خبرداغ |
5 روز پیش

معاون هماهنگ کننده بسیج: امسال همه دشمنان اسب ها را زین کردند تا انقلاب را سرنگون کنند، به گمان اینکه مردم از نظام خسته شدند

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج با اشاره به حوادث اخیر گفت: ‌امسال همه دشمنان اسب‌ها را زین کردند تا انقلاب را سرنگون کنند، به گمان اینکه مردم از نظام خسته شدند، اما باز هوشمندی ملت نقشه آنها از بین برد.

معاون هماهنگ‌کننده بسیج: امسال همه دشمنان اسب‌ها را زین کردند تا انقلاب را سرنگون کنند، به گمان اینکه مردم از نظام خسته شدندبه گزارشخبرداغبه نقل از تسنیم: معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج با اشاره به حوادث اخیر گفت: ‌امسال همه دشمنان اسب‌ها را زین کردند تا انقلاب را سرنگون کنند، به گمان اینکه مردم از نظام خسته شدند، اما باز هوشمندی ملت نقشه آنها از بین برد.

سردار حسین معروفی عصر امروز در مراسم چهل و یکمین سالروز حماسه 6 بهمن آمل واقع در سالن غدیر سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه مردم آمل از دوران جنگ و اسارت رشادت‌های زیادی داشتند، گفت: این هویت مردمان مومن و انقلابی آمل است که همواره با شجاعت پای کار انقلاب بوده و هستند.

وی با بیان اینکه به دنبال چاپ کتاب، ساخت فیلم و آثار ماندگار برای حماسه 6 بهمن باشیم، عنوان کرد: مراسم شهدا، مراسم ختم نیست بلکه مراسم فتوحات عزت و شرف و قد کشیدن نظام جمهوری اسلامی است.

معروفی شهدا را به عنوان مظهر قدرت عنوان کرد و ادامه داد: در این صد و چند روز گذشته از اغتشاشات اخیر به ملت ما ظلم شد و با وجود این تحرکات، بایستی فهرستی را لیست کرده و برای یک ساعت باید به خروجی آن تفسیر پرداخت اما پیروزی از آن به هوشمندی ملت ایران برمی‌گردد.

وی با اعلام اینکه جریان ششم بهمن هوشمندی ملت آمل و مازندران را ثابت کرده است، افزود: عدم نشان دادن این هوشمندی همان کوتاهی در راه جهاد تبیین است.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه از بدو پیروزی انقلاب با هدایت الهی و امام بزرگوار دست نشانده‌های ظالم برکنار شدند، بیان کرد: در این پیروزی انقلاب همه اقوام و مذاهب نقش داشتند و همه احزاب سیاسی به صحنه آمدند و حکومت اسلامی را با آرای خود جایگزین کردند.

وی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال جنگ تحمیلی را بر ما اعمال کردند و همزمان با آن جنگ طی 20 ماه در جاهای مختلف ایران با قیام‌های متعدد کشور را درگیر کردند که حماسه آمل یکی از آنها بود و مردم در شش بهمن با حرکت هوشمندانه وارد عمل شد؛ همچنین در کردستان، بلوچستان، ترکمن صحرا، قومیت‌زدایی را راه انداختند، اما با ایستادگی مردم در مقابل کمونیست ها، معاندین، محاربین و منافقین مقاومت کردند و با حرکت‌های دقیق و با عمق ایمان به اسلام برای حفظ خاک، ناموس و انقلاب ایستادند و اجازه به نتیجه رساندن اهداف آنها ندادند و این نشان‌دهنده هوشمندی مردم ما است‌.

معروفی با اشاره به اغتشاشات اخیر یادآور شد: امسال همه دشمنان اسب‌ها را زین کردند تا انقلاب را سرنگون کنند، به گمان اینکه مردم از نظام خسته شدند، اما باز هوشمندی ملت نقشه آنها از بین برد.

وی هدف دشمن را فاصله انداختن بین اقوام مذهبی و ملیتی مطرح کرد و گفت: ملت ایران از هر قوم و ملیتی زمانی هویت آنها در خطر باشد، در مقابل دشمن می‌ایستند و این همان نگاه عاشورایی ملت ایران است در واقع نطفه این انقلاب در عاشورا بسته شده و به گفته سردار دلها "ما ملت امام حسین هستیم."

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج ‌با اشاره به تحریم سپاه در پارلمان اروپا عنوان کرد: دشمن سال 98 سپاه را تحریم و بعد از آن فرمانده آن را شهید کرد، اما با این وجود ملت عقب نکشید بلکه در جایگاه بازدارندگی قوی شد و در تولید موشک و قدرت نظام پیشرفت کرده است.

وی با بیان اینکه سپاه سنگر مستحکم انقلاب، جان پناه ملت و حافظ ناموس و آبروی ملت ایران و ولایت است و هر بلا و اتفاقی و در همه جا حضور خواهد رساند، افزود: سپاه عباس انقلاب است و کوچک نمی‌شود، بلکه روز به روز قدرتمند می‌شود و برای ملت ایران نیز قدرتمند می‌شود، کسی که جان بدهد، ترسی برای وی نمی‌ماند.

معروفی با تاکید بر اینکه مکتب شهید سلیمانی مکتبی بزرگی است و راه ایشان دارای سه نظام ولایت و ولایت باوری، سیاسی و ناموسی بوده است، خاطرنشان کرد: حاج قاسم آن قدر غیرت بر ناموس کشورش داشت که اجازه نمی‌داد ا‌حدی بخواهد ‌برای نوامیس ملتش مزاحمت ایجاد کند.

در پایان این مراسم از خانواده‌های شهدای جنگل و حماسه اسلامی ششم بهمن آمل با اهدای لوح گرامی داشتند.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...