ورزش سه‌ |
2 سال پیش

اظهارات جالب ویلموتس در خصوص سردار

در گفتگو با رادیو مارت

اظهارات جالب ویلموتس در خصوص سردار

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص انتقال مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت به ناپولی به اظهار نظر پرداخت .

به گزارش "ورزش سه"، مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران و تیم ملی بلژیک، در گفت‌وگویی با رادیو مارت شرکت کرد تا ارتباط با وضعیت دو مهاجم که وی در تیم ملی با آن‌ها آشنا شده بود، اظهارنظر کند. آن دو مهاجم به ترتیب دریس مرتنز مهاجم بلژیکی حال حاضر ناپولی و سردار آزمون که این روزها صحبت‌های زیادی مبنی بر پیوستن این مهاجم ایرانی باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ به ناپولی شنیده می‌شود و او به‌واسطه حضورش در تیم ملی ایران آشنایی زیادی با وی دارد.


ویلموتس درخصوص احتمال انتقال سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ روسیه به ناپولی گفت:من آزمون را ۶ ماه در تیم ملی ایران در اختیار داشتم. سردار را مجبور می‌کردم به‌عنوان هافبک پشت مهاجم در سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی کند؛ بنابراین او فضای بیشتری برای شوت‌زنی در اختیار داشت.


سرمربی پیشین تیم ملی ایران ادامه داد: سردار بازیکنی است که برای هدف خاصی زندگی و فوتبال بازی می‌کند. او در سال‌های اخیر روزهای خوبی داشته است. آزمون ۲۳ سال دارد و می‌تواند در زندگی فوتبالی‌اش یک پله بالاتر برود.


وی در ارتباط با مرتنز هم اظهار داشت: مرتنزرا به‌خوبی به‌عنوان یک مهاجم مرکزی می‌شناسم، اما من در بلژیک بنتکه و لوکاکو را داشتم که یکی توانایی بازی در هوا و دیگری تخصص بازی در عمق مدافعان حریف را داشت اما من هرگز به توانایی وی برای گلزنی و عبور از هر مدافع سرسختی شک نداشتم. خاطرم است در تمریناتی که 4 در مقابل 4 ترتیب می‌دادم او بیشترین تعداد گل‌ها را به ثمرمی رساند.


ویلموتس همچنین درمورد پدیده فعلی فوتبال بلژیک اظهار داشت: «پدیده بعدی فوتبال بلژیک؟ ترجیح می‌دهم اسامی خاصی را نام نبرم زیرا ممکن است اگر کسی را ذکر کنم دیوانه شود ... چند سال پیش، بازیکنان خوبی در زیر 17 سال داشتیم ازجمله آندریاس پریرا، که اکنون در منچستریونایتد بازی می‌کند و دو نفر دیگر که هنوز شکوفا نشده‌اند ازجمله موسوندا. در این زمینه به‌شدت معتقدم همه‌چیز به مقدار تلاش و البته به انتخاب مسیر و یا همان باشگاهی است که در آینده انتخاب می‌کنند. برای درک هر چه بیشتر این موضوع باید به اریک هالند اشاره کنم.#‌اخبار_فوتبالی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...