خبرگزاری رضوی |
۲ هفته پیش

رژیم صهیونیستی در شرایط بحرانی به سر می بردسپاه پاسداران پشتیبان واقعی مقاومت است رضوی

دبیر کل حزب الله لبنان:
رژیم صهیونیستی در شرایط بحرانی به سر می برد/سپاه پاسداران پشتیبان واقعی مقاومت است
به گزارشخبرگزاری رضوی، از پایگاه خبری العهد، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان امروز (سه شنبه) به مناسبت «یوم الجریح» (روز جانباز) سخنرانی کرد. سیدحسن نصرالله در آغاز سخنرانی خود ایام ماه شعبان را تبریک گفت و از جانبازان حزب‌الله تجلیل کرد.
وی با تبریک روز پاسدار به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تأکید کرد: سپاه پاسداران از همان ابتدا، پشتیبان واقعی و حامی قوی همه گروه های مقاومت بوده است.
دبیر کل حزب‌الله تصریح کرد: قدرت امروز محور مقاومت، به برکت این انقلاب اسلامی است که در ایام سالگرد آن به سر می بریم. نصرالله افزود: خون پاک شهدا و جانباران، باعث تحقق دستاوردهای فراوانی برای ملت و کشور ماست و مسئولیت ما حفظ این دستاوردهاست.
دبیرکل حزب الله تاکید کرد: مقاومت غزه در ۱۳۰ روز گذشته، پایداری اسطوره ای و قهرمانی هایی را به تصویر کشیدند که به سطح معجزه و صبر بی سابقه در تاریخ می رسد. وی اضافه کرد: در ۱۳۰ روز پس از آغاز عملیات طوفان الاقصی، رژیم صهیونیستی در تحقق اهداف خود شکست خورد و از همان ابتدای عملیات مقاومت در غزه، کشورهای محور مقاومت و بسیاری از ملت های جهان به حمایت از آن پرداختند.
دبیرکل حزب الله تصریح کرد: آنچه ما در جبهه لبنان، در زمینه حمایت از مقاومت در غزه انجام می دهیم، یک مسوولیت میهنی است.
نصرالله همچنین گفت: مواضع ما در جبهه لبنان با اصول انسانی، ارزش های اخلاقی و مسوولیت های شرعی و دینی ما تناسب دارد. رژیم صهیونیستی قوی، خطری برای منطقه است دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی قوی، خطری برای منطقه است، تاکید کرد: اعلام موجودیت رژیم صهیونیستی، سرآغاز بحران ها در منطقه است و تاریخ لبنان بر این موضوع شهادت می دهد. سید حسن نصرالله تصریح کرد: در صورت پاسخ دادن به رژیم صهیونیستی مانند آنچه از سال ۲۰۰۶ به بعد با آن رژیم انجام شد، می توان خطرات آن برای لبنان، کشورها و ملت های منطقه را کنترل کرد.
وی درباره تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه گفت: مصلحت کشورهای منطقه پیش از مصلحت فلسطینی ها در خروج اسرائیل با شکست از جنگ غزه است.
نصرالله همچنین اظهار داشت: آغاز ورود لبنان به رویارویی با اشغالگران، در درجه اول به منزله یک مصلحت ملی برای جلوگیری از پیروزی اسرائیل است.
دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد: برخی گمان می کنند که مبارزه مقاومت در جبهه لبنان، هیچ فایده ای ندارد که این امر، مصیبت بار است.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: مردم با برگه‌های رای خود و حضور حداکثری، تیری به سمت قلب دشمنان نظام پرتاب کرده، و پیروز میدان بزرگ انتخابات خواهند بود.

8 دقیقه پیش

اهل ‌سنت نیز همچون دیگر هموطنان سراسر کشور، برای ایفای نقش در تعیین مسیر آینده کشور، بر پای صندوق‌های رأی حاضر شدند.

نیم ساعت پیش

امروز، ۱۱ اسفندماه دوازدهمین دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دور از انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان شمالی همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

11 دقیقه پیش

رئیس مدیریت بحران کشور با حضور در حسینه ارشاد در انتخابات شرکت کرد.

یک ربع پیش

در شرایطی که کشور در حال برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان است، برخی از سایتها و کانالهای تلگرامی در روز تعطیل با انتشار اخبار کذب درباره قیمت دلار و با القای افزایش قیمت در حال دمیدن در انتظارات تورمی هستند.

یک ربع پیش

عروس و داماد غیور گلستانی با حضور خود پای صندوق رای قاب ماندگار دیگری در شگفتی‌های گلستان ثبت کردند.

یک ربع پیش

رئیس ستاد انتخابات خوزستان با بیان این که انتخابات در کمال آرامش در حال برگزاری است، گفت: مشارکت در همه حوزه‌ها با کمال امنیت، سلامت و آرامش برقرار است.

یک ربع پیش

استاندار قم گفت: در بازدیدهایی که از شعب اخذ رای داشته‌ایم مردم مشارکت چشم‌گیری در انتخابات دارند و استقبال آنان کم نظیر بوده است.

یک ربع پیش

رئیس هیات نظارت بر انتخابات خراسان رضوی از مشارکت بیش از ۳۶ درصدی مردم استان تا ساعت ۱۸:۱۵ خبر داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...