خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

آمریکا موشک های پدافندی اسرائیل را شارژ کرد تسنیم


آمریکا موشک‌های پدافندی اسرائیل را شارژ کرد

ارتش آمریکا اقدام به انتقال مقادیر زیادی موشک‌های رهگیری سامانه‌های پدافندی به رژیم صهیونیستی کرد.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه عبریخبرگزاری تسنیم، شبکه رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی کان در گزارشی در این رابطه نوشت، فرماندهی منطقه مرکزی نیروی هوایی ارتش آمریکا این هفته کار انتقال هزاران قطعه سلاح و موشک به اسرائیل را آغاز کرد، این تسلیحات از انبارهای تسلیحاتی آمریکا در پایگاه العدید قطر با هواپیماهای Globemaster C17 به (سرزمین‌های اشغالی) منتقل شده است.

ایتای بلومنتال خبرنگار کان نیوز در این رابطه گفت: این گام برای ترمیم ذخایر تسلیحاتی نیروی هوایی اسرائیل بعد از تهاجم گسترده اخیر ایران (عملیات تلافی جویانه) انجام می‌گیرد.

در ادامه این گزارش آمده است، از طریق رصد حرکت هوایی مشخص شد، آمریکایی‌ها طی هفته گذشته حداقل هفت پرواز از پایگاه آمریکایی العدید در قطر به پایگاه هوایی نباتیم انجام دادند و ظاهرا برای اینکه شبهه‌ای علیه دولت قطر در این زمینه پیش نیاید، این هواپیماها در مسیر خود توقف کوتاهی هم در قبرس داشته و بعد از آن به سوی (سرزمین‌های اشغالی) عزیمت نمودند.

به اعتراف این رسانه عبری زبان، در عملیات تهاجمی 13 آوریل ایران علیه اسرائیل بیش از 720 بار آژیر خطر در سرتاسر اسرائیل به صدا در آمد و سامانه‌های موشکی مستقر در جنوب (فلسطین اشغالی)، کرانه باختری، قدس، حیفا، الجلیل و جولان فعال شدند.

جزئیات خدمت رسانه‌ای آمریکا برای اسرائیل از قول رسانه عبری
رسانه عبری: احساس ناامنی موجب گرانی در اسرائیل شده است

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان بیش از سقف ترازنامه بانک‌ها برای پروژه‌های پیشران و ملی به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسیده است.

۱ هفته پیش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رابطه با خودروهای تانک‌بر ما یک قرارداد با سوئد داشتیم و ۱۵۰ دستگاه خریداری کرده بودیم. تا امارات نیز آمدند آما آمریکایی‌ها متوجه شدند و آن را برگرداندند. ما گفتیم هیچ اشکالی ندارد. روی پای خود ایستادیم و حتی تا یک ماه آینده یک تانک‌بر هم در نیروی زمینی کسری نداریم. با توجه به علم و نوآوری این اتفاق رقم خورد. این همایش می تواند کمک کند دستاوردهای علمی خود را بین همه مراکز علمی به اشتراک بگذاریم. جهاد و کوشش و تلاش ما با تایید مهر ولایت معنای جهاد می یابد. تلاش ما دانش بنیان کردن نیروی زمینی است./ ایسنا

۱ هفته پیش

به گفته معاون رئیس‌جمهور امسال مبلغ ۷۵ هزار میلیارد تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی اختصاص داده شد‌.

۱ هفته پیش

سیل برزیل که از هفته گذشته آغاز شده صد‌ها هزار نفر را مجبور به تخلیه منازل خود کرده و جان ۱۵۰ نفر را گرفته است.

۱ هفته پیش

بارش شدید باران مجددا از شامگاه پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مشهد آغاز شد.

۱ هفته پیش

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص وقوع دوباره سیل در این استان هشدار نارنجی صادر کرد.

۱ هفته پیش

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از حمله اشتباهی نظامیان این رژیم به محل اختفای یک گروه دیگر از صهیونیست‌ها خبر داد.

۱ هفته پیش

رویداد ملی جوانی جمعیت با شعار «هر فرزند هدیه‌ای از بهشت» در باغ موزه دفاع مقدس استان قم برگزار شد.

۱ هفته پیش

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از تشدید سامانه بارشی در روزهای آینده برای استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، مناطق مرکزی و شرقی فارس خبر داد.

۱ هفته پیش

بیشتر...