایت های دکتر باقری فرد، نخستین ماموریت خود را احیای تشکل های دانشجویی عنوان کرد و گفت: ایشان اهمیت زیادی برای تشکل های دانشجویی قائل است و همواره ازفعالیت های دانشجویی استقبال می کند.

رییس مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی وزارت بهداشت از دانشجویان به عنوان اعضای اصلی تیم و سرمایه اصلی خانواده بزرگ توسعه آموزش یاد کرد و گفت: همه می دانیم که در سیستم آموزشی نواقصی وجود دارد که باید خودمان دست به دست دهیم و مشکلات را بر طرف کنیم.

محمدی بر ضرورت انتقال تجربه میان دانشگاه های کوچک و بزرگ تاکید کرد و گفت: در دانشگاه های بزرگ امکانات بیشتر و در دانشگاه های کوچک انعطاف پذیری بیشتر وجود دارد. از این رو می توانید تجربیات یکدیگر را بومی سازی و باز اندیشی کنید. انتظار اصلی ما این است که بررسی وضع موجود داشته باشید و اصول بازخورد دادن را فراگیرید.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اهالی روستا‌های زاغه شهرستان بهار با حضوری پرشور از صبح امروز پای صندوق‌های اخذ رأی رفتند تا حماسه‌ای دیگر خلق کنند.

یک ربع پیش

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: در ادامه دیپلماسی محیط زیستی هدفمند دولت مردمی قطعنامه پیشنهادی تهران با عنوان « مقابله با طوفان های شن و گرد و غبار» بر روی میز ششمین مجمع جهانی محیط زیست UNIA۶ قرار گرفت.

یک ربع پیش

سرپرست فرمانداری گیلانغرب گفت: مردم گیلانغرب نسبت به شهرستانهای مجاور پیشتاز حضور در پای صندوق رای هستند.

یک ربع پیش

امام جمعه موقت شیراز گفت: هم استانی‌ها با حضور پرشور در انتخابات فردی اصلح را انتخاب کنند که به فکر مردم و دست پاک باشد.

یک ربع پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت : اصل حضور مردم در انتخابات، رای به استقلال، آزادی و جمهوریت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

9 دقیقه پیش

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۳۰ خطاب به مجریان و اعضای شعب اخذ رای در مورد تصویر برداری رای دهندگان نکته ای را متذکر شد.

یک ربع پیش

رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت: با ارزیابی‌هایی که انجام دادیم تا ۲۶ اردیبهشت انتخابات هیات‌رئیسه فدراسیون را برگزار می‌کنیم تا ژیمناستیک به آرامش برسد و در ادامه بتواند برنامه‌های سازنده‌اش را اجرا کند.

یک ربع پیش

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۳۰ خطاب به مجریان و اعضای شعب اخذ رای در مورد تصویر برداری رای دهندگان نکته‌ای را متذکر شد.

6 دقیقه پیش

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی گفت: ادارات ثبت احوال در تمامی شهرستان‌های استان ار ساعت ۸ صبح تا پایان وقت رای‌گیری دایر است.

یک ربع پیش

بیشتر...