عملیات جست وجو برای یافتن کودک ساله قیامدشتی فیلم all tv logo

عملیات جست‌وجو برای یافتن کودک ۷ ساله قیامدشتی + فیلم
فیلم و صوتفیلم و صوت

عملیات جست‌وجو برای یافتن کودک ۷ ساله قیامدشتی در کانال آب از دقایق ابتدایی سقوط آغاز و تا زمان تاریکی هوا در روز گذشته ادامه داشت. پس از توقف شبانگاهی مجدداً از صبح امروز عملیات آغاز شد و در دو نقطه از شهر قیامدشت که دسترسی به کانال آب مقدور بود ادامه دارد.

در حال حاضر ۸ ایستگاه آتش‌نشانی از قیامدشت، پاکدشت، شهرک صنعتی خاوران و شهر تهران در محل عملیات حضور دارند و در حال تخلیه آب کانال هستند.

باشگاه خبرنگاران جوانفیلم و صوتفیلم و صوت#‌اخبار_فیلم_و_صوت منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تجاوزات و جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم نوار غزه وارد یکصدوچهل‌ونهمین روز پیاپی خود شده است که در اولین ساعت بامداد منازل مردم در مناطق مختلف به شدت بمباران شد که شهادت شمار دیگری از مردم بیگناه از جمله چند کودک را به دنبال داشته است.

1 ساعت پیش

بر اساس برآوردهای شبکه خبری NBC دونالد ترامپ، نامزد اصلی حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴، رقیب خود، نیکی هیلی، سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل را در گردهمایی کنگره جمهوری خواهان میشیگان شکست داده و تقریباً ۹۸ درصد از آرا را به دست آورده است.

نیم ساعت پیش

داده‌های اداره آمار اندونزی نشان داد انتظار می‌رود تولید برنج اندونزی در دوره برداشت از ژانویه تا آوریل ۱۷.۵۲ درصد نسبت به سال گذشته کاهش یابد که تحت تأثیر آب‌وهوای خشک است که کاهش ۱.۳۹ درصدی را به همراه داشت.

2 ساعت پیش

رئال مادرید در هفته بیست‌وهفتم لالیگا در شب جنجالی داوری مقابل والنسیا متوقف شد.

1 ساعت پیش

مدعی وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد بر این اعتقاد است که استایل علی سوادکوهی به کشتی‌گیران وزن 86 کیلوگرم نمی‌خورد و بهتر است او در اوزان 74 یا 79 رقابت کند.

1 ساعت پیش

فولکس‌واگن پیش‌بینی کرد رشد فروش در سال ۲۰۲۴ کند خواهد شد و با پیوستن به رقبا نسبت به چشم‌انداز ضعیف اقتصادی، افزایش رقابت و هزینه‌های بالاتر هشدار داد.

1 ساعت پیش

بازیکن خارجی و تازه وارد تیم فوتبال سپاهان با عملکردش تجربه ناکام مورایس در خریدهای خارجی را یادآوری کرد.

1 ساعت پیش

آخرین بازی از روز دوم هفته بیست‌وچهارم بوندسلیگا با پیروزی اشتوگارت مقابل ولفسبورگ به پایان رسید.

2 ساعت پیش

ناسا برنامه مهمی را برای آوردن نمونه‌های مریخ به زمین دارد اما یک گزارش جدید حاکی از آن است که چالش‌های بزرگی بر سر راه این برنامه قرار دارد و باید ابتدا به آنها رسیدگی شود.

1 ساعت پیش

بیشتر...