خودروتک |
۱ هفته پیش

جزئیات جدید وام مسکن ملی

جزئیات جدید وام مسکن ملی

مطابق اطلاعات بانک مسکن مبلغ اقساط وام نهضت ملی مسکن در تهران ماهانه 8 میلیون 702 هزار تومان است و این وام امکان قسط بندی به شیوه پلکانی را نیز دارا است.

بر اساس مستندات نهضت ملی مسکن، مبلغ تسهیلات این طرح در تهران ۴۵۰ میلیون تومان، در کلان‌شهر‌های بیش از یک میلیون نفر ۴۰۰ میلیون تومان، مراکز استان‌ها ۳۵۰ میلیون و سایر مناطق شهری ۳۰۰ میلیون با حداکثر مدت بازپرداخت ۱۸ سال و طول دوره مشارکت ساخت ۲ تا ۳ سال است.

در این راستا یکی از پرتکرارترین سوالات در حال حاضر، میزان مبلغ اقساط طرح نهضت ملیمسکناست.

*مبلغ اقساط نهضت ملی مسکن در تهران چقدر است؟

بر اساس اطلاعات درج شده در بانک مسکن، مبلغ هر قسط تسهیلات نهضت ملی مسکن در تهران با احتساب دوره بازپرداخت 18 ساله و نرخ سود مصوب شورای پول واعتبار به عدد 23 درصد، ماهانه 8 میلیون و702 هزار تومان است.

از سوی دیگر، اقساط تسهیلات نهضت ملی مسکن می‌تواند به شیوه پلکانی بازپرداخت شود. در این شیوه بازپرداخت در سال اول با محاسبه نرخ 9 درصد پلکانی مبلغ وام در سال اول میزان بازپرداخت 6 میلیون و 64 هزار تومان، در سال دوم 6 میلوین 610 هزار تومان در سال سوم، 7 میلیون 205 هزار تومان است، بر این اساس میزان مبلغ تسیهلات در سال پنجم به رقم شیوه ساده یعنی 8 میلیون 561 هزار تومان نزدیک می‌شود و در نهایت در سال هجدهم، متقاضای باید ماهانه 26 میلیون و 246 هزار تومان به بانک مسکن بابت بازپرداخت تسهیلات پرداخت کند.#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدافع اهل ساحل عاج با استقلال خوزستان قرارداد بست.

یک ربع پیش

رهبر انقلاب بر مزار شهیدان امیرعبداللهیان، موسوی، جلادتی و زمانی‌نیا در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) حضور یافتند.

نیم ساعت پیش

هادی مطر، ضارب سلمان رشدی، نویسنده موهن به قرآن کریم روز چهارشنبه به حمایت از حزب‌الله لبنان متهم شد.

1 ساعت پیش

پس از بررسی ۱۹۹ کشور، فهرست جدیدی از قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان در سال ۲۰۲۴ منتشر شد.

نیم ساعت پیش

رئیس هیات عامل صندوق ملی مسکن با اشاره به اینکه تاکنون ۴۰۰ هزار میلیارد تومان از منابع صندوق ملی مسکن در بخش مسکن هزینه شد، گفت: صندوق ملی مسکن مسئول تاسیس صندوق‌های سرمایه‌گذاری است و هم اکنون بیش از ۳ هزار میلیارد تومان زمین در این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری شده است.

نیم ساعت پیش

استان ها بازخبر

2 ساعت پیش

محمد علی فردین در سن 19 سالگی با مهری خمارلو همسر زیبایش ازدواج کرد و تا آخر عمر به عشق او وفادار ماند.

8 دقیقه پیش

فرهنگ بازخبر

2 ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

7 دقیقه پیش

بیشتر...