خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

دستورالعمل ساماندهی ارتقای سفر تابستان در مازندران ابلاغ شد رضوی

سرپرست معاونت گردشگری مازندران:
دستورالعمل ساماندهی و ارتقای سفر تابستان در مازندران ابلاغ شد
به گزارشخبرگزاری رضوی، علی شفیعی اظهار داشت:‌ این طرح جهت ساماندهی و ارتقای خدمات سفر تابستان ۱۴۰۱ از سوی دبیرخانه مرکزی ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور ابلاغ شد.

سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با بیان اینکه  ستاد هماهنگی خدمات سفر در طول سال به طور دائم فعال بوده و بر جریان سفر نظارت دارد؛گفت: سفرهای تابستانه مازندران از جایگاه ویژه‌ای در کشور برخوردار است و باید به طور جدی مورد توجه و برنامه‌ریزی سازمان‌های عضو ستاد قرار گیرد.

او از برگزاری برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در سطح استان مازندران اشاره کرد و افزود: جشنواره‌های فرهنگی، هنری، نمایشگاه‌های مختلف گردشگری، صنایع‌دستی، موسیقی و جنگ شادی و برنامه‌هایی از این دست با هدف معرفی توانمندی‌های استان و جاذبه‌های کمتر شناخته شده و فرهنگ، هنر و آداب و رسوم منطقه برگزار می‌شود.

شفیعی گفت: ایجاد فضای شادی و نشاط و سرگرمی برای مسافران، به خصوص برنامه‌ریزی برای پرکردن اوقات فراغت مسافران از جمله وظایف این ستاد است.

وی از برگزاری تورهای استانگردی در مازندران خبر داد و گفت: این تورها توسط دفاتر خدمات مسافرتی و درقالب تورهای اکوتوریستی،فرهنگی،تاریخی و آئینی با زمان‌بندی مشخص و در سراسر استان اجرا می‌شود.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک مقام ارشد آژانس یهود خبر داد که این سازمان توقف فعالیت‌های خود در خاک روسیه را اعلام خواهد کرد.

6 ساعت پیش

بازیکن تیم فوتبال استقلال از تمدید قراردادش با باشگاه استقلال و بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

7 ساعت پیش

برخی از افراد کاملاً سمی هستند وگاهی اوقات نشانه های آنها خیلی نامحسوس است .

6 ساعت پیش

فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت : این نهایتِ زشتکاری است که کاری را خودشان انجام دهند، اما چون آن را خلافِ مواضع قبلی‌شان می‌بینند، آن را به گردن دیگران بیاندازند!

7 ساعت پیش

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه جلسه اعضای دولت و هیات رئیسه و روسای کمیسیون‌های مجلس هفته آینده برگزار می‌شود؛ گفت: فردا رئیس‌جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت به کرمان سفر می‌کنند.

7 ساعت پیش

مجلس شورای اسلامی در هفته آینده جلسه علنی دارد که در مهم‎‌ترین بخش‌ها، قرار است ضمن سؤال از وزیر بهداشت، گزارش حادثه متروپل آبادان نیز قرائت شود.

7 ساعت پیش

رهبر جریان صدر در عراق از دستگاه قضایی این کشور درخواست کرد که حداکثر تا پایان هفته آینده پارلمان عراق را منحل کند.

6 ساعت پیش

مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: برای اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه با هماهنگی با کانون‌ها؛ نیازمند زمان هستیم و انشاءلله صدور احکام جدید در شهریورماه انجام می‌‌شود.

6 ساعت پیش

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به صورت شفاف باید عرض کنم ما نمایندگان به دلیل وضعیت معیشت مردم از دولت گلایه مند هستیم و نارضایتی خودمان را در جلسات مختلف اعلام کرده ایم.

7 ساعت پیش

بیشتر...