ایران آنلاین |
۲ هفته پیش

جراحی از بین بردن گرفتگی ۱۰۰درصد رگ برای اولین بار در جهرم انجام شد ایران آنلاین

جراحی رفع گرفتگی ۱۰۰درصد رگ برای اولین بار در جهرم انجام شد

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: برای اولین بار در جهرم عمل آنژیوپلاستی برای بیمار ۷۲ ساله جهرمی که دچار گرفتگی ۱۰۰ درصد شریان رانی و قطع خون‌رسانی پا شده بود انجام گرفت.

فوق تخصص آنژیوگرافی و بالون آنژیوپلاستی افزود:مردی ۷۲ ساله جهرمیبه دلیل درد شدید پا و عدم توان در راه رفتن به بیمارستان پیمانیه جهرم مراجعه کرد و تشخیص گرفتگی ۱۰۰ درصد شریان رانی و قطع خون رسانی در پا تشخیص داده شد.

خاطره دهقانی افزود: مراحل درمان برای بیمار انجام گرفت و این بیمار مسن تحت عمل آنژیوگرافی شریان رانی پا و تعبیه استنت برای خون رسانی در رگ بسته شده قرار گرفت.

وی ابراز کرد: این عمل موفقیت آمیز ساعت و نیم طول کشید و هم‌اکنون حال بیمار مساعد و تحت مراقبت است.

وی اظهار کرد: سایر عروق بدن از جمله اندامی مانندعروق کرونر قلبیممکن است در اثرعواملی مانند دیابت، فشار خون، مصرف سیگار، چربی خونو غیره دچار تنگی و کاهش خون رسانی و علائم در اندام شود که اکثر آنها قابل باز کردن با عمل آنژیوگرافی است؛ این عمل روی دیگر عروق بدن هم که مستعد گرفتگی هستند صورت می‌گیرد.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بعد از قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام اتفاق جالبی در مراسم اهدای جام رخ داد.

لحظاتی پیش

مهدی قایدی پس از باز کردن دروازه پدیده، خوشحالی معروف مطهری را به نمایش گذاشت و شروع به گیتار زدن کرد.

2 دقیقه پیش

ارسلان مطهری مهاجم آبی‌ها با انتشار یک استوری پاسخ کنایه آمیزی به عیسی آل‌کثیر داد.

3 دقیقه پیش

روزنامه الرایه قطر با انتشار لیست بازیکنان الاهلی قطر به نام بازیکنان ایرانی این تیم که اکنون در پرسپولیس توپ می‌زند، اشاره کرد.

4 دقیقه پیش

آرمان رمضانی که روزهای سختی را در پرسپولیس سپری کرده بود حالا در تیم استقلال پایش به گل باز شده است.

5 دقیقه پیش

ویدئویی از جشن تولد لاکچری «سپهر حیدری»، بازیکن سابق پرسپولیس در یک قایق تفریحی در دبی را ببینید.

9 دقیقه پیش

نشست کادر سرپرستی کاروان اعزامی ایران به المپیک 2020 توکیو عصر روز گذشته و به ریاست دکتر نصراله سجادی برگزار شد.

یک ربع پیش

رییس جمهوری با بیان اینکه اساس تفکرات امام در انقلاب اسلامی بر مبنای مردم بود، گفت: امام خمینی آگاهی مردم را اولین رکن اساسی را برای نهضت و انقلاب می‌دانستند.

نیم ساعت پیش

در جدیدترین شایعه پیرامون نقل و انتقالات پرسپولیس از علی نعمتی مدافع پدیده مشهد که پیش از این نیز مورد توجه یحیی گل محمدی بود، به عنوان خرید جدید سرخ ها برای فصل بعد یاد می شود.

نیم ساعت پیش

زیرساخت‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات در هشت سال اخیر با توسعه همه‌جانبه همراه بوده به گونه‌ای که در دولت یازدهم ۱۰۰ روستا و ۵۴۰ روستای استان خراسان جنوبی هم در دولت دوازدهم به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند که نقش موثری در افزایش رفاه و ماندگاری جمعیت مناطق روستایی داشته است.

نیم ساعت پیش

دل را گره زد به عنایت صاحب صحن و توسل کرد که با هر قدم، یک بیت برای آقا بگوید. اولین قدم را برداشت و زمزمه کرد: قربون کبوترای حرمت امام رضا (ع).

نیم ساعت پیش

تولیت آستان قدس گفت: مردم ایران شایسته بهترین خدمت‌ها هستند. مردم وفادار ایران؛ مردم صبور و انقلابی ایران شایسته بهترین و آرام‌ترین زندگی هستند.

نیم ساعت پیش

شبکه رسانه‌ای المسیره یمن اقدام آمریکا در مسدود کردن وب سایت این شبکه و چند وب سایت دیگر محور مقاومت را مصداق دزدی توصیف کرد.

نیم ساعت پیش

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ملاک تعیین شهرها به عنوان حوزه‌ آزمون سراسری در سال گذشته وجود ۲۵۰ داوطلب برای هر نوبت آزمون در هر شهر بود. امسال برای کاهش تردد کنکوری‌ها، ملاک تعداد داوطلبان هر شهر به ۱۵۰ نفر کاهش یافته و داوطلبان شهرهای قرمز در شهر محل سکونت خود آزمون خواهند داد.

نیم ساعت پیش

به نظر می‌رسد نوراللهی بدون اینکه حرف حاشیه‌داری بزند توپ را به زمین مدیران باشگاه انداخته تا رودرروی هواداران قرار نگیرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...