خبر 24 |
6 روز پیش

دستگاه های اجرایی فرآیند اجرای استفاده از کالا برگ الکترونیکی را تسریع کنند خبر24

دستگاه‌های اجرایی فرآیند اجرای استفاده از کالا برگ الکترونیکی را تسریع کنند
به گزارشخبر24، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی یکشنبه (25 اردیبهشت ماه) گفت: در ابتدا از ملت شریف ایران صمیمانه تشکر و قدردانی می‌‌کنم که با صبوری و درایت در برابر هجمه‌های معاندین و رسانه‌های دشمنان این آب و خاک ایستادند و به قوای سه‌‌گانه در راه تحقق جراحی اقتصادی برای عادلانه و مردمی‌سازی نظام پرداخت یارانه‌ها یاری می‌رسانند.

رئیس مجلس اظهار داشت: مردم مطمئن باشند که این روزها مدیران اجرایی کشور برای رساندن کالاهای ضروری معیشتی به مردم به صورت شبانه‌روزی در حال تلاش هستند ضمن تشکر از اقدامات مخلصانه صورت گرفته توسط دولت محترم امیدوارم در دستگاه‌های اجرایی فرآیند اجرای استفاده از کالای برگ الکترونیک برای تأمین کالاهای ضرورت معیشتی که می‌تواند نگرانی‌ها را برطرف کند تسریع کند.

وی افزود: در همین راستا ضروری است دستگاه‌های مسؤول مردم را از فرآیند راه‌اندازی زیرساخت‌های طرح کالا برگ الکترونیک و جزئیات اجرایی آن مطلع سازند و زمانبندی مشخصی در خصوص نهایی شدن این فرآیند اعلام کنند تا مردم از اجرایی شدن آن مطمئن شوند.

قالیباف خاطرنشان کرد: همچنین استمرار تأمین به موقع کالاها و اقلام مورد نیاز مردم در بازارهای هدف امری ضروری است که باعث آرامش خاطر مردم و جلوگیری از تقاضای بی‌مورد می‌شود.

رئیس مجلس اظهار داشت:‌ نکته مهم دیگر رسیدگی فوری و دقیق به شکایت‌های مردم در پرداخت مبلغ کمک معیشتی است که ممکن است به دلایل مختلف نسبت به تعیین دهک خود معترض باشند که البته دولت محترم اقدامات خوبی در این زمینه در دستور کار دارد.

وی افزود: تلاش‌های شبانه‌روزی مسؤولان اجرایی در اجرای مطلوب این طرح ان‌شاءالله ضامن رفع نگرانی‌های ملت شریف ایران خواهد بود و به سیاست‌های غلط اقتصادی پیاده‌سازی شده در دولت‌های قبل که باعث هدررفت منابع ملی،‌توزیع غیرعادلانه یارانه‌ها و منتفع شدن دلالان شده بود، پایان خواهد داد.

قالیباف خاطرنشان کرد:‌ قوای سه‌گانه در تمامی دستگاه‌ها با اراده قوی و به طور هماهنگ برای حل مشکلات و طرح اقتصادی مردم یکدل و یک صدا شده‌اند و مردم مطمئن باشند که تمامی مسؤولان کشور در همه دستگاه‌ها بر حفظ قدرت خرید مردم و ایجاد آرامش معیشتی تأکید ویژه دارند و به لطف خداوند متعال تمامی اقدامات با همین هدف به انجام خواهد رسید و در این راه مجلس همکاری با دولت در پیاده‌سازی دقیق قانون را وظیفه خود می‌داند خصوصا نمایندگان محترم در حوزه‌های انتخابیه خود می‌توانند با رصد و نظارت دقیق در انتقال نارسایی‌های احتمالی به مدیران اجرایی کمک کنند.

رئیس مجلس اظهار داشت: امیدواریم اصحاب رسانه و فعالان سیاسی با همراهی کامل در مسیر اجرایی کردن طرح ملی عادلانه کردن نظام پرداخت یارانه‌ها به تحقق اهداف این طرح یاری رسانند، بهبود وضعیت معیشتی مردم و ایجاد آرامش معیشتی با عادلانه کردن نظام پرداخت یارانه‌ها در صورت اجرای دقیق مصوبات مجلس در دسترس خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود:‌ یوم النبکة و اعلام موجودیت نامشروع رژیم غاصب صهیونیستی یادآور بیش از 7 دهه اشغالگری، نسل‌کشی، بی‌رحمی و جنایات صیونیست‌ها و آواره کردن فلسطینیان و اشغال سرزمین‌های آنها است.

قالیباف خاطرنشان کرد: در آستانه فرا رسیدن همین روز شهادت خبرنگار فلسطینی خانم شیرین ابوعاقله به دست جنایتکاران رژیم صهیونیستی بار دیگر عمق توحش این رژیم را در نظر مردم جهان آشکار ساخت. شهادت این خبرنگار شجاع را به تمام معتقدین به آرمان فلسطین به خصوص اصحاب رسانه‌های مقاومت تسلیت می‌گویم و ضمن محکومیت شدید این حادثه ناگوار تأکید می‌کنم هرگونه تشدید خشونت در سرزمین‌های اشغالی توسط اشغالگران جنایتکار صهیونیست به واکنش‌های شدیدتر از سوی پایبندان به آرمان فلسطین منجر خواهد شد.

رئیس مجلس اظهار داشت:‌ در پایان فرا رسیدن روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و روز پاسداشت زبان شیرین فارسی را گرامی می‌دارم.


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انتصاب سرپرست جدید برای سازمان خبر داد.

5 ساعت پیش

مهلت ثبت نام حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور در سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ تا پایان خردادماه تمدید شد.

6 ساعت پیش

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان بستنی و آبمیوه تهران گفت: از اول خرداد، بستنی و آبمیوه افزایش قیمت ۲۵ درصدی خواهد داشت.

5 ساعت پیش

یک ژنرال رژیم صهیونیستی در مورد وقوع انتفاضه سوم در اراضی فلسطین در سایه تشدید تنش های اخیر هشدار داد.

6 ساعت پیش

ساری - حجت الاسلام شریف تبار از شرکت 79 درصدی مسئولین هیئات مذهبی در انتخابات شورای هیئات مذهبی مازندران خبرداد

6 ساعت پیش

طی روزهای اخیر قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله و گوسفندی تفکیکی به دلیل تلاطم بازار توسط برخی سودجویان افزایش یافته، این درحالی است که مبنای قیمت این محصول برحسب شقه محاسبه می‌شود به طوری که امروز هر کیلو شقه گوساله ۱۳۵ هزار تومان و شقه گوسفندی بین ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزارتومان قیمت دارد.

5 ساعت پیش

تیم والیبال زنان ایران به جای قزاقستان در بازی های کشورهای اسلامی شرکت می کند.

5 ساعت پیش

شفقنا نوشت: بر اساس فرمان منسوب به ملا هبت‌الله آخندزاده، رهبر طالبان اعضای این گروه از چندهمسری منع شده‌اند.

5 ساعت پیش

امام حسن مجتبى (ع) یکی از شرایط استجابت دعا را تلاش بندگان برای جلب رضایت خدا عنوان می‌کنند.

6 ساعت پیش

بیشتر...