خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

کاکا برجسته ترین شرکت کننده در ماراتن برلین ایسنا

کاکا برجسته‌ترین شرکت کننده‌ در ماراتن برلین

کاکا کفش‌های فوتبال خود را با کفش‌های دویدن عوض کرده است و از روز یکشنبه در ماراتن برلین حاضر خواهد بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، یکی از برجسته ترین شرکت کنندگان در ماراتن برلین دونده حرفه‌ای نیست، بلکه کاکا فوتبالیست سابق تیم ملی برزیل و باشگاه میلان روز یکشنبه برای اولین بار مسیر ۴۲ کیلومتری را امتحان خواهد کرد.

کاکا اعلام کرد می‌خواهد سعی کند این مسیر را کمتر از ۳ ساعت و ۴۰ دقیقه بدود، زمانی در حد متوسط ​​برای آماتورها. 

کاکا در ادامه گفت: آنچه از ورزش حرفه‌ای با خودم می آوردم بیشتر ذهنیت است. بدن من به حرکات دویدن عادت کرده است. به عنوان یک فوتبالیست یک ساعت و نیم دویدم اما هرگز دویدن در این سطح را تجربه نکرده‌ام. 

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دنیای پرزرق و برق بلاگرها و اینفلوئنسرها هر روز به‌روزتر می‌شود و شاید اگر فردا پا به این دنیای رنگ وارنگ بگذارید، چیزهای جدیدتری هم ببینید.

5 ساعت پیش

فارس نوشت: رئیس جمهور روسیه نشان لیاقت میهن پرستی کلاس سوم را به رئیس جمهور تاجیکستان اعطا کرد.

6 ساعت پیش

مؤسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: این هفته در برخی حوضه‌های آبریز شمال و جنوب کشور بارش وجود دارد، اما بارش‌های هفته آینده قابل توجه نخواهد بود.

5 ساعت پیش

در مریلند با پیراهن های بدون آستین نمی توان به پارک ها رفت، در ایالت ورمانت زنان باید برای گذاشتن دندان مصنوعی اجازه کتبی شوهرانشان را داشته باشند و در شهر آنیستون ایالت آلاباما پوشیدن شلوار جین آبی در خیابان "نوبل" غیرقانونی است.

6 ساعت پیش

جماران در یادداشتی نوشت: آقای انبارلویی نباید درگیر تعداد معترضین شود. به شهادت شاهدان، اعتراض های اجتماعی از ناحیه تعداد قابل توجهی از جوانان و نوجوانان حمایت می شود.

4 ساعت پیش

اعتماد آنلاین به نقل از یادداشت فرهاد قنبری در کانال تلگرامی اش نوشت:مردم حق دارند بپرسند وقتی شما آنها را به مقاومت و تحمل دشواری دعوت کرده و چشم به روی زباله زباله گردی و تکدی گری و کودکان کار می پوشید [لابد آنها را هزینه ناچار و غیرقابل اجتناب مقاومت می دانید] چرا اندکی شبیه مردم زندگی نمی کنید

4 ساعت پیش

بر اساس اعلام مرکز لرزه نگاری کشور زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۴ ریشتر ساعت ۰۳:۵۱ دقیقه بامداد شهرستان خوی در آذربایجان غربی را لرزاند

5 ساعت پیش

ممنوعیت فروش آیفون ۱۴ در مشهد اگرچه خبری دقیق و کامل به‌حساب نمی‌آید و تا حدودی با شیطنت درآمیخته، اما ممکن است به اپیزود جدیدی از سریال مصائب گوشی‌های اپل در ایران تبدیل شود.

5 ساعت پیش

ایسنا نوشت: معاون سیاسی وزارت امور خارجه هوشیاری ایرانیان خارج از کشور را عامل کلیدی در ناکارآمدی بسیاری از رویاهای تعبیرنشدنی بدخواهان ایران اسلامی قلمداد کرد و افزود: دولت تضییع حقوق ایرانیان در هیچ نقطه ای از جهان را بر نمی تابد.

6 ساعت پیش

بیشتر...